פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

גניקומסטיה

גניקומסטיה הוא למעשה ניתוח הקטנת חזה לגבר. המונח גניקומסטיה הנו מונח רפואי אשר מקורו במילה היוונית גניקו (אישה) ומסטוס (שדיים), כאשר הכוונה היא ל- דמוי חזה גברי.
גברים שמתמודדים עם הבעיה של  חזה נשי, פונים בדרך כלל לניתוח. מטרת הניתוח היא לעצב את מחדש את החזה וכך לפתור את הבעיה.
גניקומסטיה הינה מחלה הגורמת להצטברויות לא אסתטיות של שומנים בחזה של גברים, התופעות יכולות להופיע כבר בגילאי התיכון ולעיתים במהלך החיים הבוגרים.
הצטברויות השומן הללו קשות מאוד להסרה ללא התערבות כירורגית. הן מסתירות את שרירי החזה אשר אמורים להעניק לחזה את המראה הגברי, המתוח והסימטרי. ניתוחים לתיקון של בעיה זו ולעיצוב החזה הגברי עולים בפופולריות שלהם ככל שהשנים עוברות.
אם בעבר כמעט ולא הייתה מודעות לנושא ולעובדה שקיים ניתוח שיכול לפתור את הבעיה היום המודעות לנושא עלתה וכך גם אפשרויות הטיפול.
מרפאות המתמחות בתיקון התופעה ורופאים מנתחים מנוסים מציעים מגוון של אפשרויות לטיפול בגניקומסטיה.
טיפולים אלו יכולים להתאים לך ממגוון בחינות
, החל מהתוצאות ועד למחיר.
החלמה מניתוח גניקומסטיה אינה קשה ולא כרוכה בכאבים.

 גניקומסטיה – ניתוח הקטנת חזה לגבר

גניקומסטיה הינו מצב בו לגבר יש חזה מלא, דמוי חזה נשי. החזה מלא בד"כ ברקמות שד, שומן ועור מיותרים. גברים עשויים להיות מובכים מתופעה של חזה נשי  עד כדי פגיעה רבה בביטחון העצמי. הסיבה לתופעת זו בדרך כלל איננה ברורה.  במקרים מועטים התופעה נגרמת כתוצאה מצריכת אלכוהול וסמים, נטילת תרופות מסוימות, שינויי משקל דרסטיים או שינויים הורמונאליים.
לרוב גם אנשים בריאים שאינם צורכים סמים, אלכוהול או תרופות, עשויים לסבול מהתופעה. ידוע כי התופעה עצמה איננה מסוכנת והטיפול בה הינו קוסמטי בלבד. למעשה מדובר בניתוח הקטנת חזה לגבר בו מסירים שומנים ורקמות מהחזה. כך זוכה הגבר אשר סובל מתופעת זו, לחזה שטוח, מוצק, מעוצב ובעל קו מוגדר. כל גבר, החל מילדים מגיל שלוש עשרה, במידה ואין להם בעיה רפואית אשר מונעת מהם לעבור את הניתוח, מתאימים  לניתוח גניקומסטיה.
לפני הניתוח מתבצעת שיחת ייעוץ וסדרת בדיקות רפואית במסגרתן המועמד נבדק על מנת לבדוק התאמתו לניתוח. המתנח יתן פרטים אודות ההליך  הניתוחי, סיכוניו, תופעות הלוואי ותוצאותיו.

סיבות וגורמים לתופעה

גניקומסטיה הינה מחלה הגורמת להצטברות של שומנים באזור החזה של גברים וליצירת מראה של "שדיים" נשיים. אך לגניקומסטיה יש גם גורמים סביבתיים. לא נמצא גורם אחד מובהק לבעיה אך היא מקושרת עם דליות באשכים ובעיות הורמונליות.
מעבר לכך, הצטברויות של שומנים באזור החזה יכולות להיגרם עקב נטילה של תרופות או סמים, השמנת יתר, גנטיקה ואף עישון. ישנן דרגות שונות של גניקומסטיה ומהלך הניתוח וההחלמה מניתוח גניקומסטיה תלויים בדרגה בה הינך נמצא.
במהלך פגישת הייעוץ הראשונית יוכל הרופא המנתח לראות מה היא דרגת הגניקומסטיה שלך ואף להבין איתך את הסיבה שהובילה אליה.

גניקומסטיה דרגות

דרגה 1: 

יש שיתארו ויגדירו אותה כגניקומסטיה כפתורית.
מדובר בדרגה הכי קלה. לרוב אין עודפי שומן ניכרים אלא רק בליטות של הפטמות ומעט שומן עודף.
ניתוח גניקומסטיה בדרגה 1 נעשה בדרך כלל במרפאת האם של המנתח.

דרגה 2:

בדרגה זו רקמת השומן היא ניכרת עם או בלי עודפי שומן.
ניתוח למי שסובל מגניקומסטיה דרגה 2 לרב יכול להעשות במרפאת האם של המנתח. דרגה זו אינה מחייבת שהניתוח יערך בבית החולים.
לרוב מדובר בשאיבת שומן נקודתית המונעת השארת צלקות למנותח וההחלמה קצרה ודי קלה.

דרגה 3:

בדרגה זו קיימים עודפים שומן ניכרים וגם רקמת שדיים ללא פרופורציה. גניקומסטיה בדרגה 3 מאופיינת בעיקר אצל אנשים הסובלים מעודף משקל או אנשים שירדו במשקל במהירות.
בדרגה זו הכרחי לעבור 2 פעולות משולבות.  בשלב הראשון המתנח יבצע שאיבת שומן ולאחר מכן יסיר את עודפי העור הרפוי. יתכן ויהיה צורך גם במיקום של הפטמות מחדש.
בהליך זה נותרות צלקות.  לעתים גם משתילים נקז לכ-24 שעות ואז מסירים אותו, על מנת למנוע בצקות. בתהליך ההחלמה אורכת מעט יותר זמן. לעיתים מתרחשות גם תופעות לוואי. התופעות מופיעות בדרך כלל רק בימים הראשונים שלאחר הניתוח ונעלמות לאחר  מכן.

גניקומסטיה – ייעוץ, הכוונה ואיך להתכונן

יום לפני הניתוח יש לצום ולהימנע ממריחת קרמים שונים. אדם אשר נוטל תרופות באופן קבוע, עליו להתייעץ עם הרופא לגבי נטילתן לפני הניתוח. הניתוח עצמו מבצוע בחדר ניתוח, תחת הרדמה כללית. אורך הניתוח הינו בין חצי שעה לשלוש שעות, בהתאם לסוג הניתוח שנבחר.
בימים הראשונים לאחר הניתוח ייתכנו כאבים וחוסר נוחות באזור המנותח.
לרב המנתח ירשום למטופל משככי כאבים שיש ליטול בימים שאחרי הניתוח.
כמו כן, נדרשת מנוחה של כמה ימים בבית והימנעות מפעילות פיזית מאומצת.
אזור הניתוח יהיה נפוח וחבול בימים הראשונים אחרי הניתוח. על המנותח לחגור רצועה אלסטית למשך שבוע – שבועיים בכדי לסייע להורדת הנפיחות.
לאחר מכן, יש לחגור את החגורה האלסטית למשך מספר שבועות רק למשך הלילה.
כשבועיים לאחר הניתוח מוציא המנתח את התפרים. לרב רק לאחר כשלושה חודשים ניתן יהיה להבחין בתוצאה הסופית של מראה החזה.  ניתן לשוב לפעילות יומיומית כבר כמה ימים לאחר ניתוח גניקומסטיה. בהנחה והמנותח מרגיש טוב וחזק דיו לשוב לעבודה ולפעילות רגילה.

רבים שואלים אם ניתן להבחין בגניקומסטיה לפני ואחרי הניתוח

ראשית, רוב המנותחים מרגישים מצוין מיד אחרי הניתוח ולאחר הסרת התחבושת מגלים שינוי מהותי בהבדל בצורת החזה שלפני ואחרי הניתוח.
השינוי לאחר הניתוח בולט לעין גם. בזמן לבישת חולצה ניתן בקלות להבחין בהבדל של לפני ואחרי הניתוח.
לאחר הניתן לראות בברור שבליטת החזה נעלמה, לרב זה מעניק למטופל הרגשה טובה מעלה את תחושת ביטחון העצמי
,  גם תחושת האסטטיות תגבר
רצוי לבקש מהמנתח לראות תמונות של לפני ואחרי ניתוחי גניקומסטיה שבוצעו במרפאה. כדאי גם לשוחח עם מנותחים אחרים במידה ונתנו את הסכמתם לכך.

סיכונים ותופעות לוואי אחרי ניתוח גניקומסטיה 

לאחר ניתוח מומלץ להימנע מקיום יחסי מין למשך שבועיים וכן להימנע מחשיפת החזה לשמש.
קיימים סיכונים ותופעות לוואי הקשורות בניתוח זה כמו שקיעת רקמות זיהומים ודימומים, אך לרוב, סיכונים אלו הינם נמוכים מאד וגם אם הם מתממשים ניתן לטפל בהם ביעילות. יחד עם זאת, חשוב להיות מודע לסיכונים ולאבחן תופעות אלו בזמן על מנת למנוע נזקים גדולים יותר.
ניתוח גניקומסטיה, אשר משמעותו היא בעצם הקטנת חזה לגבר, הוא ניתוח לצרכים קוסמטיים בלבד.
הניתוח אינו מסובך ובעל סיכונים מעטים, ולכן, גברים רבים הסובלים מגניקומסטיה, פונים לאפשרות של ניתוח הקטנת חזה לגבר על מנת לתקן את מראה החזה שלהם.

גניקומסטיה המלצות, תגובות וחוות דעת מגולשי אתר חזה מושלם

גוני אריאל – גניקומסטיה היא ניתוח פשוט וקל לביצוע ואתן לא צריכות לחשוש ממנו בכלל. יש הרבה המלצות על מנתחים ומרפאות אך אני חושבת שהמנתח שלי היה נפלא ולא רק זאת אלא שהוא היה גם בן אדם נפלא ועל כן אני ממליצה עליו בחום ומבטיחה לכן כי אתן לא תצאו מאוכזבות ממנו.

גילי חיים – אני ממליצה לכן כאשר אתן מתכוננות לבצע גניקומסטיה להיכנס לאתר ולקרוא כל מה שצריך על הניתוח. האתר הקנה לי ידע חשוב והכין אותי לכל מה שאני צריכה לדעת על גניקומסטיה. אני לא יודעת אם הייתי מעיזה לעשות את הניתוח ללא האתר ועל כך התודה למקימי האתר.

עדי כנען – אין לכם מושג כמה הרגשתי לא טוב עם המראה שלי, אבל אחרי שעברתי ניתוח גניקומסטיה ההרגשה שלי השתפרה פלאים והרגשתי כמו אדם חדש לגמרי. אני ממליץ לכל מי שלא מרוצה מהחזה שלו וכי חושב שיש לו חזה נשי לעבור ניתוח חזה ולעשות זאת בהקדם האפשרי.

אבי אבני – ניתוח גניקומסטיה שעברתי העניק לי חיים חדשים ואני מרגיש שקיבלתי מתנה עצומה. אל תחשבו על הכסף שהניתוח עולה מכיוון שזה שווה כל שקל. אני ממליץ מאוד על המרפאה שבה ביצעתי את הניתוח מכיוון שכולם היו שם מאוד נחמדים ומקצועיים והרגשתי שאני בידיים בטוחות ויכול לעשות את הניתוח בשקט ובשלווה.

אז כמה עולה לעשות גניקומסטיה?  מחירים:

גניקומסטיהמחיר ניתוח גניקומסטיה נע בין 7.500 שקלים לבין 10.000 שקלים אך ניתן כמובן להפחית זאת על ידי סבסוד של קופת החולים כאשר חלק מקופות החולים משתתפות בעלות ניתוחים פלסטיים באופן כללי כשניתוח זה בניהם.
המחיר לאחר סבסוד קופת החולים עשוי להסתכם בכ-6.500 שקלים בלבד.
קופות החולים אשר מסבסדות ניתוח גניקומסטיה הם קופת חולים מכבי וכללית.
צרו עמנו קשר לבדיקת זכאותכם ולהשוואת מחירים בין המרפאות.

רוצים לדעת עוד בנושא גניקומסטיה? תמשיכו לקרוא עוד בקישורים הבאים: מחירים ועלויות | סבסוד והשתתפות קופת חולים | הורדה שומנים בחזה לגברים

חושש מלעבור ניתוח גניקומסטיה?
לא מוצא את המומחה המתאים לכך?
אנחנו נוכל לעזור לך ולהציע לך את המומחים שלנו לניתוח גניקומסטיה ותקבל מגוון הצעות מחיר שיפתיעו גם אותך. השאר את פרטייך בטופס ונציג יצור עמך קשר בהקדם ויעזור לך בקבלת ההחלטה החשובה כל כך עבורך.
ניתוח גניקומסטיה – אל תוותר, אנו נעזור לך למצוא מומחים בעלי ניסיון רב וותק, במחירים הוגנים ותשלומים נוחים.

החלטת שאתה רוצה לעבור ניתוח הקטנת חזה ? לא יודע איפה או כמה עולה ? רוצה לקבל מידע מקצועי
ושירות השוואת מחירים ממרפאות רלוונטיות באזור מגוריך? השאר לנו את הפרטים שלך בצור קשר באתר ואנחנו נחזור אליך.

השירות אינו כרוך בתשלום וללא התחייבות !

היו חברתיים ועזרנו לנו לשתף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לכמה ביותר כוכבים 🙂 [kkstarratings]

Scroll to Top