פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

תיקון פטמות

תיקון פטמה שקועה / תיקון פטמות שקועות

הוא ניתוח פלסטי אשר מטרתו לתקן פטמות שקועות או קמורות. הליך זה הנו ניתוח פשוט יחסית ומתאים לנשים או לגברים ישנם לא מעט נשים וגברים המעוניינים לעבור ניתוח תיקון פטמות ושסובלים מתופעה בה הפטמות שלהם שקועות ונראות כמו מעין צלחת שקועה, או לחלופין סובלים מפטמות גדולות מדי, קטנות מדי או בולטות מדי. תופעות אלו עשויות להיות מולדות (כלומר שהאדם נולד עם התופעה הזו) או נרכשות (כתוצאה מהזדקנות ובלות של העור).

 

 

לאנשים רבים התופעה הזו מטרידה, מציקה ופוגעת בביטחון העצמי שלהם ובהרגשה נוחה עם גופם. במקרים אלה, הוא פתרון פשוט יחסית ונוח. לפני שפונים לניתוח יש להתייעץ עם רופא פלסטי המומחה בתחום של תיקון פטמות ועיצוב החזה.

 

בעת הייעוץ ניתנת הבמה לשאילת שאלות, הבנה מעמיקה של ההליך ועמידה על הסיכונים ותופעות הלוואי בהליך זה המתבצע בכמה שיטות אפשריות תיקון באמצעות ניתוח: ניתוח תיקון פטמות הוא ניתוח הנעשה באלחוש מקומי ואורך כעשר דקות. במהלך הניתוח המנתח חותך חתך קטן בפטמה ומושך אותה כלפי מעלה. אחר כך הוא תופר את הרקמה התת עורית במקום באופן כזה שהפטמה תישאר בחוץ ולא תוכל לשקוע יותר.

 

  • תיקון פטמות באמצעות הזרקה של חומרים שונים: הזרקת של חומר בשם ביו – אלמיד, שהוא בעצם חומר מילוי המוזרק לבסיס הפטמה.
  • על ידי השתלת שתלי סיליקון לפטמה, שתלים אלו מסייעים בטיפול במראה השקוע של הפטמה תיקון פטמות על ידי שימוש במשאבת פטמה: משאבה זו אמורה למשוך את הפטמה למעלה. מדובר בטיפול עצמי ללא התערבות פולשנית אך בדרך כלל הוא כואב ולא ממש יעיל לתיקון פטמות ועלול לגרום לסיבוכים ותופעות לוואי.

 

בדרך כלל מדובר בתופעות לוואי ו/או סיבוכים קלים אתם ניתן להתמודד בקלות. תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים הם:

רגישות מסוימת באזור המטופל למשך של ימים עד מספר שבועות, שטפי דם, נפיחויות, כאבים, התקשות של השד או של הפטמה, הפרעה ביכולת ההנקה בעתיד, ירידה מסוימת בתחושה באזור ועוד.

 

לפני שבוחרים לעבור את הניתוח הזה חשוב להתייעץ עם המנתח לגבי תופעות הלוואי והסיבוכים האפשריים הכרוכים בהליך. מתי מדובר במצב נורמלי שיחלוף ומתי יש לפנות לרופא תיקון פטמות ?

לעתים זה עושה פלאים במראהו של השד, במינימום סיכונים ובעיות. לכן, אנשים רבים, גברים ונשים, בוחרים לעשות תיקון פטמות וליהנות מחזה מושלם.

Scroll to Top