פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

שתלי סיליקון

כל מי שמתעניינת בניתוחי חזה שמעה על המונח שתלי סיליקון. שתלים אלו משמשים בניתוחי חזה כמו ניתוח הגדלת חזה או שחזור שד ולא פעם יש הרבה תיאוריות ואי וודאות לגבי השימוש.

במאמר הבא תמצאו תשובות לשאלות נפוצות שעולות כשמדברים על שתלי סיליקון, כך שתוכלו לקבל את כל המידע מראש. כמובן שחשוב מאוד לקבל גם ייעוץ אישי ופרטני לפני כל החלטה.

שמעתי שיש היום שתלי סיליקון עם מילוי תמיסת מלח

ושתלי סיליקון עם מילוי ג'ל ?

 


אכן כשמדברים על שתלים, ניתן להתייחס לשני סוגי שתלים. אחד מהם מבוסס על מילוי שהוא תמיסת מלח נוזלית ואילו השני מכיל מילוי פנימי של סיליקון במרקם ג'ל. לשני השתלים כמובן מעטפת סיליקון חיצונית. כיום השימוש בשתלי סיליקון עם מילוי ג'ל נפוצים יותר, אך חשוב לבחון כל מקרה לגופו ולקבל ייעוץ רפואי פרטי, לפני כל החלטה.

 

אני רוצה לשים שתלי סיליקון בחזה, אך פוחדת מהניתוח.

איך מכניסים בעצם שתלי סיליקון לגוף?

 


החדרת שתלים לחזה נעשית באמצעות ניתוח הגדלת חזה וחשוב לדעת שלמרות שמדובר בניתוח קוסמטי, מדובר בניתוח לכל דבר. השתלים מוחדרים דרך חתך בפטמה, באזור בית השחי או מתחת לשד, כאשר המנתח הפלסטי הוא זה שקובע את מיקום השתלים בהתאם למבנה החזה והחלטות מקדימות שנעשו, גם בשיחה עם המטופלת. כשמחדירים שתלי סיליקון לחזה, אין צורך בחיתוך מסיבי מדי, למעשה ככל שתחום הגדלת החזה באמצעות שתלי סיליקון הולך ומתפתח, כך משתכללת הטכניקה בה מחדירים את השתלים.

כמה זמן יכולים שתלי סיליקון להחזיק מעמד?

 

לא כולם יודעים אך חזה סיליקון היה פה כבר לפני מספר לא מועט של שנים. כמו כל תחום, גם תחום שתלי הסיליקון השתכלל והתפתח והיום כבר ניתן לראות שתלים מסיליקון עמידים לכמה עשורים ובטח לשני עשורים לפחות. בכל מקרה, מי שעושה חזה סיליקון צריכה להיות במעקב ולשים לב לכל אירוע חריג או תגובה לא נורמטיבית בחזה. לעתים יש צורך בהחלפת בשתלי סיליקון אחרים אך רק לאחר התייעצות עם גורם רפואי ובדיקה מקיפה.

האם אפשר להניק עם שתלי סיליקון?

 


באופן עקרוני, החדרת שתל סיליקון בחזה בניתוח הגדלת חזה, אינה משפיעה על תפקוד השד ועל ייצור החלב ולכן אין כל בעיה או מניעה להניק, גם אם יש לך שתלים מסיליקון. במידה ומתעוררת בעיה כלשהי יש לפנות לגורם רפואי על מנת לאבחן את מקור הבעיה.

לאישה יש שתלים בחזה – האם

היא יכולה לעבור בדיקות כקשורות לשד?

 

גם אם יש שתלי סיליקון בחזה, ניתן לבצע בדיקות שונות כמו בדיקת שד ידנית או צילום ממוגרפיה, אך חשוב לדעת שהסיליקון עלול להסתיר חלק מהשד ולכן אם קיים ספק כלשהו, מבצעים מעבר לממוגרפיה גם בדיקת אם. אר. אי לקבלת נתונים מדויקים. בכל מקרה, אישה בגילאי 40 וחמישים בין אם יש לה שתלים בחזה ובין אם לא, מומלץ שתהיה במעקב.

 

 

כמה עולים שתלי סיליקון ?

מחירי שתלים נעים בין 900 שקלים לזוג שתלים ועשויים להגיע עד 5000 שקלים.

המחיר משתנה בין סוגי השתלים השונים, הגדלים, הצורות, היצרן ועוד.

Scroll to Top