פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

דברים שכדאי לדעת על שתלי סיליקון

דברים שכדאי לדעת על שתלי סיליקון >> על פי הערכות, עוברות בכל שנה כ-750,000 נשים ניתוח הגדלת חזה המבוסס שתלי סיליקון. אולם מה היא העלות של ההליך? מה הוא זמן ההחלמה מניתוח כזה ואילו סוגים של שתלים קיימים? למי מתאים ניתוח להגדלת החזה ובאילו רופאים מומחים כדאי לבחור? האם ישנן תופעות לוואי שכדאי לקחת בחשבון?

שאלות אלו ועוד עולות בראשה של כל אישה אשר רוצה להרגיש יותר בנוח עם מראה החזה שלה. ישנן המון אפשרויות לנשים אשר רוצות לשנות את מידת החזה שלהן, אפשרויות אשר נוצרו עקב התקדמות טכנולוגית ומקצועית בענף. רופאים מומחים מבצעים את הניתוח לאחר פגישות ייעוץ, הדרכה, התאמת הטיפול וקביעת התוצאה. מכיוון ומדובר בהליך רפואי לכל דבר רק רופאים מוסמכים יכולים לבצע את הניתוח ורק בעזרת שתלים המאושרים על ידי ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי). השאירי פרטים בטופס ויחזרו אלייך עם עוד מידע ובכדי לקבוע פגישת ייעוץ עם רופא מומחה.

 

 

מה עושים בפגישת ייעוץ לפני ניתוח להגדלת חזה?

הדבר הראשון והכי חשוב בפגישת הייעוץ לפני ניתוח הגדלת חזה הוא הכרת הצוות הרפואי. בפגישה תוכלי לספר איך היית רוצה להיראות ואנשי מקצוע יסבירו לך בפרטים את תהליך הניתוח ואת האפשרויות העומדות בפנייך. בעת פגישת הייעוץ תבחרי בעזרת הצוות את הגודל המתאים למבנה הגוף שלך, לרקמת השד, היקף בית החזה, צורת השריר ועוד ותוכלי למדוד את השתל בחזייה בכדי לקבל תחושה של איך החזה שלך יהיה לאחר הניתוח. מכיוון והפגישה אינה מחייבת תוכלי לקחת את כל המידע ולקבל החלטה מושכלת. בפגישת הייעוץ יבהירו לך איזה סוג שתל מתאים לך, איזה גודל ומדוע.

 

 

האם שתלי סיליקון הם האופציה היחידה?

למרות שבעבר היו מספר דרכים להגדלת חזה וביניהן הזרקת שומן לחזה ושימוש במילוי מי מלח לשתל, כיום שתלים מסיליקון הם הדרך הפופולרית והמתקדמת ביותר בעת ביצוע ניתוח הגדלת חזה. הסיליקון מופק מצורן (חומר המצוי בים) והוא מעוצב בצורה שיראה טבעי ויספק חיקוי מקסימלי למרקם החזה.

 

 

דברים שכדאי לדעת על שתלי סיליקון

דברים שכדאי לדעת על שתלי סיליקוןסוגים של שתלי סיליקון

ישנם מספר רב של שתלים מסיליקון, אך העיקריים שבהם הם:

  • שתלים עגולים בעלי פרופיל גבוה – שתלים אלה הם פופולאריים בקרב דוגמניות ונשים הרוצות תוצאה מוחצנת יותר לניתוח הגדלת החזה שלהן. שתל זה בולט יותר בחלקו העליון ונותן מראה פחות טבעי.
  • שתלים עגולים בעלי פרופיל נמוך – שתלים אלה מוחצנים פחות מאלו בעלי הפרופיל הגבוה, צורתם מלאה יותר בחלק התחתון והם נותנים לשד מראה טבעי יותר.
  • שתלים אנטומיים – שתלים אלה הם בעלי צורה של דמעה או אגס והם מספקים לשד מראה טבעי ביותר, אך שתלים אלה אינם מתאימים לכל אחת.

כמובן שישנם עוד סוגים של שתלים ותתי סוגים ויש לשים דגש על שימוש בשתל איכותי אפילו אם הוא מייקר את המחיר. הדרך הכי טובה לדעת איזה שתל מתאים לך מבחינת אורח החיים והציפיות שלך היא להתייעץ עם רופא מוסמך ומנוסה.

 

מאמרים נוספים באותו נושא:

הגדלת חזה מחירים | כמה עולה הגדלת חזה | עלות הגדלת חזה | שתלי סיליקון

 

האם יש אחריות על ניתוח הגדלת חזה?

ברוב המרפאות בארץ ניתנת אחריות על הניתוח לתקופות ארוכות ואף לכל החיים, כמו כן ישנה גם אחריות על השתלים עצמם. יש לבדוק בכל מרפאה איזה אחריות הם מספקים על השתל והניתוח. דרשי לראות את תעודת האחריות לפני הניתוח ולמרות שהסיכוי שתשתמשי בה היינו נמוך מאוד מומלץ לשמור עלייה.

 

 

מחלות והתאוששות מהניתוח

שתלי סיליקון קיבלו אישור ממנהל התרופות והמזון של ארה"ב ומחקרים קבעו כי אין כל קשר בין ניתוח הגדלת חזה באמצעות שתלים מחומר זה לכל תופעה רפואית חריגה. הניתוח עצמו אורך כשעה ולאחר מכן תהיי בהתאוששות למשך שמונה שעות, נשים המעדיפות יכולות לבקש להישאר גם לאשפוז לילה. זמן ההחלמה מן הניתוח היינו שבוע ויש להגיע לפגישת ביקורת עם הרופא המנתח.

 

אז איך את מתחילה?

קודם כל עלייך להבין כי ללכת לפגישת ייעוץ אינה התחייבות, בפגישה זו יבדקו האם את מתאימה בכלל לניתוח ויסבירו לך את כל האפשרויות העומדות בפנייך. השאירי פרטים ומומחה יחזור אלייך בכדי לקשר אותך עם המרפאות המתאימות לך ביותר. עשי צעד אחד היום לקראת מי שאת רוצה להיות מחר

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו

Scroll to Top