פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

סיליקון בחזה

להסתובב ברחוב עם גב זקוף היא מותרות שאנשים ובעיקר נשים רבות אינם מרשים לעצמם. אידיאל היופי מלווה אותנו בחיי היום יום ולעתים התחושה כי איננו עומדים בו מקשה על החיים ומורידה מאוד את איכותם. מסיבה זו בדיוק ענף הניתוחים הפלסטיים התפתח מאוד בשנים האחרונות ונמצאו פתרונות רבים ומגוונים לבעיות ורצונות של נשים רבות. תהליכים של שיפור המראה החיצוני כיום נעשים במומחיות גדולה, במהירות ועם מעט מאוד תופעות לוואי, אם בכלל. אחד מהניתוחים הקוסמטיים המבוקשים ביותר כיום הוא הגדלת או שיפור צורת החזה. אחד מהחידושים בענף זה הוא שתל אנטומי. בכדי לבדוק התאמה או לקבל עוד פרטים את מוזמנת להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג כי המרפאות הרלוונטיות ייצרו אתך קשר בקרוב ומיד ויציעו לך הטבות, הנחות ומחירים אטרקטיביים בתחום סיליקון בחזה.

 

 

מדוע לעשות הגדלת חזה

השדיים של האישה בעולם שלנו נהפכו לסמל של מיניות ונשים רבות אינן מרוצות מגודל או מצורת השדיים שלהן. הדבר יכול להוביל לביטחון עצמי נמוך ולפגיעה קשה באורח חייהן של אותן נשים. בעזרת ניתוח הגדלת חזה ניתן לשפר את הביטחון העצמי ולהעלות את איכות החיים. נשים רבות אשר עברו הליך מסוג זה מדווחות כי החיים שלהן השתנו והן מאושרות ושלמות יותר עם עצמן לאחר הניתוח. הודות להתקדמויות בחומרים בהם משתמשים לצד רופאים מנתחים מומחים ומרפאות אשר מתמחות בהליכים מסוג זה, כיום ניתן לעבור ניתוח לשינוי ועיצוב החזה במהירות, עם תקופת התאוששות קצרה ובעלות כלכלית נמוכה יחסית. כמובן שלפני ההחלטה האם לעבור או לא לעבור את הניתוח מומלץ להתייעץ לפחות עם רופא מומחה אחד ולשמוע את דעתו.

 

 

סיליקון בחזה – מהלך הניתוח

מכיוון ומדובר בהליך רפואי לכל דבר, ישנם כמה שלבים שיש לעבור. כעת נסקור באופן כללי את השלבים אותם תעברי בדרכך להפוך למי שאת, בשלב פגישת הייעוץ הראשונית כל שלב יוסבר לך בצורה מפורטת יותר כמובן.

 

 

שלב הייעוץ

במעמד של פגישת הייעוץ, את תשבי מול הרופא המומחה ותספרי לו מה את מעוניינת לשפר בעצמך ומדוע. בפגישה זו הרופא ייבחן את צורת הגוף והקריטריונים שלך בכדי לוודא כי את מתאימה לניתוח ואילו אופציות עומדות בפנייך. לאחר מכן, הרופא יראה לך את הגדלים והשתלים השונים עליהם הוא ממליץ, את השתלים תוכלי לקחת ל"נסיעת מבחן" בתוך החזייה בכדי להרגיש כיצד הם יהיו לאחר הניתוחמכיוון וישנם מספר שתלים לתוצאות שונות כגון שתל אנטומי, שתל עגול וכד', מומלץ לבדוק לפחות שני סוגים עליהם הרופא ממליץ. בסוף פגישת הייעוץ כבר יהיו לרופא ולך הסכמות לגבי התוצאה הרצויה ולוחות הזמנים.

 

בזמן הניתוח להגדלת חזה

הניתוח נעשה תחת הרדמה כללית והוא אורך כשעה בערך. במהלך הניתוח תקבלי אנטיביוטיקה על מנת למנוע זיהומים או תקלות בהמשך. חתך יעשה באחד משלושה מקומות (בעטרה, בכפל התת שדי או בבית השחי) והשתל יוכנס למקומו. לאחר שהשתל ממקום בצורה ובמקום הנכון הרופא המנתח יתפור את החתך ותועברי להתאוששות.

 

 

ההתאוששות

לאחר הניתוח ישנן כשמונה שעות התאוששות וזמן ההחלמה מהניתוח לוקח כשבוע. בזמן ההתאוששות מומלץ להקפיד על הוראות הרופא, ללבוש חזיית ספורט ולהימנע מפעילות ספורטיבית.

 

סוגי שתלים – חזה סיליקון

כאשר תיגשי לניתוח להגדלת חזה יעמדו בפנייך מספר אפשרויות לשתל, מומלץ ביותר לשמוע לעצת הרופא אך כדאי שתדעי מעט מושגים לפני הפגישה. שתל אנטומי הוא שתל אשר מחקה את הצורה של שד טבעי על ידי הגדלה של הקוטב התחתון מבלי לגרום למראה לא טבעי בחלקו העליון של השד. שתל עגול גבוה יעניק לשד מראה גדול ועגול הדומה לאפקט הנוצר מחזיית פוש אפ. שתל עגול נמוך לרוב ממולא בחומר רך ולכן הוא "נופל" ברכות ומשתלב עם הגוף. כמובן שמושגים אלו אינם הופכים אותך למומחית אך לפחות כאשר הרופא יציע שתל אנטומי לדוגמא, תדעי על מה הוא מדבר.

לקריאה בנושא שתלים ניתן לעבור למאמר מורחב: שתלי סיליקון

עכשיו תורך

אם את חושבת על ניתוח הגדלת חזה, אם את לא מאושרת מאיך שאת נראית, את חייבת לעצמך לפחות לשקול את האופציה. את מוזמנת להשאיר פרטים באתר בכדי שהמרפאות הרלוונטיות יחזרו אלייך ותוזמני לפגישת ייעוץ לא מחייבת.

פורטל "חזה מושלם" הוקם לפני עשור וכבר חסך הרבה מאד כסף לגולשיו על ידי שירות השוואת מחירים יעיל ומקצועי תוך יצירת תחרות בין המרפאות להשגת המחיר הטוב ביותר לגולשיו. עשי צעד אחד היום לכיוון מי שאת רוצה להיות מחר, השאירי לנו פרטים ותתחילי לחסוך גם את. 

Scroll to Top