פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת והגדלת חזה יתרונות וחסרונות

הרמת והגדלת חזה יתרונות וחסרונות הנו מאמר שנועד לציבור הנשים אשר חושבות לעבור ניתוח הרמה או הגדלת חזה, השתדלנו להזכיר את עיקר היתרונות והחסרונות שקיימים בהליכים אלה.

ניתוחים פלסטיים, כמו הרמת חזה או הגדלת חזה, הפכו למאוד פופולריים בשנים האחרונות היות והם מציעים לנשים את האפשרות להתגבר על בעיה אתה הן מתמודדות על בסיסי יומיומי והיא חזה קטן שניתן להגדיל, או חזה נפול, שניתן לבצע לו הרמה. בעזרת ניתוחים אלו ניתן לשנות את מראה החזה, להגדיל אותו במידת הצורך ובכך לזכות לפתרון איכותי לאורך זמן. יחד עם זאת, תהליך זה אינו חף מתופעות לוואי, מה גם שישנן נשים שחוששות מהפעולה הפולשנית ולכן נמנעות מלהיכנס אליו.

מהם היתרונות בשני ניתוחים אלו ומהם החסרונות? וכיצד יתאפשר לך לוודא שניתוח זהו הפתרון הטוב ביותר עבורך? למידע נוסף על ניתוחי חזה למיניהם אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בהקדם, לתאם פגישת ייעוץ עם מנתחים פלסטיים מומחים, חינם וללא התחייבות, ולמצוא את הפתרון המתאים לך ביותר!

 

הרמת והגדלת חזה יתרונות וחסרונות, מתחילים …

 

החסרונות והיתרונות של ניתוח הרמות חזה :

למראה של הגוף שלנו ישנה השפעה ניכרת על מידת הביטחון העצמי. חזה נפול עלול לגרום לתחושה מביישת, לדימוי גוף שלילי ואף לירידה בסקס האפיל הנשי. יחד עם זאת, למרות שזה נשמע מאוד מפתה, לניתוח הרמת חזה ישנם גם חסרונות אותם יש לקחת בחשבון לפני שנכנסים לתהליך.

 הרמת והגדלת חזה יתרונות וחסרונות

הרמת חזה חסרונות :

כאמור בל נשכח שמדובר בהליך כירורגי לכל עניין ודבר וכניתוח, ישנה גם תקופת החלמה אשר דורשת היערכות מוקדמת, ימי מחלה, תופעות לוואי, גורמי סיכון וכדומה. יתרה מכך, כבכל ניתוח, יישארו צלקות על האזור המנותח, והיות ומדובר באזור החזה, הרי שהצלקות העתידיות והמראה שלהן, יכולים גם להשפיע על מראה החזה הסופי. כמובן שחיסרון נוסף שמשחק תפקיד הוא המחיר של ניתוחים אלו. ולמרות זאת, לניתוח הרמת חזה ישנם גם יתרונות ממשיים.

הרמת חזה יתרונות :

באמצעות הניתוח ניתן להפוך את החזה לזקור ויפה יותר, למקם את הפטמות במקום גבוה יותר, להגדיל את נפחו בעזרתם של אמצעים מתקדמים ולהרים את המורל וגם את הביטחון העצמי. ואם הצלקות הן החשש, כיום ישנן שיטות חדשניות למדי לביצוע ניתוחי חזה אשר מבטיחות מינימום צלקות למטופלות, שזהו גם יתרון משמעותי. כמו כן, אם המחיר מונע ממך לשנות את מראה הגוף, הרי שכיום עומדים לרשותך מגוון מבצעים משתלמים ואטרקטיביים.

היתרונות והחסרונות של ניתוח הגדלות חזה:

בשונה מהרמת חזה, ניתוח בו לא משנים את גודל החזה אלא רק מרימים אותו, בעת ניתוח הגדלת חזה גם מרימים את החזה וגם מגדילים אותו על הדרך. ניתוח זה מיועד לנשים אשר לא מרוצות ממראה החזה שלהן וכן גם מהגודל שלו.

ניתוח הגדלת חזה חסרונות :

ממש כמו בהרמה, גם כאן מדובר בהליך כירורגי אשר דורש הרדמה וממנו צריך להחלים החלמה מלאה לפני שחוזרים לפעילות שגרתית וגם בניתוח זה, יישארו צלקות, היות ומדובר בפעולה פולשנית. חיסרון נוסף עליו יש לשים דגש הוא גודלו של החזה, לעתים נשים כל כך רגילות למראה מסוים שהתוצאה הסופית והיא, חזה גדול, יכולה להפתיע אותן ולהוביל אותן לשנות את הרגלי לבוש לקנות מלתחה חדשה, כולל הלבשה תחתונה וכדומה, מה שמהווה עלות נוספת לסכום הניתוח הראשוני.

ניתוח הגדלת חזה יתרונות :

למרות החסרונות, לניתוח הגדלת חזה ישנם גם לא מעט יתרונות. מלבד שיטות הניתוח החדישות אשר מאפשרות מיעוט צלקות, הניתוח הוא מזור אמתי לנשים אשר כל חייהן סובלות מהטרדות והצקות לגבי מידת החזייה שלהן ולנשים אשר חלמו על חזה גדול ושופע ולא אהבו את גופן בשל גודל החזה שלהן. באמצעות ניתוח ולו תקופת החלמה יחסית קצרה ביחס לניתוחים אחרים, נשים אלו יכולות לשנות את חייהן מן הקצה אל הקצה, להרגיש סקסיות ובטוחות בגופן וממש להתחיל חיים חדשים. יתרה מכך להתפנק במלתחה חדשה ומחמיאה זוהי הזדמנות של פעם בחיים, אשר מעולם לא הרתיעה אף אישה.

ניתוח חזה – הדרך לחזה המושלם

בעידן המודרני ובו אמצעים טכנולוגיים מתקדמים ניתן לפתור בעיות כמו חזה קטן או נפול ובכך לטפל בבעיה. לפרטים נוספים אודו ניתוחי חזה, לרבות הגדלות חזה או הרמות, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולעשות את הצעד הראשון בדרכך אל החזה המושלם!

מחירי הגדלת חזה

מחיר הגדלת חזה זה דבר כללי מאד ויש להתייחס למכלול פרמטרים על מנת לציין מחיר מדויק. מחיר הגדלת חזה משתנה מאד בין פרמטר אחד לשני ובעשרות אחוזים, כמו גם אזור הגאוגרפי בו מתבצע הניתוח, סוג השתל המבוקש ועוד. תוכלו לקרוא על כך בהרחבה במאמר – הגדלת חזה מחירים או במאמר – כמה עולה הגדלת חזה.

מחירי הרמת חזה

מחיר הרמת חזה אף הוא ניתוח שפרמטרים רבים קיימים ועל מנת להעריך את מחיר הצורה רלוונטי יש למקד את הפרמטרים הרלוונטיים עבור הלקוח. ניתן כמובן לומר כי מחיר הרמת חזה נע בין 15.000 שקלים לבין 30.000 שקלים, בהתאם לסוג השתלים, מיקום גאוגרפי של הניתוח, וותק המנתח ו/או רמת הפופולריות שלו בענף ועוד.

עד כאן, הרמת והגדלת חזה יתרונות וחסרונות. מקווים שאהבתם את הכתבה.

תוכלו להמשיך לקרוא עוד מאמרים מקצועיים בנושאים שונים הקשורים לניתוחי חזה ונשמח כמובן לכל שיתוף של אתר / מאמר שלנו ברשתות החברתיות ובכל דרך שתרצו.

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top