פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

חזה נפול בגיל צעיר

חזה נפול זו בעיה מוכרת וידועה בקרב נשים רבות ולא רק לאחר לידה אלא גם, חזה נפול בגיל צעיר אך האם אין מה לעשות או שישנה דרך לעבור הרמת חזה ? במאמר זה נדבר בנושא בעיית חזה נפול.

חזה הוא חלק מרכזי ומשמעותי בגוף האישה ועבור רבות מאיתנו הוא עשוי להשפיע באופן ניכר גם על התחושה האישית ועל הביטחון העצמי. אחת הבעיות המרכזיות של נשים בתחום הזה קשורה לנפילת החזה ככל שהשנים חולפות, ונשים רבות מוצאות שחלו שינויים בצורתו ובגמישותו של השד בעקבות הריונות, לידות והנקות, בעקבות ירידה דרסטית במשקל או פשוט כתוצאה מגנטיקה.

לנוכח בעיות אלה, אין זה מפתיע שנשים רבות בוחרות באפשרות של ניתוח הרמת חזה, שמטרתו להחזיר לשדיים את המראה הזקור הנחשק כל כך, ואת התחושה הגמישה והמלאה. רגע לפני שאת פונה למנתח פלסטי וקובעת לעצמך תור לניתוח, חשוב להבין מה בדיוק קורה בניתוח הרמת חזה, למי הוא מתאים ולאילו תוצאות ניתן לצפות. אגב, נשים רבות מתעניינות לאחרונה לניתוח הרמה והגדלת חזה בניתוח אחד, למידע נוסף, היכנסי לקישור:

 

ניתוח להרמת חזה – איך זה עובד?

חזה נפולהרופא המנתח שבו תבחרי יידע לבחור בטכניקה המתאימה ביותר להשגת המטרות האישיות שלך, בהתאם לציפיות שעליהן תסכימו מראש. בסופו של יום, ניתוח הרמת חזה הוא אינדיבידואלי ותלוי במגוון גורמים המשתנים בין אישה לאישה, לרבות גודל השדיים וצורתם, מיקום הפטמה, מידת הנפילה של השד, גמישות העור וכן כמות העור העודפת באזור זה.
לאחר שיבדוק הרופא את הפרטים הללו הוא יוכל לתכנן את הניתוח באופן שיספק את התוצאה הרצויה עבורך ולדאוג לשינוי מקום הפטמה ולהקטנתה עם צריך, לפיזור מחדש של נפח השד, להסרת עודפי העור ולהענקת מראש אסתטי לשד, מבלי לשנות את גודלו, אלא אם כן תבחרי לבצע גם הגדלה או הקטנה. הבחירה הזו תלויה בך לחלוטין, ובמראה שאת שואפת להגיע אליו. שימי לב! במידה ואת בגיל צעיר, רצוי שתבחני את פרופורציית גודל החזה אליו את מצפה להגיע בהתייחס למבנה גוף ולגילך כך שיתאים לכמה שנים הבאות ואולי לתמיד. אנו עדים לנערות רבות אשר מבקשות להגדיל את החזה אך לעתים רבות ללא מחשבה תחילה בצורת גופן הצעיר וגילן אשר משפיע בצורה ניכרת על משך החיים אחרי וממגוון היבטים חברתיים. חזה נפול בגיל צעיר זו תופעה מאד לא נעימה, לא אסתטית ורצוי לתקנה בדחיפות אך כאמור בצורה נכונה פרופורציונלית ובשיקול דעת עמוק.

 

ההתאוששות מניתוח הרמת חזה 

אין ספק כי אחד הדברים שכדאי לדעת מראש ולהיערך אליהם מבעוד מועד, הוא נושא ההחלמה וההתאוששות לאחר הניתוח. הבשורה הטובה היא שההתאוששות מניתוח הרמת חזה היא פשוטה יחסית, בוודאי ביחס לניתוחים אחרים. בימים הראשונים שלאחר הניתוח סביר להניח שתחושי כאב מסוים, אשר צפוי להגיב למשככי כאבים פופולריים ונגישים כמו אופטלגין או אקמול. בשבועיים הבאים חשוב שתקפידי להימנע ממשיכת הידיים לאחור או מהרמתן מעל לגבה הראש.

 

בנוסף, מומלץ שתשתמשי בחזיית ספורט בחודש הראשון כדי לתמוך בחזה ולהקטין את הכאב. בכל מקרה, כבר לאחר כשבוע וחצי תוכלי לחזור לתפקוד היומיומי, אם כי בשלב זה רצוי להימנע מפעילות גופנית מאומצת, אליה תוכלי לחזור לאחר כחודש וחצי, ככל שהנפיחות תרד והחתכים הפנימיים יחלימו. באופן טבעי הצלקות יישארו, אך המראה שלהן ישתפר באופן משמעותי במהלך השנה הראשונה שלאחר הניתוח.

צלקות אלה לרוב נמצאות סביב הערה, תחת השד או בקפל בתת-שדי. לקבלת מידע נוסף באשר לניתוח הרמת חזה, להחלמה ולהתאוששות, השאירי לנו את מספר הטלפון שלך ונדאג לספק לך ייעוץ אישי ושירות השוואת מחירים.

המשיכי לקרוא עוד בנושא הרמת חזה ובמחירים

איך מקבלים את ההחלטה לטפל חזה נפול ?

ההחלטה האם לבצע מהלך של הרמת חזה או לא היא החלטה אישית שרק את יכולה לקבל. חשוב מאוד שתהיי שלמה עם הצעד הזה, ואחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח שתעשי את המהלך בלב שלם וללא ספקות, היא לפעול בזהירות ובמחשבה, לאסוף כמה שיותר מידע ואף להתייעץ עם אדם קרוב. אל תשאירי אף שאלה ללא מענה, משום שחוסר הידיעה בעיקר יוביל למתח ולחרדה, שני דברים שאת לא צריכה להתמודד אתם לפני ניתוח. בנוסף, ואולי חשוב מכל, אל תתפשרי בכל הקשור לאיכות הרופא מנתח שלך.

בחרי את הטוב ביותר, השקיעי זמן במחקר שוק ובייעוץ אצל מספר רופאים מובילים, ורק לאחר שתהיי בטוחה שמצאת רופא סבלני, מקצוען ואמין, קבעי אתו את המשך התהליך, והתחילי להתכונן לקראת המראה החדש והמשודרג שלך!

מתלבטת ? אינך בטוחה כבר בכל המידע שקראת ? צרי איתנו קשר על ידי השארת הפרטים שלך ואנו ננסה לסייע לך גם בנושא הוזלת עלויות ומידע בנוגע לסבסוד קופת החולים שלך בניתוח זה ועוד. השאירי לנו פרטים.

Scroll to Top