פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

השפעת השנים על החזה

גוף האדם לרבות גוף האישה, עובר שינויים רבים במהלך השנים. שינויים אשר באים לכדי ביטוי בעיקר במראה של הגוף ושל איבריו השונים. אצל נשים, על פי רוב, אחד האיברים שמושפעים משינויים אלו הוא החזה. אך הבעיה מתחילה במקרים בהם לא מדובר בשינוי לטובה.
עם הזמן, ההתבגרות, הלידות או השינויים במשקל, חזה האישה מאבד מנפחו ומצורתו, מה שלא פעם מוביל למראה חזה נפול ולירידה בביטחון העצמי. אם גם את סובלת מבעיה דומה, הרי שאנו מציעים לך פתרון לבעיה מתחום ניתוחי חזה – הרמת חזה אצל מנתחים מומחים. אולם רגע לפני שמתחילים יש לקבוע האם אכן ישנן צורך בניתוח כזה. לשם כך, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ולתאם פגישת ייעוץ בחינם וללא התחייבות עוד היום.

 

במהלך הפגישה נוכל לפרוש לפניך את כל האפשרויות שעומדות לרשותך בתחום ולמצוא עבורך את הפתרון הטוב ביותר למראה חזה מושלם, יפה וזקור!

מה שלא עושה הגיל עושה כוח הכבידה

צניחת החזה זו תופעה שמוכרת לנשים רבות. לעתים תופעה זו מתרחשת כתוצאה מתורשה, לעתים מלידות ומהנקה, לעתים עקב תהליכים של הרזיה או השמנה, ובמקרים אחרים צניחת חזה מתרחשת כתוצאה מגיל האישה וממידת האלסטיות של העור שלה.

 

למרות שמדובר בתופעה די טבעית ואף שכיחה, אין בכך כלל מידת נחמה, היות ולמראה נפול של החזה ישנה השפעה על היבטים נרחבים בחיים, החל מתדמית גוף שלילית ועד לירידת החשק בקיום יחסים אינטימיים.
אם בעבר חזה נפול נתפס כדרך הטבע ואף אינו מנע מנשות השבט לפסוע ערומות בגאון, כיום, עם כניסתה של המדיה לחיינו ואתה מודל יופי חדש, מעוצב, מחוטב וממוצק, ועם התפתחות הרפואה הפלסטית המציעה מגוון פתרונות מתקדמים לאותן נשים שסובלות מהבעיה, אין זה מפתיע, כי ניתוחים כמו הגדלת חזה או הרמת חזה, הפכו לכל כך פופולריים.

מה המשמעות של ניתוחים פלסטיים לחזה אלו ובאילו בעיות הם מטפלים?

השפעת השנים על החזהניתוחים פלסטיים הפכו לאפשרות מאוד אטרקטיבית עבור נשים הסובלות מצניחת חזה, במיוחד בשנים האחרונות. וישנה סיבה לכך. למרות שקיימים מגוון פתרונות לא פולשניים ליצירת מראה של חזה זקוף וצעיר, פתרונות אלו הנם חיצוניים בלבד, ואינם נותנים מענה אמתי. השימוש בחזיות פוש אפ להרמת חזה זהו פתרון אידיאלי, יחד עם זאת הוא אינו ממגר את הבעיה כליל, היות ומתחת לפני השטח, הבעיה של החזה הנפול, נותרת בעינה ואינה זוכה למענה מקצועי.

על ידי ניתוח הגדלת חזה, אותו ניתן לבצע גם במהלך הרמה, ניתן לטפל בחזה נפול, מכל סיבה וליצור מראה זקור ויפה כשל אישה צעירה, שעדיין לא נחשפה לפגעי הגיל והזמן. כמובן שניתוח זה מתבצע בהתאם למבנה הגוף ובכך יוצר, בעזרתם של אמצעים מלאכותיים, מראה טבעי עד כמה שניתן.

 

השפעת השנים על החזה – מה כוללת הרמת חזה?

ישנן נשים אשר אינן מעוניינות בחזה גדול אלא שכל רצונן הוא להחזיר עטרה ליושנה ולזכות לחזה יפה, נפוח וזקור. היות והלידות עושות את שלהן ואתן גם הזמן, נשים אלו פונות לניתוח על מנת לזכות לתוצאות המיוחלות ובכך הן למעשה מגדילות את הביטחון העצמי שלהם ואת אהבתן לגופן. לעומת ניתוח הגדלת חזה, בעת הרמה לא משנים את גודל החזה, אלא רק מייצבים אותו על ידי שתלי סיליקון ובמקביל, ממקמים מחדש את הפטמה מעל לכפל התת שדי.

על מנת לזכות לתוצאה המיוחלת והיא החזה המושלם, וכדי שהניתוח יעבור בהצלחה יתרה, יש חשיבות רבה לבחירה במנתח שיבצע את ההליך. בעזרת המנתח המתאים כל אחת תוכל לטפל בחזה הנפול על הצד הטוב ביותר, באמצעות ניתוח פלסטי מקצועי. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר עוד היום ולברר את כל הדרכים שעמדות לרשותך במקרה של החזה נפול וכן לברר על כל המבצעים הכי אטרקטיביים שיהפכו את ההשקעה למשתלמת וכדאית!

 

כמה עולה ניתוח הרמת חזה ?

 

מחיר הרמת חזה נע בין 15.000 שקלים לבין – 20.000 שקלים אך לעתים נשים רבות מחליטות לבצע כבר באותו ניתוח, הגדלה והרמת חזה ומחיר ניתוח זה עולה ונע בין 25.000 שקלים לבין 30.000 שקלים.

למידע נוסף בנושא, היכנסו לקישור: מחירים ועלויות לניתוח הרמת חזה – הכתבה המורחבת

 

עד כאן, השפעת השנים על החזה, מקווים שאהבתם את המאמר, המשיכי לקרוא עוד מאמרים בנושא באתר.

מתלבטת ? אינך בטוחה כבר בכל המידע שקראת ? צרי איתנו קשר על ידי השארת הפרטים שלך ואנו ננסה לסייע לך גם בנושא הוזלת עלויות ומידע בנוגע לסבסוד קופת החולים שלך בניתוח זה וכל זה ללא עלות מצידך וללא כל התחייבות. השאירי לנו פרטים

Scroll to Top