פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת שדיים

רבים נוטים לחשוב שמה שקובע את מראה החזה זהו דווקא הגודל, אך אם תשאלו כל אישה תגלו שלא תמיד אכפת לה אם מדובר בחזה גדול או קטן, העיקר שיהיה זקוף. זו אחת הסיבות שניתוח הרמת שדיים פופולרי מאוד, לא רק בקרב נשים בוגרות, אלא גם בקרב צעירות שמרגישות בסדר עם הגודל, אך לא עם הצורה. הנה כל מה שחשוב לדעת על ניתוח זה.

הרמת שדיים, למי זה מתאים ?

 


כשמדברים על הרמת שדיים, מדברים על הליך  ניתוחי חזה אשר מטרתו לפסל מחדש את השדיים, כך שיהיו זקופים וגבוהים יותר. הרמה מתאימה לנשים אשר להן חזה נפול, עקב הריונות, ירידה או עליה דרסטית במשקל, גנטיקה, חוסר אלסטיות של העור, גיל וסיבות נוספות, כל אחת וסיבותיה. נשים רבות חושבות שיש להן חזה נפול, אך בפועל ניתן לבדוק זאת על ידי בדיקה פשוטה ולא פולשנית, מקומה של הפטמה משמש קנה מידה להשוואה, ברגע שהקפל ה-תת שדי, גבוהה מהפטמה מדובר בחזה נפול או שמוט ויש מקום לבצע ניתוח.

הרמת שדיים, מתי מומלץ לעשות אותה ?

הרמת שדיים

אחד הגורמים לשדיים נפולים אלה הריונות והנקות ולכן מומלץ לבצע ניתוח הרמה רק לאחר שלא מתכוונים ללדת שוב, אחרת חבל לעשות את הניתוח ועדיף לחכות כמה שנים. כמובן שתמיד יש יוצאות מן הכלל וכיום ניתן למצוא צעירות רבות אשר להן מבנה חזה נפול גם טרם הריונות. במקרים כאלה של חזה נפול באופן טבעי, חשוב להבין כמה הדבר מפריע לביטחון העצמי של אותה צעירה ולשקול הרמת שדיים כבר מגיל צעיר יותר, בכל מקרה ברוב רובם של המקרים, לא לפני גיל שמונה עשרה, על מנת לתת לחזה הזדמנות להתעצב ולמטופלת להגיע לגיל בו היא מסוגלת להחליט באופן שקול ולא מתוך גחמה.

כמו כן, במקרים בהם מדובר לא רק בשדיים נפולות אלא גם בשדיים דלילות, נשים רבות מחליטות לעשות הרמת שדיים והגדלת שניים בפעם אחת, זאת על מנת להגדיל את הנפח יחד עם השדיים. כמובן שניתן למצוא גם מקרים הפוכים בהם נשים עוברות הרמה יחד עם הקטנת שדיים, היות והחזה שלהם גדול ונפול.

 

הרמת שדיים מהו הליך הניתוח ?


בראש ובראשונה חשוב לאפיין את מצב צניחת השד, אם מדובר בצניחה קלה יחסית הצלקת לא תהיה גדולה וגם הניתוח יהיה פשוט יחסית, היות ומדובר בהרמה מזערית. הרמת שדיים קלה נעשית באמצעות חתך טבעת סביב ההילה ודחיפת השד כלפי מעלה, כך שיהיה זקור יותר.

במקרים בהם יש צורך ברמת שדיים משמעותית יותר, יש ליצור לשדיים תמיכה חדשה מלמטה, כך שהחתך לא יהיה רק סביב ההילה אלא גם בקפל ה-תת עורי, מה שיוביל לצלקת קלה אך יותר משמעותית. כך או כך, כיום ישנן שיטות לביצוע הרמת שדיים עם מינימום חיתוך, במכשור מתקדם, כך שלא תיווצר צלקת או שהצלקת תהיה ממוקמת במקום מוסתר יחסית מתחת לשד.

 

הרמת שדיים מחירים

מחירי הרמת שדיים משתנים בין מרפאה למרפאה בצורה מאד משמעותית ובהפרשי מחירים גבוהים המסתכמים שאלפי שקלים. כמו כן, גם מיקום הגאוגרפי משנה באופן ניכר את עלות מחיר הניתוח אך ניתן לומר כי המחירים נעים בין: 24.000 שקלים לבין 30.000 שקלים ותלוי במרכיבים רבים המשקללים את מחירו האחרון של מחיר הרמת שדיים / הרמת חזה.

יש לציין כי קופות החולים השונות נמצאות בהסדר עם מרפאות שונות ומעניקות לחברי הקופה סבסוד רב בעלויות ניתוחי חזה

בכל מצב, בין אם מדובר בהרמת שדיים קלה או בטיפול מורכב יותר הכולל גם הקטנה או הגדלה של השדים, חשוב מאוד לקבל ייעוץ מקצועי ממקום מוסמך.

מתלבטת ? אינך בטוחה כבר בכל המידע שקראת ? צרי איתנו קשר על ידי השארת הפרטים שלך ואנו ננסה לסייע לך גם בנושא הוזלת עלויות ומידע בנוגע לסבסוד קופת החולים שלך בניתוח זה ועוד. השאירי לנו פרטים.

Scroll to Top