פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת חזה עם שתל

הרמת חזה עם שתל >> השדיים הפכו לסמל של מין ומיניות בעולם של היום ונשים עם שדיים נפולים עלולות להרגיש לא מרוצות מהם. תחושות אלה יכולות להוביל לירידה בביטחון העצמי ובאיכות החיים. הודות לחידושים טכנולוגיים ולרופאים מומחים אשר נכנסו לענף, ניתן כיום לעשות שתלי סיליקון לא רק למען הגדלת החזה אלא למען הרמת החזה וסידור השדיים.

 

צניחה והתרוקנות של השדיים היא תהליך אשר מתרחש אצל רוב הנשים עם השנים, קצב נפילת השדיים משתנה על פי אורח החיים ותכונות גנטיות ובעזרת שתלי סיליקון ניתן להאט ולעצור אותו לחלוטין. אם את לא מרוצה מצורת השדיים שלך ומעוניינת בעוד פרטים, מלאי את הטופס באתר ואנו נדאג כי המרפאות הרלוונטיות יחזרו אלייך בכדי לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת, קבלת מידע טלפוני ראשוני, מידע כללי והערכות מחיר.

 

 

מה הם הגורמים לנפילת חזה

הגורמים העיקריים לנפילת חזה הם זמן ואורח חיים. נשים רבות מוצאות את עצמן שנים ארוכות בדיאטות וחוות עליות וירידות במשקל, דבר זה משפיע על השדיים ומאיץ את צניחתם. בהמשך לכך, הריונות והנקה יכולים גם הם לגרום לירידה בנפח השד ולרוב השד אינו חוזר לנפחו המקורי. נתונים גנטיים גם הם משפיעים על קצב צניחת השד אך ירידה בנפח השד עם השנים היא די נפוצה. ללא קשר לגורם, כיום אין סיבה לא להיות מרוצה מגודל ומצורת השדיים שלך.

 

 

מהלך השתלת שתלי סיליקון להרמת החזה

הניתוח עצמו נעשה כמובן על ידי רופא מומחה במרפאה ותחת הרדמה מלאה. משך הניתוח הוא בין שעתיים לשלוש ולעתים יכלול אשפוז לילה, ברוב המקרים זה על פי בחירת המטופלת. במהלך הניתוח, המנתח ייצור כיס אליו יוכנס השתל והוא יסגור אותו באופן זמני. לאחר ששתלי הסיליקון במקום, את תועברי למצב ישיבה בכדי שהמנתח יוכל לראות היכן ישנם עודפי עור וימקם את הפטמה במיקום המדויק. בסוף הניתוח, כל החתכים נתפרים ובמקרים מסוימים משאירים מספר צינורות סיליקון לניקוז הדם. סוגי שתלים לחזה הם מגוונים וסוג השתל בו ישתמש המנתח יוחלט ביחד אתך לפני הניתוח.

 

 

הרמת חזה עם שתל – התאוששות והחלמה

ההתאוששות מהניתוח אינה קשה מדי והיא לוקחת בין שבוע לשבועיים, תלוי מאוד במטופלת ובתהליכים אשר נעשו בניתוח. במהלך פגישת הייעוץ, הרופא המנתח יוכל לשער איך תראה תקופת ההתאוששות שלך ולתת לך דגשים לתקופה זו. תחושות של אי נוחות ונפיחות יכולות להופיע בתקופת ההתאוששות ולא אמורים להיות כאבים קשים. יש לזכור כי התוצאה המתקבלת ישר לאחר הניתוח יכולה להראות מוגזמת מדי וכי התוצאה הסופית נראית רק לאחר ירידת הנפיחות ותקופת ההתאוששות.

 

הרמת חזה עם שתל

הרמת חזה עם שתל – סוגי שתלים לחזה

ישנם מספר סוגי שתלים לחזה וכל אחד מהם יוביל לתוצאה שונה. כאשר מדובר בהרמת חזה ישנם מספר סוגי שתלים היכולים להתאים ולמרות שהחלטה זו תיעשה בעזרת הרופא המנתח, מומלץ להכיר מעט את המושגים. שתל אנטומי משיג תוצאה הנראית טבעית יותר אך לעתים הוא אינו מומלץ בעת הרמת השד. שתל עגול עליון מתאים מאוד בניתוחים מסוג זה משום שהוא משיג תוצאות הדומות לאפקט של חזיית הפוש אפ. סוגי שתלים לחזה מגוונים יוצעו לך בפגישת הייעוץ, אל תהססי לשאול את הרופא מה הם היתרונות והחסרונות של כל אחד ומה היא האחריות המגיעה עם כל שתל.

 

 

 

הרמת חזה עם שתל – השוואת מחירים במרפאות מומחים

עכשיו זה הזמן שלך, הזמן שלך להפסיק להסתכל במראה ולהתאכזב, להפסיק לחלום על איך שנראית פעם ולהיות מרוצה מאיך שאת נראית עכשיו נקודה. השאירי פרטים באתר ואנחנו נדאג לקשר אותך עם המרפאות הרלוונטיות בכדי לקבוע פגישת ייעוץ לא מחייבת לגבי שתלי סיליקון והרמת חזה במחירים נוחים תוך יצירת תחרות בין המרפאות.

קחי צעד אחד קטן עכשיו לקראת איך שאת רוצה להיראות מחר.

Scroll to Top