פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת חזה סוגי שתלים

עבור נשים בגילאים מעט מבוגרים, נשים אשר סיימו ללדת ורוצות לשפר את מראה הגוף, ניתוח הרמת חזה הפך לניתוח מבוקש ופופולרי מאוד. לאחר היריון, לידה, שינוי קיצוני במשקל או בכלל, בגיל המעבר, אצל נשים רבות מתקיימים שינויים הורמונליים שונים אשר גורמים לצניחה של החזה ולמראה חיצוני מרשים פחות מהעבר, ולכן תיקון והרמה של החזה יכולים להשפיע רבות על המראה החיצוני של האישה וכן, על הביטחון העצמי שלה. בכתבה הבאה תוכלו ללמוד אודות הרמת חזה סוגי שתלים, צורותיהם, יתרונותיהם וחסרונם ועוד.

 

רוצים לקבל הצעות שונות לניתוח הרמת חזה? פנו אלינו עוד היום דרך טופס צור הקשר באתר ונשמח לעזור!

השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות!                צרי קשר בטופס

 

הרמת חזה ללא שתל

הרמת חזה ללא שתל הנו ניתוח אשר במהלכו מבצעים הרמה של החזה ללא שימוש בשתלים אשר גורמים להגדלה של החזה. חשוב לדעת כי בכל מקרה בעת הרמת חזה ללא שתל החזה יראה גדול יותר ולכן אם אין לך שאיפה לחזה גדול יותר, אלא רק חזה מורם וטבעי, עלייך לבחור באופציה של ניתוח הרמת חזה ללא שתל.

יתרה מזאת, ניתוח הרמת חזה ללא שתל הינו ניתוח זול יותר, באופן משמעותי מאוד, לעומת ניתוח הרמת חזה בו מבצעים שילוב של הגדלת חזה ומשתמשים בשתלי סיליקון שונים.

הרמת חזה עם שתל

אם את רוצה לבדוק לגבי הרמת חזה סוגי שתלים שונים ולשלב בניתוח גם הגדלה של החזה, עלייך לבחור בניתוח הרמת חזה עם שתל. בניתוח זה עושים שימוש בשתלי סיליקון בגודל הרצוי אשר מעניקים לחזה מראה מלא ושופע יותר בהתאם לדרישות שלך.

כמובן, בשל עלויות השתלים והמורכבות הרבה יותר של ניתוחי הרמת חזה עם שתל, הניתוחים הללו הינם יקרים יותר, וניתן לראות פערים של 10,000 ₪ ואפילו יותר בין ניתוחים המבוצעים להרמה של החזה ללא שימוש בשתלים, ובין ניתוחים בהם כן מבוצע שימוש בשתלים.

 

הרמת חזה סוגי שתלים הנפוצים

כיום ניתן למצוא בתחום הרמת חזה סוגי שתלים שונים בהם משתמשים בכדי לבצע הרמת חזה עם שתל בצורה טובה ובכדי להוביל לתוצאות הטובות ביותר בהתאמה לצרכים ולדרישות של כל מטופלת.

את המגוון הרחב של השתלים הקיימים ניתן לחלק לכמה סוגים על פי המאפיינים השונים של כל שתל:

פני השטח של השתלים – כיום ניתן למצוא שתלי סיליקון להגדלה והרמה של החזה בעלי פני שטח חלקים או בעלי מרקם מחוספס.

צורת השתלים – כיום ניתן למצוא שתי צורות של שתלים: שתלים בצורה עגולה ושתלים בצורה של אגס.

הנפח של השתלים – כיום ניתן למצוא שתלים בנפח שונה המותאם לכל מטופלת על פי הגודל אליו היא שואפת להגיע. נפח של שתלי סיליקון יכול לנוע בין CC150 ועד CC850.

מילוי השתל – כיום ניתן למצוא שתלים עם שני סוגים של חומרי מילוי שונים: מילוי סיליקון או מילוי של מי מלח.

לכל מאפיין כזה יש השפעה על התוצאות של ניתוח הרמת חזה עם שתל, על המראה של החזה לאחר הניתוח, על התחושה של המטופלת עם השתלים ועוד. לכן, לפני ניתוח הרמת חזה סוגי שתלים זהו דבר שחשוב מאוד לבחון ולבדוק היטב את האפשרויות השונות בכדי לבצע בחירה חכמה ונכונה שתוכלו לחיות איתה לצמיתות ללא כל בעיה.

 

השוואת מחירים נכונה לפני הרמת חזה

לפני שמבצעים הרמת חזה חשוב מאוד לבחון עבור הרמת חזה סוגי שתלים ואת המחירים שמציעות המרפאות השונות וכמובן, לא לבחור במרפאה רק כיוון שהיא מציעה לכם את המחיר הזול ביותר, אלא לבדוק קודם כל את האיכות של המרפאה, המקצועיות שלה, המוניטין של המנתח, החומרים בהם היא משתמשת ועוד. רק לאחר שאתם בטוחים שמדובר במרפאה מקצועית בדקו את המחירים שלה, ואת המחירים של מרפאות מקצועיות נוספות – כך מבצעים השוואת מחירים נכונה וחכמה.

 

מתלבטת ? אינך בטוחה כבר מכל המידע שקראת ? מבולבלת ? צרי איתנו קשר על ידי השארת הפרטים שלך ואנו נסייע לך גם בנושא הוזלת עלויות ומידע בנוגע לסבסוד קופת החולים שלך בניתוח זה ועוד. השאירי לנו פרטים

 

השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצידך!

Scroll to Top