פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

כמה עולה ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה הנו ניתוח אשר המטרה שלו הנה לעצב ולהרים את החזה, ולעתים משלבים בניתוח זה הקטנה של גודל העטרה. בתחום ניתוחי החזה, זהו הניתוח הנחשב למורכב ביותר, ויחד עם זאת, מדובר בניתוח אשר הפוך לפופולרי יותר ויותר בשנים האחרונות ולכן השאלה כמה עולה ניתוח הרמת חזה נשאלת לאחרונה על ידי נשים רבות.

נשים רבות כתוצאה מהריונות, הנקה, הפחתה משמעותית במשקל וכדומה, סובלות מחזה נפול אשר משפיע על הביטחון העצמי שלהן ועל המראה של הגוף שלהן ולכן נשים רבות אשר מסיימות עם הריונות ולידות ומגיעות לגילאים בוגרים יותר בוחרות לבצע ניתוחי הרמת חזה שכאלה, ולכן ניתן למצוא בתחום הרמת חזה תמונות רבות של תוצאות הניתוח, תמונות הרמת חזה לפני ואחרי שיסייעו לכן להחליט.

לפני שאתם פונים לבצע ניתוח הרמת חזה תמונות הרמת חזה לפני ואחרי הן לא הדבר היחיד שעליכם לבדוק, אלא גם המחיר. השאירו את הפרטים שלכם באתר ותוכלו לקבל שיחות טלפון מנציגים של מרפאות שונות אשר יעניקו לכם את כל המידע הדרוש על הרמת חזה תמונות הרמת חזה לפני ואחרי, מידע על כמה עולה ניתוח הרמת חזה, ההליך עצמו ועוד.

 

כיצד מבוצע ניתוח הרמת חזה?

ניתוח הרמת חזה הנו ניתוח שיכול להתבצע גם תחת הרדמה מקומית וגם תחת הרדמה כללית, כאשר בישראל רוב המנתחים מבצעים אותו תחת הרדמה כללית בלבד.

ישנן כמה טכניקות שונות לניתוחי הרמת חזה, אך בפועל, כשבוחנים תמונות הרמת חזה לפני ואחרי לא ניתן להבחין באופן בולט באיזו טכניקה נעשה שימוש, כך שהדבר נתון לשיקולו של המנתח. רוב המנתחים בישראל בוחרים לבצע הרמת חזה דרך חתך סביב הפטמה, יחד עם חתך מהכיוון של העטרה אל הכפל של השד, ובמהלך הניתוח גם מעצבים מחדש את העטרה וכך יוצרים מראה מעוצב ומרשים יותר של החזה תוך כדי ההרמה שלו.

 

כמה עולה ניתוח הרמת חזה

האם הרמת חזה כוללת הגדלת חזה?

חשוב לדעת כי הרמת חזה לא חייבת לכלול הגדלת חזה. אמנם נשים רבות בוחרות לכלול הגדלה של החזה תוך כדי ניתוח הרמת חזה, אך אין חובה לבצע זאת. בכל מקרה, אם תבחנו עבור הרמת חזה תמונות לפני ואחרי תוכלו לראות כי לאחר ההרמה החזה נראה גדול יותר, גם אם לא בוצעה הגדלה שלו בעזרת סיליקון וחומרי מילוי שונים.

מאמר בנושא: שתלי סיליקון לחזה

 

כמה עולה ניתוח הרמת חזה ומה כולל המחיר של ניתוח הרמת חזה?

בכדי לקבל תשובה מדויקת לשאלה כמה עולה ניתוח הרמת חזה חשוב מאוד להבין מהם הפרמטרים הכלולים בניתוח הזה. ישנם כמה פרמטרים חשובים אשר יכולים להשפיע על העלות של הניתוח, והעיקריים מבניהם אלו:

שכרו של המנתח – מנתח פלסטי מקצועי ומומחה דורש עבור שעת עבודה שכר שיכול לעמוד על אלפי שקלים. לכן, כשמדובר בניתוח של הרמת חזה אשר אורך בין שעה וחצי לשעתיים, שכרו של המנתח לבד יכול להגיע למעל 15,000 ₪.

עלות חדר הניתוח – ישנה משמעות לחדר בו יבוצע הניתוח, וישנם פערי מחירים גבוהים מאוד בין חדרי הניתוח השונים, פערי מחירים שיכולים להגיע ל50% ולעיתים אפילו יותר. לכן, אם תבחרו לבצע את הניתוח בבית חולים או מרפאה אשר משתמשים בחדרי ניתוח יוקרתיים, כדאי שתצפו לעליית מחירים בהתאם. עלות חדר ניתוח נע בין 2000 שקלים לבין 4000 שקלים. צוות עזר למנתח עולה בין סביב 1500 שקלים.

סוג השתלים – נשים אשר מבצעות ניתוחי הרמת חזה יחד עם הגדלת חזה צריכות לצפות לעליה משמעותית במחיר בהתאם לסוג השתלים אשר נכללים בניתוח.

בנוסף לאלו, ישנם פרמטרים נוספים אשר יכולים להשפיע על מחירו של ניתוח הרמת חזה כמו הצוות אשר ישתתף בניתוח, האם הוא כולל הדמיה ממוחשבת מראש או לא וכדומה.

 

טווח המחירים לניתוחי הרמת חזה

באופן כללי, בישראל כיום המחירים עבור ניתוחי הרמת חזה נעים בין קצת מתחת ל-20,000 ₪ לניתוחים בהם לא מבוצע שימוש בשתלי סיליקון, לבין קרוב ל-40,000 ₪ לניתוחים בהם נכלל שימוש בשתלי סיליקון איכותיים. כמו כן, במידה והנך חברת באחת מקופות החולים כללית או קופת חולים מכבי תחת ביטוח הנקרא: "כללית מושלם" / "כללית פלטינום" או "מכבי שלי" תוכלי ליהנות מסבסוד והשתתפות עצמית נמוכה יחסית אשר תפחית לך בצורה ניכרת בעלות הניתוח אך מרבית המנתחים אינם בהסדר מול קופות החולים השונות. תוכלי להמשיך לקרוא על כך בהרחבה במאמר: הרמת חזה עלויות, מחירים וסבסוד

 

הרמת חזה השוואת מחירים

חושבת ברצינות לעבור ניתוח הרמת חזה או שילוב של הרמת חזה עם הגדלת חזה ? כשמדובר בתהליך מורכב, עלות גבוה, מעשה די משמעותי ואף גורלי בחיי אישה, יש לפנות למומחים ביותר. אנו ממליצים בכל לשון של המלצה לבצע מחקר שוק מעמיק החל מוותק המנתח, היסטורית הניתוחים שביצע ובפרט בתחום הגדלת חזה והרמת חזה ויותר מכך, הוותק והניסיון בניתוחים פלסטיים משולבים כגון הגדלה והרמת חזה באותו ניתוח. כל זאת ועוד תוך התחשבות בעלויות הכרוכות והנלוות והעתידיות שיש לקחת בחשבון בתהליך הגדלת חזה והרמתו. פורטל חזה מושלם אינו מתיימר להמליץ או להציע רופאים מומלצים להרמת חזה אך יש ביכולתנו להשפיע על נושא המחירים בתחום זה ובמחירים העולים מידי שנה על ידי הפניית בקשתך לכמה מרפאות רופאים מנתחים בתחום זה אשר יציעו לך עזרה ומחירים אטרקטיביים. שירות השוואת מחירים להרמת חזה הנו דבר מקובל מאד, שכיח ויעיל בכל הקשור למחיר הסופי שכן, כיום כמות המנתחים עולה בצורה משמעותית וכך התחרות על כל מנותח/ת בהתאם. אנו בשיתוף פעולה מול מיטב הרופאים המוכרים והפופולריים בארץ אשר אף על פופולריותם מעוניינים לקבל פניות גולשים נוספות "ולהתחרות" עליהם ולהיות חלק בתהליך ועל כן מוכנים להוריד את המחיר משמעותית. למידע נוסף, ולהרשמה לשירות השוואת מחירים בין 3 מנתחים, השאירי לנו פרטים בצור קשר המיועד או התקשרי עכשיו.

 

השירות ניתן בחינם וללא התחייבות!

Scroll to Top