פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת חזה מחירים

בתחום הרמת חזה מחירים מגיעים בטווח רחב מאוד, ולכן לפני שבוחרים את המרפאה לביצוע הניתוח חשוב לבדוק אותה היטב ולבצע השוואת מחירים בין כמה מרפאות שונות בכדי למצוא מחיר משתלם והוגן, העומד בקנה אחד עם השירות שאתם מקבלים מאותה מרפאה. באופן כללי, אפשר לומר כי בתחום הרמת חזה המלצות למחירים ינועו בין 19,000 ₪ לבין 35,000 ₪ – אכן, מדובר בפער גדול במיוחד אך ישנם כמה פרמטרים שונים המשפיעים על המחירים ולכן חשוב לדעת אותם, לדוגמא, הרמת חזה עם שתל תעלה לכם הרבה יותר יקר לעומת הרמת חזה ללא שתל המתבצע כאשר רוצים הרמת חזה ללא ניתוח – מחירים בהמשך.

ישנו טווח מחירים רב להרמת חזה עם או בלי שתל. השאירי פרטים כעת וקבלי את כל המידע הנחוץ לך לשם קבלת החלטה בעיניים פקוחות! , צוות האתר יעשה כל מאמץ לספק לך שירות מידע והשוואת מחירים יעיל וללא כל תמורה מצידך או התחייבות כל שהיא. אלפי אנשים כבר חסכו בזכותנו, מה אתך ? השאירי פרטים עכשיו ותתחילי לחסוך כסף רב.

 

המרכיבים המשפיעים על מחיר הרמת חזה

אם תבדקו היטב ותחפשו בתחום של הרמת חזה המלצות, תראו כי כל ההמלצות ידברו על כמה פרמטרים שונים שיש לבחון, כאשר כל פרמטר כזה יכול להשפיע על המחיר של הניתוח. הפרמטרים העיקריים אשר יכולים להשפיע על הרמת חזה מחירים הם:

  1. המנתח שיבצע את הניתוח – כשתחפשו בתחום הרמת חזה המלצות, בין ההמלצות תשמעו בעיקר את השמות של הרופאים המנתחים, שכן הם אלו אשר בסופו של דבר משפיעים בצורה ברורה על איכות הניתוח. שכרו של מנתח יכול להגיע לשכר של 8,000 ₪ לשעת עבודה, ובניתוח הרמת חזה, אשר בממוצע אורך כשעתיים, שכרו יכול להגיע ל16,000 ₪, דבר שללא ספק משפיע על מחירו של הניתוח.

 

     2. החדר בו יבוצע הניתוח – עוד מרכיב יקר מאוד אשר יכול להשפיע על מחיר הניתוח הוא החדר בו הוא יבוצע. אתם     יכולים למצוא פערי מחירים של 50% בין חדר ניתוח אחד לאחר, ולכן בחירה בחדר ניתוח יוקרתי ומשוכלל ללא ספק תשפיע על עלות הניתוח.

 

      3. הרמת חזה עם שתל או ללא שתל – אם תבחרי לבצע הרמת חזה עם שתל, תוכלי לראות כיצד המחיר הופך להיות הרבה יותר גבוה מאשר הרמת חזה ללא שתל. מחירו של שתל סיליקון איכותי יכול להגיע ל8,000 ₪ ולכן הוא מיקר את העלות של הניתוח בצורה משמעותית. יחד עם זאת, אם את בוחרת לבצע ניתוח הרמת חזה עם שתל אל תתפשרי על איכות השתלים, בחירה בשתלים זולים ולא איכותיים להשפיע עלייך בהמשך החיים.

 

אלו הם המרכיבים העיקריים אשר משפיעים על עלותו של ניתוח הרמת חזה מחירים. ישנם מרכיבים נוספים כמו הצוות המלווה את הניתוח וכדומה אבל אלו מרכיבים משניים ופחות משמעותיים. לכן, כשאת מחפשת על הרמת חזה המלצות חשוב מאוד שתקבלי המלצות על כל מרכיב כזה בנפרד – המלצות על רופא מנתח, המלצות על חדרי ניתוח והמלצות על שתלים איכותיים. כך תוכלי לשלב בין ההמלצות הללו בצורה טובה ולמצוא את השילוב הנכון והמתאים לך ביותר.

 

הרמת חזה מחירים לטיפולים ללא הליך כירורגיים :

ראשית, יש לציין כי אף אחת מהשיטות שתקראו כאן לא באמת הוכחה כמוצלחת ולמעשה כל אחת השיטות היא שיטה די ניסיונית או ותיקה שנמצאה לא יעילה במיוחד ו/או פרק הזמן ואפקט ההרמה הנו מוגבל לחלוטין.

הרמת חזה ללא שתלים – הזרקות וחומרי מילוי

בוטולינום טוקסין (בוטוקס) בחזה :

אשר הנו חומר המיועד להזרקה לצורך העלמת קמטים וטשטוש, לטיפול בהזעת יתר, כאבי ראש ולעוד טיפולים רפואיים. בשנים האחרונות החלו מנתחים פלסטיים להזריק חומר זה גם לצורכי הגדלה והרמת חזה על מנת אחר ביקוש הולך וגובר לניתוחי הרמת חזה ללא שתלים. חומר זה מוזרק לחזה אך קיימים לשיטה זו חסרונות רבים, בין היתר הדברים הבולטים בחסרונות הם שאפקט ההגדלה או ההרמה הנו לכ-3-4 חודשים בלבד, תוך זמן קצר ניתן יהיה לשים לב כי התפתחה חוסר אסימטריה בחזה והגבלת החומר שניתן להזריק המסתכם בעד 250 סמ"ק. מחיר: עלות הליך זה נע בטווח מחירים שבין 8.000 לבין – 13.000 שקלים.

הזרקת מקרוליין לחזה :

מקרוליין הנו נוזל במרקם ג'לי המיוצר על ידי החברה השוודית Q-med, חברה זו גם פתחה את החומר "רסטילן" המשתמש למילוי קמטים ונחשב מאד פופולרי. מקרוליין מבוסס למעשה על חומצה היאלורונית אשר קיים בגוף האדם בצורה טבעית וסופח נוזלים למראה עור מלא ונפוח. הליך הגדלה או הקטנת חזה על ידי מקרוליין קיבל את האישור האירופי CE. המוצר נמצא כשיר ועמיד בסטנדרט אירופאי מחמיר בתחומו. כמו כן, מקרוליין קיבל אישור ממשרד הבריאות לשימושים שונים, בין היתר עבור ניתוחי חזה, הגדלה והרמת חזה ללא צורך בשתלים.

חסרונותיו של חומר זה הם:

א. ההגדלה או ההרמה אינם נשמרים במיטבם והחזה יורד וקטן והאפקטיביות הנה בין שנה לשנתיים מיום הניתוח.
ב. עלות גבוהה של לטיפול המצריך המשך תחזוקה יקרה.
ג. עדויות רפואיות מעלות חשד כי הליך זה עשוי לגרום לבעיות באיתור תאים סרטניים בחשש לסרטן השד בגלל חומר המילוי שמתפזר בגוף, על כן, ישנן המלצות להיבדק בטרם עוברים טיפול זה על מנת לשלול כל חשד ולהיערך בהתאם.
ד. העובדה הבאה הנה חסרון לאלה המגדילות או מרימות את החזה באמצעות מקרוליין שכן, חומר זה נספג בגוף ובאזור החזה ועשוי לגרום לחוסר סימטריה בחזה או באזור החזה אך יחד עם זאת, חומר זה נועד עבור נשים בעלות חזה טבעי או מוגדל באמצעות שתלים ומסיבה כל שהיא התפתח באזור החזה חוסר סימטריה ועל ידי מקרוליין ניתן לבצע תיקונים בחזה.

הרמת חזה מחירים למקרוליין: עלות ניתוח הרמת חזה באמצעות מקרוליין נחשב ליתר שבין ניתוחי החזה בשל כמות החומר המוזרק ועלותו. טווח המחירים הנו: בין 20.000 שקלים לבין – 30.000 שקלים.

הזרקת שומן עצמי לחזה – שומן אדם להליך הגדלה או הרמה טבעית

הזרקת שומן עצמי לצורך הרמת חזה או הגדלת חזה הנה שיטה די חדשה ומתבצעת למעשה
על ידי שאיבת שומן עצמי שאזורים בהם קיימים מצבורי שומן שאפשרי לשאוב מהם מבלי בעיה.
שיטה זו די יעילה מצד אחד שכן לא מדובר בחומר שפותח בצורה כזאת אחרת המכילה חומרים
מסוימים שעשויים להרעיל או לא אלא חומר טבעי מגוף האישה המעוניינת לספק אותו למקום אחר בגופה.
בשיטה זו תופעות הלוואי ו/או הסיבוכים אינם מינוריים וכמעט לא קיימים להבדיל מניתוח כירורגי
של ממש ובו תופעות שכיחות כגון: צלקות, כאבים חזקים יותר, חתכים גדולים, דליפות מאחד השתלים ועוד.
על ידי שיטה זו גם ניתן לתקן אסימטריה בחזה מבלי להוסיף כסף עבור חומרים אותם מספקים המנתחים.
המראה והמגע מרגישים ונראים ממש כמו הגדלת חזה טבעית לחלוטין.

*כאן המקום לציין כי כשליש ויותר מהשומן שמוזרק מתפזר במשך הזמן ואסימטריה עשויה
להופיע – יש צורך בתחזוקה. מחיר: עלות ניתוח זה נע בין 15.000 לבין 18.000 שקלים.

הרמת חזה מחירים 

והאפשרות לקבל סבסוד לניתוח הרמת חזה ?

כיום, בשל העלייה הגדולה בביקוש לניתוחים פלסטיים שונים, וביניהם ניתוח הרמת חזה, ישנן קופות חולים אשר מציעות למבוטחים בביטוחים המשלימים השונים אפשרות לקבל סבסוד לביצוע ניתוחים פלסטיים שונים. כמובן, לא כל מבוטח זכאי לכך ועליו לבדוק זאת. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון כי אם בוחרים בסבסוד שכזה אין לכם אפשרות לבחור בעצמכם את הרופא או המרפאה ועליכם ללכת רק למרפאה אשר נמצאת בהסדר עם הקופה, מה שלא מתאים לכולם.

לכן, אם את רוצה לבצע את הניתוח באופן פרטי ולבחור בעצמך את המרפאה המתאימה לך ביותר, אך עדיין לא לשם סכומים גבוהים ויקרים מידי על הניתוח, השאירי פרטים כאן ובשעות הקרובות יחזרו אלייך מכמה מרפאות מובילות עם הצעות משתלמות ואיכותיות שרק ירצו "להתחרות" בניהם ולנתח אותך במחיר אטרקטיבי יותר.

 

עלות ניתוח הרמת חזה?

הרמת חזה מגבירה את תחושת הנשיות בקרב נשים רבות הזקוקות להחצנה ולא להפנמה,
אשר חשות בנוחיות יתר כאשר החזה בולט ומזדקר. ידוע כי התענוג עדיף להיעשות במרפאות
פרטיות הן מטעמי מקצועיות והן מטעמי ביטחון, ולכן נשאלת השאלה מהי עלות ניתוח הרמת חזה?
המידע לגבי עלות ההליך הוא מידע מפורט בו יוסברו לך מה החומרים הנדרשים לביצוע ההרמה,
ומהם הכלים בהם ייעשה שימוש במהלך הניתוח, כולל עלות של כלים מתכלים כמו תחבושות ופדים.
מעוניינת בבירור מסוג כזה, בטח גם תימצאי המרפאה הכי מקצועית וגם הכי אטרקטיבית במחיר? מוזמנת לפורטל!

כשעורכים עבור הרמת חזה השוואת מחירים,

טוב תעשו אם תבררו השוואת תשלומים

השוואת תשלומים הוא מעשה לגיטימי שיכול להקל את ההוצאות הכבדות על הטיפול. כשמדובר בהרמת חזה השוואת מחירים כוללת גם השוואת תשלומים, כלומר – בכמה תשלומים ניתן לשלם, ומהו גובהו של כל תשלום. האם התשלומים שווים או נושאים ריבית? בשאלות הללו טוב תעשו אם תתפלפלו ותתעמקו, וכך תוכלו, בתוך טווח המרפאות הטובות והאמינות שלנו, להגיע גם לעסקה הטובה ביותר מבחינה כלכלית.

מלאי את הטופס למידע אודות כמה עולה הרמת חזה בניתוח, וגם לקבלת מידע על מרפאות מומחים!

כל זאת ועוד ללא כל תשלום מצידך וללא התחייבות מצידך!!      צרי קשר כאן

הכנה לשיחות הטלפון מהמרפאות: כאן תוכלי לקבל מידע כללי על עלות ניתוח הרמת חזה

לגבי השאלה כמה עולה הרמת חזה, את תידרשו לדעת מספר פרמטרים.
במרפאות, כמו בכל מרפאה אחרת בארץ, יידונו איתך על טיבו של הרופא,
טיבו של הצוות הרפואי, מלא לקוחות מרוצות, תמונות "לפני ואחרי".
כאן, אנו נרד מעט לעומקם של דברים ונברר באמת מדוע ניתוח הרמת
חזה עולה כמו שהוא עולה, ואלו כוחות שוק משפיעים על כך.
אז ראשית כל, במרפאה – יהיה צדק בדברי המזכירה.
טיבו של הרופא ויוקרתו משפיעים על המחיר.
כשמבררים על הרמת חזה מחירים אצל כירורג ידוע בארץ ובעולם
שצבר שם מעולה תהיה יקרה יותר מאשר קביעת מחיר לאותו שירות
אצל רופא עם שם מעט פחות ידוע ומוכר. מה שעוד משפיע על המחיר
הוא כוחות שוק שהם מעבר למרפאה: המחירים של הבדים לייצור פדים ותחבושות,
המחיר של חומרי תפרים שעשויים להיעשות בהם שימוש, ועוד.
מחיר נוסף שעלייך לברר הוא מחיר יום אשפוז במידה ותגיבי לניתוח כך שתהיי חייבת בהשגחה.

מלאי את הטופס למידע אודות כמה עולה הרמת חזה בניתוח, וגם לקבלת מידע על מרפאות מומחים!

כל זאת ועוד ללא כל תשלום מצידך וללא התחייבות מצידך!!      צרי קשר כאן

בדיקה נסיבתית להרחבת רזולוציית ההשוואה שלך

בבדיקה נסיבתית עלייך להיפגש עם מטופלות אחרות מן העבר,
ולבדוק האם המרפאה עשתה עבודה טובה, ולשאול את המטופלות
אודות המרפאות אצלן הן טופלו. ניתן לשאול, למשל, כמה זמן ערך הניתוח,
האם המנתח הוא רופא מומלץ מבחינה תקשורתית, מה היה סף הכאב לאחר הניתוח וכד'.
אם אין לך קשרים עם מטופלות קודמות, ניתן לערוך בדיקה נסיבתית
להערכה עבור הרמת חזה מחירים גם ברשת האינטרנט, שם תוכלי לברר
כמה עולה הרמת חזה, ומהן הסיבות להפרשי המחירים בין המרפאות.

מסקנות: כך תוודאו עבור ניתוח הרמת חזה מחירים, טיב מרפאה וכיסויים ביטוחיים

ראשית כל, כדי לדעת כמה עולה ניתוח הרמת חזה, והאם הטיפול כדאי באותה מרפאה, יש לבדוק מהו מחיר השוק באמצעות שיחה עם נציגות מרפאות הפורטל ועריכת בדיקות נסיבתיות כגון שיחה עם מטופלות. שנית, יש לברר מחירי סבסוד בקופת החולים שלכם. שלישית, יש למצוא מידע, גם כן באמצעות בדיקות נסיבתיות, על טיב הרופא, טיב המרפאה ומידת שביעות הרצון של מטופלות קודמות.

כיסוי על ידי קופת החולים הוא פקטור חשוב במחיר הניתוח

על מנת לחדד עוד יותר את השאלה כמה עולה הרמת חזה, חשוב לשאול כל רופא וכל מזכירה עמם את משוחחת על כיסוי מקופת החולים. שאלי פשוט אם הם מקבלים מבוטחים בקופת חולים מכבי, כללית וכד' (היכן שאת חברה, כמובן). לאחר מכן, גשי לקופת החולים עצמה, ודאי שאת במסלול הביטוחי הנכון, בקשי לעבור למסלול הנכון אם את לא נמצאת בו, ובררי מה הקופה שלך יכולה לעשות על מנת שעבור הרמת חזה מחירים נוחים יוצעו לך על ידי המרפאות. ניתוח הרמת חזה דרך קופת חולים משתנה בין קופת חולים כללית או מכבי, בין כללית "מושלם" "לפלטינום" ובין "מגן זהב" של מכבי לבין "מכבי שלי". המחירים הסבירים לניתוח בסבסוד והשתתפות עצמית דרך הקופה מסתכם במחיר שנע בין 12.000 שקלים לבין 15.000 שקלים אך עשוי לגדול באלפי שקלים במידה ובוחרים בשתלים יוקרתיים יותר.

מלאי את הטופס למידע אודות כמה עולה הרמת חזה בניתוח, וגם לקבלת מידע על מרפאות מומחים!

כל זאת ועוד ללא כל תשלום מצידך וללא התחייבות מצידך!!      צרי קשר כאן

 

Scroll to Top