פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת חזה לאחר הריון

אין ספק כי הריון ולידה הנם הגורמים העיקריים והנפוצים ביותר לנפילה של החזה. לכן, נשים רבות אשר מחליטות כי אינן רוצות ללדת עוד, פונות לביצוע ניתוח הרמת חזה בכדי לתקן את הנפילה שנגרמה בעקבות ההריון והלידה. כשחושבים כל הרמת חזה לאחר הריון חשוב לציין כי פחות מומלץ לבצע ניתוח הרמת חזה במידה ואת יודעת כי צפויים לך הריונות נוספים בעתיד, שכן כל הריון נוסף עלול לפגום בתוצאות של הניתוח, בייחוד אם זהו ניתוח ללא שתל, ולכן כדאי לפנות לניתוח מסוג זה כשכבר יודעים כי אין סיכוי להריונות או לידות נוספות באופק.

האם אפשר לבצע הרמת חזה לאחר הריון וללא צלקות?

השיטה המודרנית של ניתוחי הרמת חזה מאפשרת לבצע הרמת חזה ללא צלקות, או בשפה המקצועית – הרמת חזה פנימית. בניתוח זה לא מבצעים חתכים על פי השד, אלא רק חתך קטן מאוד של בערך 3 ס"מ, המבוצע בכפל של השד וכך לא משאיר צלקת ולא ניתן לראות אותו לאחר הניתוח.

חשוב לציין כי השיטה של הרמת חזה ללא צלקות מתאימה רק לנשים בעלות צניחה קלה עד בינונית של החזה. במקרים חמורים יותר לא יהיה ניתן לבצע את הניתוח עם חתך מהסוג הזה ואכן ישארו צלקות לאחר הניתוח.

ניתוח הרמת חזה ללא צלקות הנו ניתוח המבוצע תחת הרדמה כללית, ובממוצע הוא אורך כשעה. לאחר הניתוח המנותחת נשארת להשגחה של כמה שעות ואם הכל תקין, היא משוחררת למנוחה בביתה.

ההחלמה לאחר הניתוח

לאחר ניתוח הרמת חזה, בין אם מדובר בניתוח הרמת חזה ללא צלקות או בניתוח מורכב יותר עם צלקות, תקופת ההחלמה יכולה להיות עד כשבוע. רוב המנותחות חוזרות לפעילות שגרתית בבית כבר יום – יומיים לאחר הניתוח. יחד עם זאת, ישנן כמה הנחיות שחשוב לבצע לאחר הניתוח:

  • יש להימנע מהרמה של משאות כבדים בשבוע הראשון שלאחר הניתוח.

  • כחודש לאחר הניתוח יש ללבוש חזיות ספורט תומכות ברוב שעות היום.

  • פעילות ספורטיבית ניתן לחזור לבצע בהדרגה כחודש לאחר מועד הניתוח.

 

 

מדוע חשוב לראות תמונות לפני ואחרי של ניתוחים?

אם את חושבת לבצע ניתוח הרמת חזה תמונות יכולות להיות חשובות מאוד עבורך ולאפשר לך לדעת מהן התוצאות המשוערות של הניתוח, האם זה מתאים לך וכמובן, באיזו מרפאה כדאי לך לבחור. כיום, כל מרפאה המכבדת את עצמה מציגה בתחום הרמת חזה תמונות רבות אשר יכולות להוכיח למטופלות אחרות את הניסיון של המרפאה והתוצאות שהיא מעניקה ללקוחות שלה, ולכן חשוב מאוד לצפות בתמונות הללו ומתוך כך ללמוד כמה שיותר על המרפאה ועל הפעילות שלה.

מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים מרפאה להרמת חזה?

לפני שבוחרים מרפאה להרמת חזה חשוב מאוד לבדוק אותה ואת הניסיון שלה בתחום. נכון, תמונות יכולות לעזור, אך מלבד זה חשוב לחפש המלצות של לקוחות קודמים, לבדוק את הרופאה עצמה המבצעת את הניתוח ולבחון את היתרונות שמעניקה מרפאה כזו על פני מרפאות אחרות באזור. כך תוכלי לבחור את המרפאה הנכונה ביותר עבורך לניתוח זה.

בנוסף, חשוב לבצע השוואת מחירים בכדי למצוא מחיר משתלם והוגן עבור הניתוח, ומהיום, את כבר יכולה לעשות זאת בצורה הרבה יותר פשוטה. במקום לפנות בעצמך לכמה מרפאות שונות ולבקש הצעת מחיר, או לאסוף מידע על ניתוח הרמת חזה תמונות, מידע כללי ונושאים הקשורים לגופך ולנושא הרמת חזה לאחר הריון כל מה שעלייך לעשות הוא להשאיר כאן פרטים ואנו כבר נדאג שיחזרו אלייך מכמה מרפאות שונות. בצורה הזו תוכלי לקבל את ההצעות בצורה הרבה יותר נוחה, לבצע השוואות ולבחור במה שמתאים לך ללא כל קושי או בעיה.

מעוניינת "על הדרך" לדעת מה המחירים בתחום הרמת חזה ? היכנסי לקישור הבא: מחירי ניתוח להרמת החזה

Scroll to Top