פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הרמת חזה ללא ניתוח

ניתוח הרמת חזה הינו הליך כירורגי. כמו כל הליך כירורגי מדובר בהליך פולשני בעל סיכונים. לכן, כאשר מדברים על הרמת חזה, נשים רבות מתלבטות לגבי הרמת חזה ללא ניתוח. האם באמת ניתן לבצע הרמת חזה ללא ניתוח?

החזה הוא אחד הסממנים המובהקים לנשיות, ונשים צעירות מתגאות בחזה יפה וגבוה, אבל הריונות, לידות, הנקות, ובלות של הגוף משפיעים על החזה ונותנים לו מראה נפול ומדולדל. על מנת לבצע תיקונים והרמה של החזה, ניתן כמובן לעשות ניתוח הרמת חזה, אולם נשים רבות חוששות מהליך ניתוחי ומחפשות דרכים להרים את החזה ללא ניתוח.

הרמת חזה ללא ניתוח – צניחה :

לצניחת החזה ישנן כמה דרגות: 1-4. במידה ומדובר בצניחה מדומה או מינורית, בדרגה של 1, ניתן לבצע הרמת חזה ללא ניתוח על מנת להעניק לחזה מראה צעיר ויפה. במקרים בהם הצניחה גדולה יותר, בדרגות 2-4, הגדלת חזה רק תזיק ותגדיל את צניחתו. כאן נדרש ניתוח הרמת חזה בלבד. מה עושים כאשר לא מעוניינים בניתוח? כאשר רוצים לבצע הרמה ללא ניתוח?

ניתן ליצור אשליה של הרמת חזה באמצעות חזיית פוש אפ, המרימה את החזה ומעניקה לו מראה מוצק וגבוה. אולם שיטה זו עובדת רק על אשליה של חזה מורם ולא מרימה אותו באמת.
הרמת חזה ללא ניתוח
הרמת חזה ללא ניתוח ניתן לבצע באמצעות הזרקה של מיקרוליין או הזרקת שומן עצמי. בשתי השיטות קיימים חסרונות ויתרונות, אך שתיהן משיגות אפקט של הרמה ללא ניתוח. הזרקת מיקרוליין – חומר מילוי המוזרק בהרדמה מקומית לרקמת השד, מעניק נפח לחזה במקומות הרצויים ומעצב את מראה השד באופן מדויק יחסית. בנוסף, חומר המיקרוליין נספג בגוף ולכן ההזרקה הנה הפיכה וניתנת לשינויים.
הזרקת שומן עצמי – השתלת שומן של המטופלת הנלקח מאזורים שונים בגוף ברקמת השד, גם הוא מעניק נפח לחזה ונספג בגוף, אולם שיטה זו נחשבת חדשה יחסית וקשה לעמוד על בטיחותה ויעילותה.

שיטות וניסיונות לעקוף את השיטה המסורתית והמוצלחת

הרצון להרים את החזה מבלי לעבור ניתוח הביא את שוק הקוסמטיקה לפיתוחים שונים המבטיחים הרמת חזה ללא ניתוח באמצעות קרמים, משחות, טיפולי אינפרא אדום וטיפולי לייזר שונים. במקרים רבים הבטחות אלו הן חסרות כיסוי ומטופלות רבות מאוכזבות מהתוצאה הבלתי מספקת. לפני שרוכשים אחד מהטיפולים או התכשירים המבטיחים הרמת חזה ללא ניתוח, חשוב לבדוק את המוצר, את אמינות המוכר והמוצר ולברר היטב לקראת מה אתן הולכות, כיוון שבחירה שגויה עשויה להביא לנזק בריאותי.

הרמת חזה ללא ניתוח יכולה להתבצע גם באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. כאשר עובדים על שרירי החזה והשכמות, ניתן להשיג תוצאה מסוימת של הרמת חזה ללא ניתוח. יחד עם זאת, ברוב המקרים בהם מדובר בצניחת חזה ברמה גבוהה, פעילות גופנית היא מצוינת אבל לא תספיק וכדאי לחשוב על שיטות נוספות של הרמת חזה.

הרמת חזה ללא ניתוח

כמה עולה הרמת חזה ללא ניתוח ?

מחיר הרמת חזה ללא ניתוח משתנה בין מנתח למנתח, כמו בניתוחים פלסטיים באופן כללי. המחירים יהיו עם ההפרשים יחסית גבוהים בין מרפאה למרפאה.
אז כמה בכל זאת עולה הניתוח ? המחירים נעים בין : 8.000 שקלים לבין – 15.000 שקלים.

רוצים לדעת עוד בנושא הרמת חזה ללא ניתוח שמבוצע על ידי הזרקות שונות, מחירים ועוד ובהרחבה ?
המשיכו לקרוא עוד בנושא מחירים ועלויות, טווח מחירים לסוגים שונים של הרמת חזה, חומרי מילוי, יתרונות וחסרונות כל חומר ועוד במאמר: עלויות, מידע מפורט ומחירי ניתוח הרמת חזה – המורחב

מתלבטת ? אינך בטוחה כבר בכל המידע שקראת ?
צרי איתנו קשר על ידי השארת הפרטים שלך ואנו ננסה לסייע לך גם בנושא הוזלת עלויות.
בנוסף נספק מידע בנוגע לסבסוד קופת החולים שלך בניתוח זה ועוד. השאירי לנו פרטים בטופס באתר.

השירות ללא עלות וללא התחייבות !

Scroll to Top