פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

מה כדאי לדעת על ניתוח הקטנת חזה

>>מה כדאי לדעת על ניתוח הקטנת חזה

 

אכן נראה שקיים מיתוס ביחס לנשים עם חזה גדול, לפיו חזה גדול הוא האידאל. אלא שנשים עם חזה גדול יעידו שהמציאות לא תמיד ורודה במיוחד, ממגוון רחב של סיבות. למשל, חזה גדול עשוי להוביל לחוסר נוחות מסוים בשל משקלו. חוסר הנוחות הזה יתבטא בכאבי גב או עקמת, בדלקות תכופות בקו השדיים, או סימנים שנותרו מרצועות החזייה על הכתפיים.

 

נשים שסובלות מתופעות אלה עשויות לשקול את האפשרות של ניתוח פלסטי, במהלכו יוכלו גם לעצב את השדיים הנפולים. כדי לקבל את ההחלטה הנכונה, חשוב להבין מה בדיוק צפוי לקרות במהלך ניתוח הקטנת חזה, מה התופעות האפשריות ולמה אפשר לחכות ביום שאחרי, או ליתר דיוק, בשבועות שאחרי.

 

 

הדרך לחזה קטן

ניתוח הקטנת חזה הוא למעשה ניתוח פלסטי שנמשך כשלוש שעות תחת הרדמה כללית, ובמהלו מוסרים רקמות עור ושד, ולאחר מכן מתבצעת הזזת העטרות עם הפטמות למיקום אחר, כמובן תוך הקפדה על סימטריה בין השדיים. חתכי הניתוח צפויים לרוב להתבצע בקו התחתון של השדיים, כי שהצלקת תישאר מוסווית.

 

התפרים יגלידו בתוך כשבועיים, שהוא משך זמן ההחלמה הראלי. כמובן שבלילה הראשון לאחר הניתוח תישאר המטופלת במקום לצורך השגחה, אבל אין כל סיבה ממשית לאשפוז ארוך, וניתן להמשיך את תהליך ההחלמה בבית. באופן טבעי ישנם גם כמה המלצות להכנות לקראת הניתוח, כמו הפסקת עישון כשבועיים טרם הכניסה לחדר הניתוח, או שמירה על משקל תקין ויציב למשך שלושה חודשים לפחות. במסגרת ההכנות יש לבצע בדיקת שדיים או ממוגרפיה, כדי לשלול את האפשרות של סרטן השד, אפשרות שתמנע את אפשרות קיומו של הניתוח.

 

מה כדאי לדעת על ניתוח הקטנת חזה

מה כדאי לדעת על ניתוח הקטנת חזה – התאוששות

לאחר ניתוח הקטנת חזה חשוב ביותר להימנע מלבישת חזייה רגילה למשך חודש, במהלכו מומלץ לעבור לחזיית ספורט נטולת ברזלים. חזיית הספורט תסייע לשדיים להתקבע ולהתייצב תוך שהצלקות מקבלות את ההזדמנות להחלים ללא הפעלת לחץ מצד ברזלי החזייה. מעבר לכך, ייתכן ובשבועיים הראשונים יופיעו סימפטומים כמו כאבים, נפיחויות, בצקות, שטפי דם עוריים או שינויים בתחושת השד או הפטמה, אבל סימפטומים אלה, אשר ברובם אופייניים לכל ניתוח פלסטי או הליך כירורגי, אמורים לחלוף לאחר השבועיים הראשונים. בזמן הזה רצוי להימנע מפעילות גופנית מאומצת ומשכיבה על הבטן.

 

 

צריך לקחת בחשבון

נשים שבוחנות את האפשרות לעבור ניתוח הקטנת חזה, צריכות להיות מודעות גם לסיכונים מסוימים שנלווים לתהליך. ראשית כל, אישה שמעוניינת להניק לאחר הניתוח צריכה לדעת שהדבר יהפוך לקשה בעקבות השינוי המשמעותי שיעברו השדיים לאורך הניתוח. מעבר לכך, סיבוכים הם נדירים ובמהותם זהים לסיבוכים של ניתוחים פלסטיים אחרים. בין היתר הם כוללים אפשרות של דימום, זיהום, נמק בפטמות, צלקות עבות או רחבות מדי וכיו"ב.

 

שוב חשוב להדגיש שהסיבוכים אינם עניין נפוץ, אך יחד עם זאת חשוב להכיר אותם ולדעת שהם קיימים. למעשה, קבלת התמונה המלאה היא קריטית בתהליך קבלת ההחלטה. לכן, אם את שוקלת ניתוח הקטנת חזה, או כל ניתוח פלסטי אחר לצורך העניין, מומלץ לפנות לייעוץ, אף אצל מספר גורמים שונים, כדי להבין מה בדיוק עומד לקרות, איך עשוי הניתוח להשפיע עלייך, והאם זה באמת הצעד הנכון בשבילך. את התשובה הזו איש לא יוכל לתת לך, גם לא היועצים והרופאים שאתם תיפגשי. בסופו של יום, גופך הוא שלך ואת ההחלטה הנכונה רק את תוכלי לקבל. קבלי את המידע לידייך ורק אז עצרי לחשוב האם את מוכנה לצאת לדרך, ולהשיג את מראה החזה שאת שואפת אליו.

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו

Scroll to Top