פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

מדריך הקטנת חזה

>>מדריך הקטנת חזה

אף על פי שבמשך שנים שמענו שחזה גדול זה יפה וגם שמענו על מספר רב של ניתוחים פלסטיים שיועדו להגדלת החזה, המציאות היום מעט שונה ונשים רבות בוחרות דווקא בדרך ההפוכה של הקטנת חזה. יש סיבות שונות לבצע ניתוח הקטנת חזה, החל מהקנטות שונות שגרמו לאישה להרגיש שחזה קטן יכול למנוע, או בעיות פיזיות כמו כאבי גב שנובעים כתוצאה מהעומס הנלווה לחזה גדול, ועוד סיבות שהן אישיות לחלוטין ולכל אחת לגיטימיות משלה. אם את מתכוונת לעשות את הצעד הזה ולהקטין את החזה שלך, הרי שהמדריך המקוצר הזה יכול לעזור לך לעשות סדר בכמויות המידע שתמצאי באינטרנט ולהתכונן לפגישה הראשונה שלך עם הרופא המנתח.

 

 

דעי לקראת מה את הולכת

כן, עוד לפני שכף רגלך תדרוך לראשונה בקליניקה כל שהיא, ערכי מחקר משלך. פורומים מקצועיים יעזרו לך להבין מה המשמעות של הניתוח, כמה זמן הוא אמור להימשך, מה אמור לקרות בו ולאחריו, והאם זה בכלל משהו שיכול להתאים לך. במסגרת המחקר שלך אל תשכחי לבדוק גם אילו רופאים הם הטובים ביותר ורשמי לפנייך קליניקות שבהן תרצי לבקר כדי לקבל מידע נוסף ופרטים מדויקים יותר. מאחר ואנחנו מדברים מראה החזה שלך, שישפיע באופן ניכר גם על המראה הכללי יותר, חשוב שתקבלי החלטה רק לאחר שכל הפרטים יהיו בידייך, כך שגם אם יש משהו שאת לא לגמרי בטוחה בו, אל תשאירי את הנושא הזה פתוח.

 

העלי אותו בפני הרופא, בקשי לקבל תשובות ולהבין לעומק לפני שתשכבי על מיטת המנתחים ולפני שיבוצע החתך הראשון. ניתוח הקטנת חזה, כמו כל ניתוח אחר, הוא חוויה לא פשוטה עבור הגוף ולכן עדיף לוודא שהמנתח הנכון יעשה את העבודה כהלכה כבר בניסיון הראשון, ויחסוך ממך את הצורך בניתוחים נוספים בהמשך.

 

 

מדריך הקטנת חזה – העניקי לעצמך מראה חדש

ניתוח הקטנת חזה ישנה את הופעתך החיצונית, ולכן כדאי שתביני מראש מה צפוי לקרות. אם כן, במהלך הניתוח תתבצע הרחקה של רמת השד הפנימית העודפת וכן יוסרו שומנים ורקמות עור, לצד מיקום מחדש של הפטמה והעטרה. התהליך הזה הוא שעוזר ליצור מראה מעוצב ויפה של שד קטן יותר – ומורם יותר. אין סיבה לחשוש מפני מראה שאיננו טבעי, שכן עם הזמן ובוודאי ככל שהתהליך הטבעי של צניחת שדיים ימשיך, השדיים פשוט יקבלו מראה טבעי ונכון. חשוב שתביני שהניתוח מתבצע בהרדמה כללית והוא דורש אשפוז של 24 שעות כדי להשגיח על תהליך ההתאוששות הראשוני שלך.

 

כל שאלה שיש לך לגבי ההרדמה עצמה ולגבי הניתוח חשוב שתשאלי מראש, כדי שלא תהיי מופתעת ועוד יותר – כדי שלא תדאגי. בנוסף כדאי שתדעי שלאחר הניתוח תצטרכי ללבוש חזיית ספורט במשך כמה ימים, ושהנקזים בגופך מטרתם לנקז הפרשות שונות ולהפחית את הנפיחות.

 

 

הכירי את הסיכונים

כאמור, הקטנת חזה זה למעשה ניתוח לכל דבר, וככל ניתוח אחר, גם כאן ישנם סיכונים על אף שמדובר בניתוח ששכיחותו גבוהה מאוד. הסיבוכים האפשריים הם דימום או זיהום בעיקר, וישנן נשים שעשויות לפתח פצעים סביב הפטמות, אם כי ניתן לטפל בהם באמצעות משחות אנטיביוטיות. הצלקות הקטנות שיישארו לך לאחר הניתוח יכוסו גם כאשר תלבשי בגד ים בקיץ. אם את מעשנת, כדאי לקחת בחשבון שהעישון עשוי לפגוע בתהליך הריפוי ואף לגרום להופעתן של צלקות רחבות יותר יחסית לנשים שאינן מעשנות. ואם את חוששת מאבדן התחושה בפטמות, כדאי לדעת שמדובר בתופעה נדירה מאוד, אבל היא קיימת.

 

הקטנת חזה  – גם לגברים

הקטנת חזה ידועה גם בקרב גברים ונקראת בשפה המקצועית – "גניקומסטיה" . גניקומסטיה הוא תהליך הקטנת חזה לגבר על ידי ניתוח או על ידי שאיבת שומן עצמי מהחזה. לעתים משולבת השיטה בשאיבה ועל ידי ניתוח גם יחד.

קראו על כך בהרחבה מאמר – גניקומסטיה

החלטת שאתה רוצה לעבור ניתוח הקטנת חזה ? לא יודע איפה או כמה עולה ? רוצה לקבל מידע מקצועי ושירות השוואת מחירים ממרפאות רלוונטיות באזור מגוריך? השאר לנו את הפרטים שלך בצור קשר באתר ואנחנו נחזור אליך.

Scroll to Top