פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הקטנת שדיים

מהו ניתוח הקטנת שדיים, מה חשוב לדעת

ניתוח הקטנת שדיים מתאים לנשים אשר יש להן חזה גדול מדי ולא פרופורציונלי למידת גופן. כשלאישה יש חזה גדול, הדבר יכול לגרום לה למצוקה לא רק נפשית אלא גם פיזית. כאבי גב תחתון, כאבי צוואר, כאבי רגליים, הזעת יתר ולעתים גם פריחה וגרד מתחת לשדיים. מצבים אלה גורמים לאי נוחות המשפיעה באופן ישיר על הביטחון העצמי, הרצון לטפח את הגוף, ללבוש בגדים חשופים בכלל, נשים שיש להן חזה גדול מדי וזקוקות להקטנה אינן רואות בחזה כזה יתרון אלא מעמסה.

 

 

 

הקטנת שדיים, מה חשוב לדעת

ראשית חשוב לציין כי הקטנה הנה ניתוח לכל דבר, הנעשה בהרדמה מלאה עם מנתח פלסטי מוסמך. בדרך כלל כשעושים הקטנה לשדיים, לא רק מקטינים את השד אלא גם מרימים ומעצבים אותו, כך שלא יהיה נפול או שמוט. ההחלטה כמה להקטין תלויה כמובן במבנה גוף האישה, תוך שיקולים שונים של רצון ויכולת. אישה מלאה מאוד, שיש לה חזה גדול לא יכולה לרדת בצורה דרסטית במספר החזייה ולכן הקטנת שדיים נעשית לאחר התייעצות עם פלסטיקאי. חשוב לציין כי מקרים רבים של הקטנה אינם נעשים דווקא משיקולים קוסמטיים בדומה להגדלת שדיים, אלא משיקולים רפואיים, כמו לחץ על החוליות.

הקטנת שדיים, איך זה נעשה הליך ההקטנה מבוסס למעשה על הסרת עור, שומן ורקמה של הבלוטות מהשד, מה שמקטין אותם והופך אותם לקלים וזקופים יותר. במקרים מסוימים של הקטנה, מקטינים גם את העור הכהה מסביב לפטמה שנקרא עטרה, במטרה ליצור חזה אסתטי וזקור.

השיטה הנפוצה ביותר להקטנת שדיים הינה ביצוע חתך מסביב להילה, לאורך פיתול השד, כאשר הפלסטיקאי מסיר רקמות שומן ומעצב מחדש את השד. לרוב יהיו התפרים ממוקמים סביב ההילה ולאורך הקפל התחתון של השד, כאשר המטרה היא להקטין את השדיים עם מינימום צלקות. זו הסיבה שבהקטנת שדיים בה יש צורך רק בהסרת שומן, נוהגים לבצע שאיבת שומן.

החלמה אחרי הקטנת שדיים

ניתוח הקטנת שדיים אורך כארבע, חמש שעות בהרדמה מלאה. לאחר הניתוח השדיים נתונים בתחבושת על מנת שלא יינזקו. השעות והימים הראשונים יכולים להיות מלווים בכאב המשתנה מאחת לאחת, בעיקר בביצוע פעולות כמו שיעול, צחוק או הנעה של פלג גוף עליון. אם צריך לנקז נוזלים, יתכן כי תחובר צינורית קטנה אל השד, לזמן של יום יומיים אחרי הקטנת שדיים.

התפרים מניתוח הקטנת שדיים מוסרים אחרי שבוע עד חודש, בהתאם לקצב החלמת המקום, כאשר לאחר הסרת התפרים יש לשמור ולטפל במקום, על מנת שלא יזדהם. למרות שמסירים את התחבושות כמה שעות לאחר הקטנת שדיים, צריך ללבוש חזייה רפואית בשבועות הבאים להיזהר בכל תנועה.

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו

Scroll to Top