פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

רגע לפני ניתוח הקטנת חזה

>>רגע לפני ניתוח הקטנת חזה

 

נשים רבות שנחנו בחזה גדול תוהות בפני עצמן האם האפשרות של ניתוח הקטנת חזה, בעיקר בגלל סיבות פיזיות (כאבי גב למשל) או רגשיות (הערות של הסביבה). אחת הדילמות המרכזיות שמעכבות נשים שמתלבטות האם זהו המהלך הנכון או לא, קשורה בעובדה שמדובר בניתוח, גם אם "רק" בניתוח פלסטי. כמו כל ניתוח אחר, גם במקרה הזה מדובר בחוויה שהיא לא פשוטה לגוף ואולי אף כרוכה בסיכונים ובסיבוכים. אלא שכדי לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורך, חשוב שתביני בדיוק מה כרוך בניתוח הקטנת חזה, מה היתרונות שלו ומה אפשר לעשות כדי להבטיח את התנאים הטובים ביותר, שיבטיחו את התוצאה הטובה ביותר.

 

 

רגע לפני ניתוח הקטנת חזה – ניתוח לכל דבר

ניתוח פלסטי באופן כללי, וניתוח הקטנת חזה בפרט, הוא הליך כירורגי לכל דבר ועניין. הוא מתבצע תחת הרדמה מלאה וכרוך בתהליך התאוששות – גם של האזור המנותח וגם של הגוף בכלל. חשוב להבין את זה מראש, משום שעשויה להתקיים תפיסה לפיה ניתוח פלסטי, או ניתוח אסתטי, הוא פשוט יותר ואולי אפילו מאפשר חזרה לשגרה מיד. אז התשובה היא פשוט לא.

 

ניתוח כזה דורש החלמה ואין טעם לצפות שתתעוררי מהניתוח עם חזה מושלם רגע לפני שאת עולה על הביקיני ויוצאת להשוויץ בחוף הים במראה החדש שלך. לאחר הניתוח תצטרכי להישאר בבית החולים למספר שעות (או אפילו לילה) לצורך מעקב והתאוששות, וגם לאחר מכן תקבלי הנחיות מפורטות מהרופא המנתח שלך לגבי הדרך הנכונה ביותר לטפל בעצמך, בין אם על ידי לבישת חזיית ספורט, שימוש בכדורים שונים לשיכוך כאבים או מנוחה בבית. אם את רגילה לבצע אימוני ספורט באופן שגרתי, תצטרכי להבין שגם מכך תצטרכי לקחת הפסקה ולמעשה – עלייך להחליט שמעבר לאסתטיקה את מוכנה להקריב זמן קצר מחייך להחלמה מלאה שאחריה תוכלי לצאת החוצה בראש מורם ועם החזה שתמיד רצית.

 

 

מחקר מקדים

אבל רגע לפני שאת לוקחת חופשת מחלה ויוצאת לדרך החדשה, האם את יודעת מי הגורם המתאים ביותר לביצוע ההליך? חשוב מאוד שתבחני את האופציות שלך ושתדעי היטב לקראת מה את הולכת. ניתוח הקטנת חזה הוא הליך נפוץ, מה שאומר שרופאים רבים בישראל ביצעו את הניתוח על מספר גדול של נשים לאורך השנים. את הרופאים האלה, המנוסים והמקצועיים, את צריכה למצוא. בשביל זה עומדים לרשותך מגוון כלים, שהמרכזי בהם הוא כמובן האינטרנט.

 

במחקר קצר תוכלי לאסוף רשימת רופאים פוטנציאליים ולבחון את הרזומה שלהם ואת סיפורי המטופלות הקודמות שלהם. זה חשוב, שכן חוויותיהן של נשים אחרות יעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת ותמונה מלאה לגבי הצעד הגדול שאת עומדת לצעוד. כשתגיעי לפגישות הייעוץ דאגי לשאול הכל ואל תשאירי קצוות פתוחים. שקפי בפני הרופאים את החששות שלך, הן לגבי ניתוחים פלסטיים ככלל והן לגבי הניתוח הספציפי הזה, של הקטנת חזה.

 

בחרי את הרופא המקצועי והמנוסה ביותר, שמסוגל גם להכיל את החששות שלך ולהתמודד אתם. אם את מרגישה חוסר סבלנות מצד הרופא והדבר גורם לך להימנע משאלות מסוימות, ייתכן שהדבר הנכון ביותר הוא למצוא רופא אחר, שייתן לך תחושת ביטחון אמתית גם לפני הניתוח וגם אחריו.

 

הקטנת חזה – סיבוכים וסיכונים

הנושא המסקרן ביותר, באופן טבעי, הוא נושא הסיבוכים הנלווים לניתוח הקטנת חזה. אז כן, ישנם סיבוכים וכן – הם נדירים למדי. רופא מקצועי ובעל ניסיון הוא כזה שברזומה שלו הסיבוכים נדירים אפילו יותר. דעי שהסיכונים קיימים לפני שאת יוצאת לדרך, פשוט כדי שתוכלי להתכונן לכל תרחיש, לפחות ברמה הפסיכולוגית.

היכנסו למאמר מלא ומורחב בנושא הקטנת חזה לרבות מידע לגבי מחירים ועליות – הקטנת חזה

Scroll to Top