פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

כמה עולה הקטנת חזה דרך קופת החולים

ניתוח הקטנת חזה נחשב לניתוח נפוץ בקרב שני סוגי אוכלוסייה: נשים שממדי השדיים שלהן מעל לכל פרופורציה, אך תתפלאו – גם גברים כאלה, אשר אצלם הבעיה נחשבת חמורה מאד כפי שנלמד. אם שאלתם את עצמכם כמה עולה הקטנת חזה דרך קופת החולים, ההליך לא מביא עמו את הבשורה הכי טובה או הכי זולה, אבל כן ניתן לעשות משהו בנידון, כמו למשל לבקש סבסוד מקופות החולים שלכם. בכך, אתם לא מאבדים איכות, נשארים עם רופאים מעולים וגם משלמים תעריף זול שמושלם על ידי הקופה.

למידע כמה עולה ניתוח הקטנת חזה ופרטים נוספים ניתן לפנות אלינו, פרטיכם יתקבלו בשמחה וצוות האתר יצור עמכם קשר לוודא התעניינות ותיאום כוונות והתאם לזאת יספק מחירים ומידע מקצועי

ללא כל עלות וללא התחייבות כלל!!

מדוע גבר שיודע שהוא זקוק להקטנת חזה נמצא

בבעיה חמורה אם לא יעשה זאת?

משום שזהו גבר שהחזה שלו מפתח לקויות שונות: או שהוא מפתח רקמות שומניות, מה שלא אמור לקרות באופן צפוף באזור כמו החזה, או שרקמות החלב שלו גדולות מעל לפרופורציה המופיעה בספרות הרפואית. שני המקרים הללו מאד לא טובים, מאד לא אסתטיים ומגבירים את הסיכוי שהגבר ילקה בסרטן האשך או ייכנס למצב של דיכאון רפואי (קליני). לכן, לשאלה "כמה עולה ניתוח הקטנת חזה" אין משמעות כשזה המצב. את מחיר הבריאות הלקויה ישלם האדם שסבל מהבעיה וסירב לטפל בה. גם אצל נשים עם חזה גדול מאד בעיה דומה עשויה להתפתח, אך אצל נשים – גם הנהנות מחזה בגודל תקני יבקשו להקטין אותו מיוזמתן מטעמי אסתטיקה.

בירור עבור הקטנת חזה מחיר: כך תעשו זאת בצורה חכמה

בשלב הראשון, עקבו אחרי העצה שלנו והשאירו את הפרטים שלכם בפורטל. לאחר מכן, המתינו לשיחות טלפון מן המרפאות. בשיחות הללו יציעו לכם להגיע לפגישת אבחון בין אם אתן נשים ובין אם אתם גברים. בפגישת האבחון, תיבדקו האם אתם מתאימים לניתוח. לאחר מכן, אם תימצאו מתאימים, ידווח לכם כמה עולה ניתוח הקטנת חזה עבור המצב שלכם. במצב זה אנו ממליצים לעצור להמשיך לקבל טלפונים ממרפאות אחרות מטעמנו, ולנהוג מולן באופן דומה. לאחר מכן יש לגשת לקופת החולים עם הצעות המחיר שהתקבלו ולברר האם קיים סבסוד עבור הטיפול, ואם כן – בכמה אחוזים. כך עבור הקטנת חזה מחיר נמוך באופן יחסי יתקבל, מבלי לרדת באיכות הרופאים שינתחו אתכם.

למידע אודות מחירי הקטנת חזה לחצו על הקישור בכחול או השאירי לנו פרטים.

כמה עולה הקטנת חזה דרך קופת החולים ?

יצוין כי לא כל מקרה הוא מסובסד. זה תלוי בסוג הניתוח, וכל מקרה נבדק לגופו. לרוב, כאשר קופת חולים מסבסדת את הטיפול, על הקטנת חזה מחיר נמוך באופן מורגש הוא שמשולם. לא ניתן לומר לכם מהו האחוז המדויק, אבל רוב הלקוחות שנעזרו בקופות החולים שלהם מדווחים שהעזרה סייעה מאד בהוזלת הניתוח בסופו של דבר. לכן, על השאלה "כמה עולה הקטנת חזה" ניתן לענות עד הסוף רק לאחר שניסיתם להשיג מחיר מסובסד ובדקתם מסלול אחר מסלול בתוך קופת החולים היכן הסבסוד הוא הגדול ביותר.

הקטנת חזה – מטרות שונות עבור המנותחים והמנותחות

שיפור הגזרה העליונה, שיפור אסתטי של החזה, והסרת מפגעים רפואיים שנגרמים על ידי חזה גדול מידי. אלו הם המקרים בהם האדם יראה לנכון או יידרש להקטין את חזהו. בחלק מהמקרים זוהי חובה רפואית של ממש, ובחלק מהמקרים זו יוזמתו של המנותח לשיפור תוואי הגזרה שלו. גם אז, רק רופא יקבע האם זה רלוונטי עבור הלקוח: לא כל לקוח יכול להוות פציינט מתאים לניתוח כזה. לכן, לפני שתדונו כמה עולה הקטנת חזה דרך קופת החולים, בואו לפגישת אבחון במרפאות הפורטל!

למידע כמה עולה ניתוח הקטנת חזה ופרטים נוספים ניתן לפנות אלינו, פרטיכם יתקבלו בשמחה וצוות האתר יצור עמכם קשר לוודא התעניינות ותיאום כוונות והתאם לזאת יספק מחירים ומידע מקצועי

ללא כל עלות וללא התחייבות כלל!!

 

Scroll to Top