פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הקטנת חזה מחיר

על מנת לקבוע לאן ללכת לשם ביצוע ניתוח הקטנת חזה מחיר ידוע מראש הוא שנדרש. כאן תוכלו ללמוד בדיוק מה צריך לעשות על מנת להגיע לחקר האמת בנוגע למחיר שתצטרכו לשלם, וכיצד למצוא מרפאה שהיא גם פרטית – העושה את עבודתה עם מומחים מהמעלה הראשונה, וגם בתעריף יחסית כלכלי. פורטל מתקדם ומקצועי העוסק בהקטנת חזה יקלוט את פנייתך ויפנה אותך לספקי המידע המובילים בענף.

על מנת לברר עבור הקטנת חזה מחירים השאירי את הפרטים שלך ונציגי טובי המרפאות ישובו אליך!

עלות גולמית – זיהוי תמורות במשק

כשדנים בעלות הניתוח, יש לחזור על בדיקת העלות בכמה שיותר מרפאות. למזלכן, הפורטל הזה מכיל גם לא מעט מרפאות, וגם רק כאלו שמעסיקות רופאים מן המעלה הראשונה אשר ידועים ככירורגים פלסטיים משמעותיים מאד. כל מרפאה תשוב אליכן עם תעריפים שונים, וכך – יכולים להיווצר שני מצבים: או שעקומת המחירים תהיה זהה וסימטרית פחות או יותר, או שמרפאה אחת או 2 יהיו יקרות הרבה יותר אפילו מהאחרות. אנו ממליצים לכן לבדוק היטב מה רשמתן, לזהות מיהן המרפאות הללו, ולדלות מהן מידע: מסרו להן שבמרפאות אחרות התעריף הוא אחר, ומה הערך המוסף שמקבלים אצלן. במידה ועיקר ההנמקה תסתובב סביר יוקרתו ושמו של הרופא (ברוב המקרים זה מה שקורה כשהתעריף יותר יקר), גשו לפורומים באינטרנט העוסקים בניתוחי חזה או שאלו מנותחות מן העבר לבדיקת מהימנות המידע.

עלות תפעולית – כמה תשלמו בפועל

כפי שאתן ודאי יודעות, ישראל איננה מדינה עם– 100% קפיטליזם, לפחות לא בתחום הרפואה. גם כאשר הרופא הוא פרטי, ברוב המקרים הוא כן עובד עם קופות החולים, שאחראיות לסבסוד חלקי של הניתוח בעשרות אחוזים. סבסוד שכזה יעניק לכן הנחה משמעותית, ויספק לכן כלים להשגה עבור ניתוח הקטנת חזה מחיר כלכלי שתחושו כי תוכלו לעמוד בו. על מנת לקבל את ההטבה יש לפנות לקופת החלים, לברר באיזה מסלול מקבלים את ההטבה, להצטרף כמבוטחות באותו מסלול, ולגשת למרפאה שבחרתן עם ההפניה.

תזזיתיות במחיר הניתוח תיתכן בשל שינוי בתמורות במחירי חומרי גלם

חומרים להרכבת תפרים, תחבושות ופדים הם חומרי בד שמחירים משתנה בהתאם לתמורות בשוק, ממש כמו מחירי הדלק, רק בתעריפים קטנים בהרבה, כי בכל זאת מחירו של האריג זול ממחירו של הכוהל או הנפט. יחד עם זאת, אם נרשמתם לניתוח בתקופה יציבה, והגעתם אליו כאשר השוק איבד מעט מהיציבות שלו, תיתכן עלייה של אחדות או עשרות בודדות של שקלים עקב עליית מחירי הבד. זה נדיר מאד שזה קורה, וגם אם כן – זה לא סכום שבגללו ניתן לקבוע כי עבור הקטנת חזה מחירים מסוימים אינם משתלמים, אבל בכל זאת – זה תרחיש צפוי, אז כדאי להיות מוכנות גם אליו.

מתי כדאי לנו לפתוח את הארנק ולשלם עבור ניתוח הקטנת חזה מחיר יקר יותר?

בעוד שעבור ניתוח הקטנת חזה מחיר יקר לא משתלם אם לא עשיתן בירורים מקדימים בקופת החולים, יש מספר סיבות בהן הוא כן משתלם: חומרי גלם שנקבעו כיוקרתיים ונוחים יותר מהאחרים מצדיקים כי עבור ניתוח הקטנת חזה מחירים גבוהים הם שישולמו, אבל לא בהפרשים גדולים, אלא בכמה שקלים בודדים. האפקט המשמעותי תלוי, כמובן בטיבו של הרופא, ואם איתרתן רופא שהוא כמה רמות מעל האחרים על פי פרסומים ובדיקות נסיבתיות שערכתן מול מנותחות אחרות, מומלץ מאד כי עבורו תיאותו לשלם יותר אם כמובן ידכם משגת.

לבירור פרטים אודות ניתוח הקטנת חזה מחיר כלכלי ומשתלם, אופי ההליך ומידע נוסף, השאירו את פרטיכם באתר והמתינו לשיחות הטלפון מהמרפאות השונות!  השירות ללא עלות וללא התחייבות !!

הקטנת חזה מחיר דרך קופת החולים כיצד מתבצע התהליך?

רבים היום מבינים כי הקטנת חזה דרך קופת החולים הנה הרבה יותר משתלמת. הקטנת חזה דרך כללית מושלם ופלטינום או הקטנת חזה דרך מכבי שלי זוהי הדרך לחסוך כמה עשרות אחוזים בעלויות הניתוח שאתם רוצים לבצע והדרך לבצע ניתוח שיעניק לכם איכות חיים הרבה יותר גבוה במחיר נמוך יותר.

כמובן, בכדי לבצע הקטנת חזה דרך קופת החולים יש לעבור תהליך אשר בסופו תוכלו לבצע את הניתוח, ועל התהליך הזה תוכלו לקרוא במאמר זה. כך תוכלו לדעת מול מה אתם עומדים ומה אתם צריכים לעשות לפני הניתוח.

בירור וקבלת מידע מקופת החולים

בשלב הראשון, בכדי לבצע הקטנת חזה דרך כללית מושלם ופלטינום או הקטנת חזה
דרך מכבי שלי עליכם לפנות אל קופת החולים בכדי לקבל ממנה מידע על הקטנת חזה
מחיר דרך קופת החולים, האם הכיסוי הביטוחי שלכם מאפשר לכם בכלל לקבל את ההנחה,
אילו רופאים מבצעים את הניתוחים דרך הקופה ועוד.
שלב זה הנו חשוב מאוד וכדאי לשבת עם בעל ידע מטעם הקופה אשר יעניק לכם את
כל המידע לו אתם זקוקים. בנוסף, כדאי לפנות אל המרפאה אשר בה יבוצע הניתוח
במידה ותבחרו לבצע הקטנת חזה דרך קופת החולים בכדי לבדוק את השירות שלה,
אנשי הצוות במקום ולקבל מידע נוסף.
זאת תוכלו לעשות בפגישת היכרות במרפאה אשר לרוב מבוצעת ללא תשלום וללא התחייבות.

בדיקת רופא

בפגישת ההיכרות במרפאה תוכלו לפגוש את הרופא במקום, הוא יבחן את החזה ואת מידת ההקטנה הדרושה וכמובן,

יבדוק את ההיסטוריה הרפואית שלכך וכל סעיף נוסף אליו יש לשים לב בכדי לבצע את ההקטנה בצורה טובה.
הבדיקה הזו הנה חשובה מאוד ובמהלכה גם תוכלו לפגוש את הרופא אשר יבצע את
הניתוח ולבחון את המקצועיות שלו, ולכן כדאי לכם מאוד לבצע את הפגישה הזו עוד לפני
שאתם חותמים על משהו או מתחייבים לבצע את הניתוח באותה מרפאה.
הפגישה הזו תסייע לכם רבות בקבלת ההחלטה האם לבצע את הניתוח באותה
מרפאה או לשלם יותר ולפנות למרפאה פרטית אחרת.

חתימות ותשלום דמי השתתפות עצמית

לאחר שקיבלתם החלטה על ביצוע הקטנת חזה דרך קופת החולים שלכם יהיה עליכם
למלא מסמכים שונים הקשורים לניתוח וכמובן, לשלם את דמי ההשתתפות העצמית שלכם.
רוב קופות החולים מאפשרות לשלם את דמי ההשתתפות העצמית בכרטיס אשראי ובתשלומים,
כך שהדבר יכול להקל את ההוצאות הכספיות עוד יותר ולסייע רבות לאלו שהנם בעלי תקציב מוגבל.
כמובן, אחד המסמכים עליו תחתמו יהיה ויתור על סודיות רפואית ולרופא המנתח יהיה כל
מידע עליכם מקופת החולים.

ההכנה לקראת הניתוח

לאחר התשלום ייקבע התאריך לניתוח וכן פגישת טרום ניתוח בה תפגשו שוב עם הרופא המנתח וכן עם הרופא המרדים.
בשלב זה תוכלו לקבל כל מידע לו אתם זקוקים בכדי להתכונן בצורה טובה לניתוח ולהחלמה ממנו, בכדי להכין את הסובבים אתכם ובכלל,
בכדי להרגיש בטוחים יותר בעת הכניסה אל חדר הניתוח.

יום הניתוח

ביום הניתוח תגיעו אל המקום, בתחילה תיפגשו עם הצוות הרפואי, ולאחר מכן עם המרדים ואז תיכנסו אל חדר הניתוח. אם את מגיעים עם מלווים הדריכו אותם מראש להיאזר בסבלנות כי אף פעם אי אפשר לדעת אם תכנסו אל חדר הניתוח בזמן, כמה זמן בדיוק יארך הניתוח וכמה זמן תצטרכו בכדי להתאושש ממנו.

אז אם אתם רוצים להתחיל בתהליך, השאירו פרטים באתר ונציגים מכמה מרפאות יחזרו אליכם בהקדם עם כל המידע החשוב. השארת פרטים באתר מסייעת פלאים בכל הקשור להוזלה במחיר הניתוח למעשה אלפי גולשים כבר חסכו דרך שירות האתר. פורטל חזה מושלם הוקם ב-2007 במטרה לשים קץ למחירי הניתוחים והטיפולים השונים בתחום האסתטיקה והניתוחים הפלסטיים וכיום הנו חלק ממאגר אתרי אינטרנט מובילים בתחומו ומסייע יום יום לגולשיו במתן מידע כללי, מקצועי, מהיר ואיכותי כאחד.

השארת פרטים באתר תעניק לכם פניות חוזרות ממיטב המרפאות בישראל אשר מודעים כי הפנייה הגיעה דרך שירות השוואת מחירים וכי נושא המחיר הנו פקטור נוסף וחשוב וכי על המרפאה/המנתח לעמוד בדרישות השירות ולספק הצעות מחיר אטרקטיביות לגולשים. עד 3 מרפאות יצרו עמכם קשר, יספקו מידע אודות הניתוח, עלויות ומחירים ובהתאם לזאת תוכלו לבחור לאיזו מרפאה להגיע לפגישת ייעוץ ואיזה לא.

השירות שלנו ללא עלות וללא התחייבות!!

Scroll to Top