פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הקטנת חזה למראה פרופורציונלי

>> ניתוח הקטנת חזה למראה פרופורציונלי

בעוד שכולם מדברים על הגדלת חזה מסיבות אסתטיות וחושבים שחזה גדול זה סקסי, יש נשים שעבורן חזה גדול הוא בעיה רצינית שאתה הן צריכות להתמודד מדי יום. מדובר בנשים שהחזה הגדול שלהן מהווה עבורן מעמסה כבדה תרתי משמע. בין הקשיים שמוכרים לכל אשה שסובלת מחזה גדול מדי נמצא מגוון של בעיות כמו מציאת בגדים מתאימים, שינויים בעמוד השדרה בשל המשקל הכבד, לחץ של כתפיות החזייה גורם לפגיעה בעצמות הבריח, נטייה לדלקות עור מתחת לשד. כמו כן יכולים להיות קשיים בהנקה שכן הפטמה נמחקת עקב המשקל הרב שלוחץ עליה.

 

 

הקטנת חזה למראה פרופורציונלי צורך רפואי, בריאות וחברתי

במקרה כזה הקטנת חזה למראה פרופורציונלי היא לא רק צורך אסתטי אלא פעמים רבות גם צורך רפואי וחברתי. מסיבה זו ישנם מקרים שקופות החולים ישתתפו בניתוח הקטנת חזה. השאלה היא כיצד עושים הקטנת חזה, מה החסרונות, מה התהליך הנדרש ומה צריך לקחת בחשבון לפני שניגשים לניתוח כה רגיש של הקטנת חזה למראה פרופורציונלי. ריכזנו לך כאן כמה מן התשובות.

  • הניתוח נעשה בהרדמה כללית והוא נמשך 4 – 5 שעות שלאחריו מומלץ אשפוז למעקב למשך הלילה.
  • לאחר הניתוח חובשים את החזה בחבישה לוחצת ולובשים חזיית ספורט חזה שאותה צריך ללבוש למשך חודש לאחר הניתוח החתך בניתוח הקטנת חזה למראה פרופורציונלי בניתוח של חזה גדול יש צורך בפעולות משולבות של הקטנת גודל ונפח הרקמה של השד ובנוסף לכך החזרת הפטמה למקומה התקין שכן בשל המשקל השד יורד למטה.
  • כמו כן יש צורך בהורדה של עור מיותר שנמתח עקב המשקל. לכן החתך המורכב יעשה סביב הפטמה, בין הפטמה לבסיס השד ובקפל השד שמטרתם להשיג את שלוש המטרות האלה. כך שהניתוח כולל גם כריתת חלק גדול מרקמת השד וגם עיצוב מחדש של השד והפטמה.
  • כשאת הולכת לניתוח לצורך הקטנת חזה למראה פרופורציונלי, התייעצי עם הרופא לגבי צורת החתך, הצלקת שתישאר וכיצד ניתן לטשטש אותה.

קראי עוד בנושא הקטנת חזה, במאמר הקטנת חזה ללא ניתוח

 

סיבוכים אפשריים לאחר ניתוח להקטנת חזה

כמו כל ניתוח קוסמטי עלולים להיווצר צלקות וסימני מתיחה, השדיים עלולים להיות לא סימטריים, יש מקרים של בעיות בהגלדה וריפוי הצלקת של הניתוח ואפילו מקרים של חוסר תחושה בעיקר באזור הפטמה. במקרים שבהם התפרים אינם מתרפאים יש צורך בטיפול מקומי וייתכן שיהיה צורך בתפירה מחדש. הצלקות בדרך כלל מיטשטשות עם הזמן אך יש נשים בעלות נטייה לפתח קלואידים צלקות בולטות ואדומות שניתן לטפל בהן באמצעות סטרואידים או סיליקון. ייתכן שבשל תהליך הריפוי השונה תיווצר איסימטריה בולטת בין שני השדיים שאותה אפשר לתקן בניתוח חוזר כעבור שנה. לאחר הניתוח להקטנת חזה יש לעשות ממוגרפיה כ-6 חודשים לאחר הניתוח. בגלל הצלקות והשינויים בשד עקב הניתוח חשוב שתהיה בדיקת ממוגרפיה שתהווה בסיס לאבחנות בעתיד, כך אפשר יהיה להשוות בין השניים כדי לראות אם חלו שינויים בשד שאינם קשורים לניתוח.

Scroll to Top