פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הקטנת חזה ללא ניתוח

ניתוח זהו הליך לא פשוט וכמו כל הליך כירורגי יכול להיות גם מסוכן. נשים רבות, וגם גברים, המעוניינים בניתוח הקטנת חזה חוששים לא פעם מהצורך בהליך כירורגי ומטיפול פולשני ושואלים את עצמם האם קיימת אפשרות לבצע את הניתוח. ובכן, התשובה היא כי בהחלט כן, ניתן לבצע הקטנת חזה ללא ניתוח.

דרכים לבצע הקטנת חזה ללא ניתוח:

  • ניתן להשתמש בגלולות ותרופות שונות. כיום קיימות בשוק גלולות ותרופות מיוחדות אשר מטרתן: הקטנת החזה. גלולות אלו מבוססות בעיקר על עשבים, הן אינו ממכרות ואצל חלק מהאנשים הן אפילו אפקטיביות מאד ומביאות תוצאות יפות. יחד עם זאת, גלולות אלו יקרות מאד, לא תמיד יעילות ועשויות לגרום לתופעות לוואי.
  • הקטנת חזה ללא ניתוח באמצעות קרמים מיוחדים. קרם להקטנת חזה הנו קרם אותו יש למרוח על החזה באופן קבוע עד לתוצאה הרצוי. קרם כזה עשוי בעיקר מעשבים שונים ונותן תחושה של מיצוק ומתיחת העור סביב החזה, אבל בפועל הוא בד"כ לא ממש גורם להקטנת החזה. בנוסף הוא עשוי לגרום לאלרגיות וגירויים אצל אנשים מסוימים.
  • הקטנת חזה באמצעות חזייה מתאימה (מיני מייזר). שיטה זו טובה רק עבור נשים והיא לא ממש מהווה הקטנת החזה בפועל אלא יוצרת אשליה של חזה קטן יותר.
  • הקטנת חזה ללא ניתוח באמצעות דיאטה והתעמלות. שיטה זו היא הטובה והיעילה ביותר עבור אנשים המעוניינים בהקטנת חזה ללא ניתוח כיוון שהחזה עשוי ברובו משומן, ולכן, ברגע שהשומן יורד, גם החזה יורד. תרגילי חזה מסייעים להרמתו, עיצובו ומיצוקו של החזה. נשים וגברים המתחילים בדיאטה ישימו לב בדרך כלל כי המקום הראשון בו ניתן לראות ירידה בשומן הוא אזור החזה. 

    הקטנת חזה ללא ניתוח הוא מצרך מבוקש בקרב אנשים רבים המרגישים כובד ואי נוחות בשל חזה מלא וגדול מדי. בדרך כלל אנשים אלו סובלים גם מבעיות בריאותיות כמו כאבי גב וכתפיים ובעיות רגשיות של דימוי עצמי נמוך ובושה. ניתן לטפל בתופעה של חזה גדול באמצעות ניתוח להקטנת חזה אך מי שרוצה הקטנת חזה ללא ניתוח יכול להיעזר בשיטות שהובאו לעיל. חשוב רק לציין כי לפני שבוחרים שיטה מסוימת להקטנת חזה ללא ניתוח, יש להיוועץ ברופא ובמומחים שונים (כמו תזונאית, מאמן כושר וכו\'), על מנת להשיג תוצאות רצויות ובריאות.

 

עם בכל זאת בחרת לשקול את אפשרות הניתוח או שאיבת שומן מהחזה לצורך הקטנתו או הקטנה והרמת החזה, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר בכל עת באמצעות צור קשר באתר ולהשאיר את פרטיך ונציגנו ישמחו לספק לך מידע מקצועי ומהיר בנושא, עלויות ואפשריות נוספות בדרך להשגת מחיר אטרקטיבי.

שירות זה מסופק לגולשים ללא עלות וללא התחייבות !

Scroll to Top