פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

מדוע גבר צריך ניתוח חזה

>>מדוע גבר צריך ניתוח חזה

גברים רבים מעידים בוודאי שיש להם העדפה או משיכה לשדיים גדולים, אך סביר להניח שהם מתכוונים לשדיים הנשיים, שכן השדיים הגבריים אמורים להיות שטוחים יותר. אלא שלא מעט גברים סובלים מתופעה של שדיים גדולים, מה שמוביל לתחושת מבוכה בעיקר, וגברים אלה לרוב יימנעו מלבישת חולצה צמודה יחסית או אפילו יימנעו ממצבים חברתיים שבהם עשוי ביטחונם העצמי להיפגע עוד יותר.
התופעה הזו, של שד גברי גדול, היא תופעה שנקראת גניקומסטיה, והיא נגמרת כתוצאה ממגוון רחב של גורמים כמו השמנת יתר, שימוש בתרופות מסוימות, בעיות הורמונליות ואפילו תורשה משפחתית. יש לבעיה הזו גם רמות חומרה שונות, ובכל אחת מהרמות הללו ניתן לטפל בטכניקת שונה של ניתוח חזה לגברים. התוצאות בהחלט חיוביות מאוד וזוהי דרך אידאלית לגברים שמרגישים נבוכים מהחזה הגדול שלהם לבצע שינוי שישפר את הביטחון העצמי ויאפשר חופש פעולה מלא בכל הקשור לבחירת הבגדים או להסתובבות על החוף בבגד ים בלבד, כמו רוב הגברים שמסביב.

 

 

ניתוח חזה לגברים

גברים שסובלים מגניקומסטיה יכולים לטפל בבעיה על ידי ניתוח חזה לגברים, שמתבצע תחת הרדמה מלאה במשך כשעה וחצי. ניתוח זה, שהוא פשוט למדי, אינו מחייב אשפוז כלל וכבר שעות ספורות לאחר הניתוח תוכלו לצאת חזרה הביתה להמשך החלמה. אתם בוודאי תוהים לגבי סיכונים אפשריים, והם אכן קיימים, בעיקר בקרב מי שסובל מלחץ דם גבוה או מעודף משקל, ובקרב גברים שמעשנים. תרופות שונות וסיגריות כדאי להפסיק שבועיים לפחות לפני הניתוח, ובוודאי שאם אתם נוטלים מדללי דם כדאי להימנע מכך – והרופא ידגיש זאת בפניכם עוד טרם תחליטו באופן סופי על ביצוע ההליך.
שימו לב שגם בעלי משקל עודף עשויים שלא להיות כשירים לניתוח, שכן גברים אלה נתונים לסיכונים של בעיות נשימה, קרישי דם, זיהומים וקצב אטי מאוד של הריפוי. אם כן, אם אתה סובל מניקומסטיה ואתה מעוניין לעבור ניתוח חזה לגברים, חשוב לעבור תהליך של ירידה במשקל ולהישאר יציב למשך שלושה חודשים – ורק אז לפנות לייעוץ אצל רופא.

 

 

מדוע גבר צריך ניתוח חזה – עוברים להתאוששות

לאחר שיסתיים ניתוח חזה לגברים, לצורך טיפול בגניקומסטה, תועבר להתאוששות מהניתוח עצמו ולאחר כמה שעות תשתחרר הביתה, שכן אין צורך באשפוז. עם זאת, תקבל הנחיות מהרופא המנתח לגבי המשך ההחלמה. בתור התחלה, תקבל מחוך מיוחד שילווה אותך בתהליך ואותו תמשיך ללבוש גם במקלחת, למשל.
מטרתו העיקרית היא למנוע הצטברות של נוזלים באזור החזה לאחר הניתוח, שכן רקמות הגוף מעט פצועות בעקבות הניתוח. מומלץ מאוד להקשיב להנחיות הרופא ולפעול בהתאם, כדי להימנע מנוכחותם של תופעות לוואי שונות וכדי להתמודד מול כאבים, שטפי דם ונפיחויות שעשויים לצוץ בעקבות הניתוח – ולעבור מעצמם. בנוסף, חשוב לזכור שאת הצורה הסופית של השדיים תראו כמה חודשים לאחר שניתוח, ככל שרקמת השד תעבור תהליך של ריפוי ובנייה, ומהתוצאות הללו כמובן שתוכל ליהנות לאורך זמן.

 
איכות הניתוח תלויה במידה רבה גם (ובעיקר) בזהותו של הרופא המנתח ולכן חשוב מאוד לבצע בדיקה מעמיקה של האפשרויות השונות שעומדות לרשותך לפני הבחירה ברופא זה או אחר. הצלחת הניתוח, מידת ומהירות ההחלמה והתוצאות – כולם תלויים בידיו של הרופא. התייעץ, שאל שאלות ובקש לראות המלצות ותמונות של מטופלים קודמים. גברים רבים סובלים מגניקומסטיה ואין ספק שניתוח חזה לגברים הוא פתרון מושלם עבורם, אך חשוב מאוד לעשות את זה במקום מקצועי ועל ידי אדם מוסמך ומנוסה. לפרטים נוספים השאר לנו את מספר הטלפון ונשמח לתת לך ייעוץ!

Scroll to Top