פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הקשר בין תזונה לגודל החזה הגברי

>>הקשר בין תזונה לגודל החזה הגברי

מקורו של המונח גניקומסטיה הוא בשפה היוונית כאשר ברמה הכללית, התופעה נובעת מצמיחה מוגברת של רקמות השד או השומן באזור החזה, מה שמוביל למראה של חזה נשי. ואכן מדובר בתופעה מביכה אשר נפוצה אצל גברים ובני נוער הסובלים, בין היתר, מעודף משקל. חזה נשי אינו מאובחן כבעיה רפואית אלא כבעיה אסתטית בלבד. הסובלים מתופעה זו לרוב מרגישים חסרי ביטחון עצמי ואף סובלים מדימוי גוף שלילי שיכול להוביל להימנעות מיחסים אינטימיים או מחשיפת הגוף במקומות ציבוריים כמו הים או הברכה.

אם גם אתם סובלים מגניקומסטיה אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום לתאם פגישת ייעוץ עם טובי המומחים ללא עלות ולעשות את הצעד הראשון בדרך לטיפול בבעיה!

שינוי בהרגלי התזונה יעשה שיפור משמעותי

על מנת להיפטר מחזה נשי יש לפנות לטיפול כאשר לרשות אלו הסובלים מהתופעה קיימות כמה וכמה דרכים לעשות כן, הראשונה היא על ידי שינוי בהרגלי התזונה.

היות ולרוב מדובר בתופעה אשר חוזרת ונשנית אצל גברים או בני נוער אשר סובלים מעודף משקל, על מנת להיפטר ממנה, יש לשנות את הרגלי התזונה ולסגל אורח חיים בריא. כמובן, שכדי לעשות כן מומלץ לתאם פגישה עם תזונאי/ת, שכן הם יוכלו להמליץ על תפריט מגוון ובריא אתו כדאי להתחיל.

באמצעות תזונה נכונה, ניתן להוריד את אחוזי השומן בגוף, ביניהם שומן רווי, מהצריכה היומית ולהחליף אותם במרכיבים יותר בריאים. כמו כן, לעתים בגוף חסרים מינרלים, חומצות שומן, וויטמינים, סיבים או שאר חומרים חיוניים, אשר בעזרתה של תזונה נכונה, ניתן להוסיף אותם לתפריט היומי. בעזרת תפריט מאוזן ניתן לחזק את מערכות הגוף השונות, לעודד את חילוף החומרים, את בניית מסת השריר ואת שרפת השומנים ובסופו של התהליך, להשיל מהמשקל קילוגרמים עודפים. ירידה במשקל תביא אתה את סופה של תופעת הגניקומסטיה.

מלבד תזונה נכונה חשוב לבצע גם פעילות גופנית

כמובן שעם המעבר לתזונה הנכונה יש לבצע גם פעילות גופנית. זה המקום לציין שעודף משקל באזור החזה עלול לגרום למחלות שונות ולגורמי סיכון היכולים לגרום לדלקות או לסתימת עורקים. לכן כדאי לסגל אורח חיים בריא על כל המשתמע מכך ומלבד תזונה, להתחיל להקפיד גם על פעילות גופנית. אין מדובר בפתרון קסם, שינוי הרגלים דורש מאמץ והתמדה כאשר למתמידים מובטחת הצלחה.

הקשר בין תזונה לגודל החזה הגברי ניתוח הקטנת חזה

למרות שישנו קשר הדוק בין תזונה נכונה לבין גודל החזה הגברי, עדיין לא כולם בנויים לשינוי כל כך משמעותי באורחות החיים או שלחלופין, לא כולם שואפים לפתרון שלוקח זמן ומאמץ. ישנם כאלו אשר מחפשים פתרונות מידיים אשר יובילו לתוצאה הרצויה במהרה, כאשר ישנה אפשרות נוספת באמצעותה ניתן להיפטר מהתופעה והיא ניתוחים פלסטיים. עבור גברים שסובלים מחזה גדול ואינם יכולים לחכות ולהיפטר מהבעיה, הרי שניתוח להקטנת חזה יספק להם את המענה אותו הם מחפשים.

הסברה הרווחת שניתוחים להקטנת החזה מיועדים לנשים בלבד, אולם למעשה, גם גברים הסובלים מחזה גדול הם לקוחות נפוצים. בעזרת ניתוח להקטנת החזה, גברים יכולים להקטין את מידות החזה שלהם, לשפר את המראה החיצוני שלהם ואת החזות הכללית שלהם ולהוביל לשינוי משמעותי בחייהם.

מידע מקצועי מטעם מומחים – אף פעם לא מזיק

אם גם אתם הגברים סובלים מתופעה מעיקה כמו גניקומסטיה, יש פתרון עבורכם, מלבד שינוי הרגלי התזונה והוא – ניתוח הקטנת חזה. לפרטים נוספים אודות התהליך או לתיאום פגישה עם טובי המנתחים,

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

Scroll to Top