פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

גניקומסטיה ללא ניתוח

גניקומסטיה ללא ניתוח היא הליך הקטנת חזה לגבר ללא ניתוח. גברים שמתעמלים בחדרי כושר או עושים התעמלות אחרת הקשורה לפיתוח שרירי החזה מוצאים את עצמם פעמים רבות עם שדיים, ולא עם חזה, מרוב שהם מפותחים גופנית. כיום, שמחקרים הוכיחו כי מתעמלי שיטות פלדנקרייז ואלכסנדר יכולים להגיע לאותה רמת חוזק גופני בלי לפתח את הגוף עם מכשירים, הבאדי בילדריות בחזה מאבדת את היוקרה שהייתה לה פעם, ולא מעט מבני המין החזק בוחרים להקטין את חזם למראה אלגנטי יותר. כאן תוכלו ללמוד הכל אודות ההליך: כמה עולה ההליך הבלתי חדיר, לעומת כמה עולה ניתוח גניקומסטיה, ואלו עוד שיקולים, מלבד עלות, הם שיקבעו את זהותו של הטיפול וזהותה של המרפאה.

למידע על הערכה עבור הליך הקטנת חזה גניקומסטיה ללא ניתוח מחיר השאר פרטייך בפורטל!

כמה עולים טיפולי גניקומסטיה ללא ניתוח ועם ניתוח

טיפול גניקומסטיה ללא ניתוח הוא טיפול מהיר יותר, עם פגישות קצרות יותר מול הרופא, בעוד שגניקומסטיה בניתוח תערך זמן רב יותר. לכן עבור ניתוח גניקומסטיה מחיר גבוה יותר הוא שישולם בדרך כלל. יחד עם זאת, זה לא אומר שזה תהליך יותר איכותי, ושזה התהליך שאתה צריך. כל מטופל נבדק ונמצא כשר לטיפול אחד בלבד, לפי מאפייניו הפיזיולוגיים. כשיחזרו אלייך מהפורטל רופאים מומחים שיבקשו להיפגש אתך הם יאבחנו אותך, ולאחר מכן יספקו 2 תשובות: הראשונה, האם אתה בכלל מתאים להליך גניקומסטיה. השנייה, איזה הליך הוא שמתאים לך: ניתוח או הליך לא פולשני. הם ימסרו, במקרה כזה, מידע, כמה עולה ניתוח גניקומסטיה וכמה עולה טיפול ללא אקט פולשני.

 

האם המחיר שהרופא אמר לי הוא סוף פסוק?

לא. הוא יכול לדווח על המחיר בכמה שיטות: או לספר לך ישירות כמה עולה שעה שלו, כמה עולה טיפול X שלו, כמה עולה טיפול Y שלו – באופן פרסונלי, כלומר להקריא לך את המחירון שלו כמו כל איש שירות אחר. היות ומדובר ברפואה, שזה שירות רגיש יותר מהנעשה בנורמה, סביר שהרופא יקריא לך מחירון זה בהפחתה משוערת של הסבסוד בקופת החולים, אבל גם זו לא המילה האחרונה, כי הרופא אינו מייצג את קופת החולים.

 

המילה האחרונה תיוודע לכם באמצעות בירור שאתם תעשו מול קופת החולים שלכם בו תבדקו מה היא תוכל לעשות על מנת שעבור טיפול הקטנת חזה ללא ניתוח גניקומסטיה מחיר תפעולי הגון יהיה מנת חלקכם. במילים אחרות, תוכלו לברר מה המקסימום שהקופה יכולה להשקיע כדי שאתם תשלמו תעריף נמוך והקופה תשלים אותו עבור הרופא הפרטי.

 

המשיכו לקרוא עוד בנושא מחירים בכתבות: גניקומסטיה דרך קופ"ח | מחירי ניתוח גניקומסטיה

 

 

גניקומסטיה ללא ניתוח המחירים ידועים לי כעת: ומה הלאה?

כעת זה הזמן לקבל החלטה: לעשות גניקומסטיה במרפאה שחקרתם, או למצוא מרפאה אחרת. את קבלת ההחלטה מומלץ מאד שתעשו דרך יועצים וממליצים. הפורטל הוא אמנם יוזמה מבורכת ובטוחה, אבל למען השקט הנפשי שלכם – תוכלו לברר גם מול חברים שהיו מטופלים קודמים, ואם אינכם מכירים כאלה, גשו לפורומים בנושאי גניקומסטיה, ובררו האם עבור הקטנת חזה ללא ניתוח גניקומסטיה מחיר מרפאה פלונית (תוך ציון שמה ושם הרופא) מוצדק, והאם בכלל כדאי להיות מטופלים שם. הגולשים שיענו לכם, שסביר כי היו מטופלים קודמים, יענו לכם מידית תוך ציון פרטים מלאים מהחוויות שהם חוו.

 

עבור גניקומסטיה מחיר מוצדק מתברר על סמך מודל רב שלבי

בשלב הראשון, ביררתם כמה עולה ניתוח גניקומסטיה אל מול העלות של הליך ללא ניתוח בכל מרפאה. בשלב השני, בחרתם בשיטת פעולה, ובמרפאה. כמו כן, פעלתם על מנת להוזיל את השירות על ידי הפנייה מקופת החולים שלכם. בשלב האחרון ביררתם דרך צד שלישי בירור נסיבתי: האם הרופא והמרפאה שבחרתם הם שנכונים לכם (ניתן להיעזר בהמלצות בשלב זה).

להתחלת יישום המודל ובירור כמה עולה ניתוח גניקומסטיה וכמה עולה הליך ללא ניתוח, מלאו את הטופס והמתינו למרפאות המומחים שיצרו עמכם קשר! השארת פרטי הקשר עמכם ניתנת בטופס צור קשר באתר. אנו נדאג שפרטיך ישמרו בדיסקרטיות מוחלטת ובכל מקרה פרטיך יועברו רק למרפאות איתן אנו עובדים, הם יצרו עמך קשר ויציעו לך מידע ומחירים אטרקטיביים.

השירות ללא עלות וללא התחייבות !

היו חברתיים ועזרנו לנו לשתף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לכמה ביותר כוכבים 🙂 [kkstarratings]

Scroll to Top