פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

איך להוריד חזה גברי?

אז איך להוריד חזה גברי ? ישנן שתי דרכים עיקריות להורדת גודל החזה. הראשונה היא הקטנת חזה לגברים באמצעות הזרקות. השנייה היא באמצעות ניתוח כירורגי. הניתוח הכירורגי עשוי להיות פלסטי או רפואי. דוגמה לניתוח רפואי היא ניתוח גניקומסטיה, בו מאבחן הרופא שלא רק שמדובר בחזה גדול: הוא גדול כי יש בתוכו רקמות חלב שמסכנות את בריאותו של הגבר. מטרת הניתוח היא להסיר אותן.

איך להוריד חזה גברי
גניקומסטיה

הקטנת חזה לגברים הזרקות, שאיבת שומן והמסת שומן

הזרקת בוטוקס: שיטה המדגימה איך להוריד חזה גברי ללא ניתוח.

השיטה אינה מתאימה לכל מטופל, אלא רק למטופל ששוחח עם רופאי מרפאות הפורטל, עבר אבחון אצלם ונמצא כשיר לטיפול. שיטה זו כאמור חוסכת למטופל מעבר הליך כירורגי פולשני ומביאה לתוצאות הקטנת חזה לגברים בתוך פרקי זמן קצרים באופן יחסי.

בשאיבת שומן עצמי: ניתן לבצע שאיבת שומן בחזה גברי על מנת להסיר עודפי

שומן והליך זה נחשב לפולשני אך פחות מהליך כירורגי.

המסת שומן עצמי בחזה: שיטה זו ניתנת לביצוע אך ורק בעבור אלה בעלי מצבורי

שומן קטנים מאד בחזה אך לרוב שיטה זו מיושמת בשילוב שאיבת שומן יחד על מנת

להגיע לתוצאה מקסימלית, ראויה ומספקת.

איך להוריד חזה גברי? אפשרות ותיקה: ניתוח רפואי או פלסטי

ברוב המקרים, גבר לא יבקש להוריד את החזה שלו מטעמים פלסטיים, אלא אם כן מדובר בדוגמן או באדם בררן מאד שבאמת מאוכזב מגודל החזה המופרז שלו: זה כמעט לא קורה. על פי רוב, זה יהיה צורך ולא מותרות: חזה גדול זו תופעה שיכולה לקרות גם לגבר שכלל לא התעמל וכלל לא פיתח את החזה שלו. זו פשוט תופעה מעוותת שגורמת להתפתחות רקמות חלב ענקיות בתוך החזה. ניתוח גניקומסטיה רפואי הוא שנדרש במצב שכזה, שכן המטרה הראשית שלו היא לא לשפר את החזה אסתטית. מטרת העל כאן היא להיפטר מהרקמות הבעייתיות שמפרישות את החלב. הן מסכנות את בריאותו של הגבר ועשויות להוליך אותו ללקות בסרטן האשך, אחד מסוגי הסרטן האלימים שנצפו בספרות הרפואית. לכן, כאשר החזה שלכם נראה כמו זה של חברה שלכם, כדי להירשם לפורטל ולהתחיל להבין איך להוריד חזה גברי באמצעות קבלת מידע על ניתוח גניקומסטיה.

לקריאה בנושא השיטה הוותיקה, המוצלחת ביותר והשכיחה ביותר – גניקומסטיה (לחצו על הקישור בכחול)

האם כל מי שחושב שהוא צריך להוריד בגודל החזה אכן יגשים זאת?

לא. הדבר הוא תלויאבחון. הרופאים שמקושרים לפורטל זה מספיק אחראיים כדי להגיד "לא" אם צריך, וההסבר ל– "לא" הזה הוא מאד פשוט. הרבה פעמים נדמה לכם שהחזה שלכם גדול מדי, ומחולל בעיות. כמובן שאם החזה הזה נבנה אחרי אימונים מפרכים עם מאמן צמוד, אין כאן כל בעיה רפואית, אך אם מדובר בחזה הסובל מלימפוסטיה או גניקומסטיה, שהן תופעות לא רצויות המאובחנות על ידי רופאים, כמובן שהאבחון יצביע על "כן". במקרים בהם החזה של הגבר תקין אך הוא מעוניין בעיצובו מחדש באמצעות הקטנה פלסטית, זה יקרה רק אם הרופא קבע שהמועמד מתאים לכך. אנו ממליצים להישמע להוראות הרופאים, ולא למצוא מרפאה אחרת שתהיה מוכנה לעשות את השירות ולסכן את בריאותכם.

עוד מידע איך להוריד חזה גברי ניתן לקבל כאן. השאירו פרטים לקבלת טלפונים מנציגי המרפאות!

מידע נוסף לרבות מחירים ועלויות מסופק

לגולשים ללא עלות וללא התחייבות!

Scroll to Top