פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה

>>כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה

מחשבות על הגדלת חזה הן חלק מעולמה של כמעט כל בחורה שחושבת שהחזה שלה קטן מדי. פעמים רבות גודל החזה משפיע על הערך העצמי ועל הביטחון העצמי של נשים, שרואות בחזה הקטן הוכחה לכך שאינן נשיות מספיק, והדבר משליך על כל תחומי החיים שלהן. בעבר ניתוחים להגדלה חזה היו יקרים יחסית מצד אחד, ונחשבו למסוכנים מצד שני, וגרמו לכך שנשים רבות העדיפו שלא לעבור אותם, ולהמשיך להתמודד עם הפגיעה בערך העצמי שלהן. כיום, עם התקדמות הטכנולוגיה הרפואית, כמעט כל אחת יכולה להרשות לעצמה לעבור ניתוח הגדלת חזה, במינימום סיכונים.

 

כל מה שרצית לדעת על הגדלת חזה

מי רשאי לבצע הגדלת חזה

כל רופא פלסטי המוכר על ידי האיגוד הישראלי לרופאים פלסטיים יכול לבצע הגדלת חזה. עם זאת, אם את שוקלת ניתוח הגדלת חזה חשוב קודם כל להתייעץ עם רופא מומחה, שיסביר לך במפורט על התהליך, ויסייע לך להחליט על מידת החזה. כמו תמיד, השתדלי לקבל המלצות ממנותחות שעברו כבר את הניתוח אצל הרופא שבחרת, ובדקי כמה רופאים לפני שתחליטי על אחד מהם. למרות שמדובר בהליך קוסמטי נפוץ ופשוט, אסור לקחת סיכונים מיותרים.

 

 

 

איזה שיקולים צריך להביא בחשבון לפני הגדלת חזה

ישנם מקרים בהם הגדלת חזה אינה נעשית בגלל חזה קטן, אלא בגלל אסימטריה בחזה, חזה לא פרופורציונלי שד אחד שגדול משמעותית מהשד השני ויוצר מראה לא סימטרי של הגוף, או חלילה בגלל כריתת שד. גם במקרים האלה, השיקולים שצריכים להניע את המנותחת הפוטנציאלית הם אותם שיקולים:

אופן הכנסת השתל הגדלת חזה יכולה להיעשות ישירות מתחת לבלוטות השד או מעל לחזה. את השתל ניתן להכניס בקפל מתחת לשד, בבית השחי ועל קצה הפטמה. כדאי להיוועץ עם מנתח פלסטי ותיק ומנוסה אשר ידע להתאים לך את השיטה הטובה ביותר עבורך, כך שלאחר מעשה החזה ייראה טבעי ככל האפשר.

אחריות בעבר היה צורך להחליף שתלים בחזה אחת לכמה שנים, מחשש שהשתל ייקרע או יתפוצץ ויגרום לנזקים בלתי הפיכים. השתלים המודרניים הם בטוחים, ובדרך כלל מגיעים עם אחריות לכל החיים, כך שאין צורך בניתוחים נוספים.

תקופת החלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה נדרשת תקופת החלמה של כמה שבועות, במהלכם לא תוכלי לעסוק בפעילות גופנית, ותתבקשי ללכת עם חזיית ספורט בלבד, או עם תחבושת אלסטית סביב החזה. בתום תקופת ההחלמה ניתן לחזור ולעסוק בפעילות גופנית ללא הגבלה, כולל אימוני כושר ושחייה.

 

המשיכי לקרוא עוד בנושא מחירים

 

 

מיתוסים הקשורים להגדלת חזה

לאחר הגדלת חזה אי אפשר לעבור בדיקת ממוגרפיה לא נכון. השתלים אינם מפריעים לבדיקת הממוגרפיה, או לבדיקות רפואיות אחרות כגון MRI, טומוגרפיה ועוד.

שתלים בחזה מעלים את הסיכון לסרטן השד לא נכון. מחקרים רבים שנעשו עד היום מראים כי שכיחות סרטן השד בקרב נשים שעברו הגדלת חזה אינה שונה מהשכיחות באוכלוסייה הכללית.

שתלים בחזה מקשים על הנקה לא נכון. הוועדה האירופית על הפיקוח ובקרת איכות של מוצרים עבור ניתוחים פלסטיים קבעה כי שתלי סיליקון אינם גורמים לתופעות לוואי הקשורות להריון או להנקה, ואינם משפיעים על אספקת החלב בשדיים.

 

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו

Scroll to Top