פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

ניתוח הגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה כי חלטת שזהו זה, את עושה את זה. לאחר התלבטויות רבות, כן ולא ואולי ולמה לא, החלטת. חיפשת באינטרנט, הקלדת הגדלה חזה, מצאת המלצות והחלטת. הדבר הטוב שאת עושה כצעד ראשון זה לפגוש את שלושת המנתחים שעשו עלייך את הרושם הרציני והמקצועי ביותר. את רוצה לשמוע מה יש להם לומר, את רוצה לראות כיצד הם מתייחסים אלייך, האם הם מסבירים לך בסבלנות, עונים לך על כל השאלות, מכבדים את רצונך אך שומרים על מקצועיות, או שהם שולחים את המזכירה או האחות לדבר אתך.

ניתוח הגדלת חזה

וזה באמת הדבר הטוב ביותר שאת יכולה לעשות כשאת חושבת על ניתוח הגדלה חזה. האופן שבו הרופא מתייחס אלייך הוא האופן שבו הוא יתייחס לגופך בניתוח. וחוץ מזה יש לך הרגשה שכאשר הוא יכיר אותך כאדם הוא גם יתייחס אלייך ככה בניתוח. שדיים קטנים שמחוברים לאשה גדולה ואמתית.

 

ניתוח הגדלת חזה – פנטזיה ומציאות

העובדה שניתוחים של הגדלה חזה הם בין הניתוחים הקוסמטיים הפופולריים ביותר מראה עד כמה נשים רוצות לשנות את נתוני הטבע, ולקבל את השדיים הגדולים שהן חולמות עליהם. אז כדאי לדעת שכאשר תשוחחי עם הרופא המנתח ייתכן שתצטרכו לעשות תיאום ציפיות רציני. ראשית לא כל אישה יכולה לעבור ניתוח בחזה ושנית גודל שתלי הסיליקון ואופן המיקום שלהם תלוי בנתונים הטבעיים של כל אחת. הכנסת שתלים לא מתאימים, רק בגלל הפנטזיה שלך, עלולים להיגמר בצלקות ודחיית השתל. לכן, כיום רופאים מקפידים להסביר לך את כל הפרטים הקשורים לניתוח ולהסביר לך מה מאפשרים הנתונים הטבעיים שלך, שקשורים למבנה השרירים והעור, למיקום הפטמה וכדומה.

 

כמה מלים לגבי השתלים

ניתוח הגדלת חזהכפי שבוודאי ידוע לך, השתלים המקובלים ביותר להגדלת חזה עשויים סיליקון והם מיוצרים היום כך שאין סכנת דליפה כפי שקרה בעבר. ישנם סוגים של שתלים וצורות שונות, בקשי מהמנתח להסביר לך על הסוגים השונים, בקשי לראות דוגמאות של נשים שהושתלו בגופן סוגים שונים של שתלים אלה כדי לדעת למה לצפות. השתלים נבדלים זה מזה גם במחיר וזהו אחד האלמנטים המשפיעים ביותר על המחיר של הניתוח. בכל אופן הקפידי לבחור שתלים שיש להם אישור של משרד הבריאות האמריקאי, ה-FDA.

המשיכי לקרוא בנושא: שתלים ג'ל סיליקון

 

ניתוח הגדלת חזה – להרגיש בידיים טובות

אז לאחר שקראת באינטרנט את כל מה שהיה אפשר, כדאי שתכיני לך כמה שאלות אישיות שמטרידות אותך, גם אם כבר קראת הכל. שבי עם הרופא המנתח ובררי אתו את כל השאלות האישיות שלך. תני לעצמך הזדמנות להיות לגמרי שלמה שזה מה שאת הולכת לעשות, ועשי זאת בקצב שלך. תשאלי על ההרדמה, על הצלקת שתישאר, על זמן ההחלמה. לכי לניתוח כשאת חשה בטוחה שאת בידיים טובות. הגדלה חזה היא צעד חד פעמי שמשמעותי לחיים שלך לדימוי העצמי שלך. וחשוב שתרגישי שהרופא שאת בוחרת הוא מישהו שאת סומכת עליו כאדם וכמנתח.

מאמרים נוספים בתחום ניתוחי חזה – לחצו לקריאה:

הגדלת חזה מחיר | הגדלת חזה עלויות | ניתוח בחזה  | הגדלת חזה בהזרקה

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top