פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

מה חשוב לדעת על ניתוח הגדלת חזה

מה חשוב לדעת על ניתוח הגדלת חזה : נשים רבות מפנטזות לשנות את החלק הזה בגופן. נדירות הן הנשים אשר מרוצות באופן חד משמעי ממבנה החזה שלהן. בעשורים האחרונים תחום ניתוחי הגדלת חזה הפך לפופולרי ונפוץ מאוד בארץ. נשים רבים בוחרות לשפץ ולעצב את מבנה החזה שלהם, על ידי תוספות סיליקון ליצירת מראה נשי וסקסי יותר.

בתחילה היה מדובר בתופעה מצומצמת יחסית, השמורה לנשים נטולות חזה לחלוטין אשר היו מוכנות לשלם כסף רב כדי לעבור הגדלת חזה , ואולם כיום, הפך ניתוח הגדלת חזה להליך הפלסטי הפופולרי ביותר אחרי ניתוח אף.

נשים רבות מעוניינות לשפר את הקיים, לעבור הגדלת חזה לעצב, להרים או למתוח את החזה , כך שירגישו יותר נוח עם עצמן ויהיו יותר אטרקטיביות בעיני המין הגברי.

 

מה חשוב לדעת על ניתוח הגדלת חזה –

הנה כמה נקודות חשובות שכדאי לדעת לפני:

מה חשוב לדעת על ניתוח הגדלת חזהבחירת המנתח – קיימים כיום בשוק מכונים רבים העוסקים בניתוחים פלסטיים שונים כמו הגדלת חזה, לרוב מדובר במכונים מקצועיים המעסיקים רופאים פלסטיקאים מורשים באופן פרטי.

לפני שאת קובעת איפה לעבור הגדלת חזה – בצעי סקר שוק מקיף והתייעצי לפני בחירת המנתח, רצוי עם נשים שעברו את התהליך. בדקי כי המדובר ברופא המוכר ורשום באגודת הרופאים בארץ כמורשה לעסוק בתחום.

  • שיחת ייעוץ והדמיה – ניתוח הגדלת חזה זהו ניתוח אינדוידואלי, אשר דורש קבלת אינפורמציה ספציפית, למצב האישי שלך, ביחס לממדי גוף ופרופורציה וכמובן וטעם אישי.

 

  • לפני שאת מחליטה איפה לעבור הגדלת חזה, לכי להתייעץ עם מספר מנתחים פלסטיים. כל רופא מגיע עם הדעה שלו ושיטת העבודה שלו ועל כן כדאי לבחור את המנתח איתנו את חשה בנוח. בשיחת הייעוץ הראשונית שאלי את כל השאלות המטרידות אותך בנוגע לסכנות ולסיבוכים האפשריים בהגדלת חזה.

במעמד  זה: הרופאים יציג את שתלי הסיליקון לבחירת הגודל הרצוי. חשוב להיות קשובה לדעתו של הרופא, בעל הידע והניסיון בתחום, ולא להתעקש על הגדלה שאינה תואמת את פרופורציות הגוף. אם ניתן, כדאי לראות על גבי הדמייה ממוחשבת הערכה של התוצאה הסופית.

 

הגדלת חזה סיכונים / סיבוכים ומה שבניהם

 

  • סיכונים – כמו בכל הליך כירורגי, הגדלת חזה זהו הנו ניתוח לכל דבר ועניין ועל כן חשוב להיות מודע לסכנות הכרוכות בו, כמו הרדמה או קרישי דם. ל-הגדלת חזה יש את הסכנות הספציפיות שלו כגון : אי סימטריה, בעיות תחושה או בעיות בשתל. חשוב לשאול ולקחת בחשבון את הסיכונים האפשריים, לפני שאת מחליטה האם בכלל לעבור הגדלת חזה ולא פחות חשוב, איפה ובידי מי לבצע את ההליך.
  • התאוששות ושיקום – הגדלת חזה זהו תהליך ארוך, בו מוחדרים שתלי סיליקון לגוף ועל כן ישנה תקופת זמן בו הגוף צריך ללמוד לחיות עם השתלים ולהתרגל אליהם. כמו כן בתקופת ההתאוששות מהגדלת חזה, ייתכנו כאבים כתוצאה מהצורך בלבישת תחבושות לוחצות על החזה.

הגדלת חזה הוא ניתוח יקר יחסית אך יחד עם זאת הוא ממשיך להיות פופולרי יותר ויותר. הסיבה לכך היא דימוי הגוף הנשי ואידיאל היופי המשווק לנו מידי יום במגזיני האפנה, הטלוויזיה ובלוחות המודעות. נשים רבות יודעות כי הן יכולות לשנות את החזה שלהן ולעבור הגדלת חזה ועל כן לא מקבלות כמובן מאליו את המראה שלהם ושואפות לשפר את המראה שלהן בדרך זו או אחרת.

המכונים הקוסמטיים מורידים את עלויות הניתוחים ומציעים תנאי תשלום נוחים, המאפשרים לכל אישה החפצה בכך, לעבור הגדלת חזה ולהרגיש הכי טוב עם עצמה.

עד כאן, מה חשוב לדעת על ניתוח הגדלת חזה, מעוניינים לקרוא עוד מאמרים בנושא ? היכנסו לקישורים מטה.

הגדלת חזה החלמה | הגדלת חזה ללא ניתוח | כמה עולה הגדלת חזה | הגדלת חזה מחירים

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top