פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת שדיים

הגדלת שדיים נחשבת לניתוח קוסמטי פופולרי מאוד, היות ובעידן של ימינו חזה יפה הוא חזה גדול. ישנן הרבה נשים המבקשות לעבור ניתוח זה ולמלא מעט את החזה. לפני שאתן עוברות את הניתוח, חשוב שתדעו מהן האופציות העומדות לרשותכן ואיך הכי נכון לעשות זאת. כל המידע על הגדלת חזה מוצלחת.

ניתוח הגדלה מתבצע בדרך כלל מגיל עשרים ומעלה, היות וגודלו הסופי של השד מתעצב בערך בשלב זה. כמובן שישנם מקרים בהם השדיים גדלים  באופן טבעי אחרי הריון או מקרים בהם השדיים מתכווצים בעקבות הנקה, אך בסביבות העשור השני, כל אישה יודעת פחות או יותר את גודל החזה שלה.

מתי מתאים לבצע הגדלת שדיים


ההחלטה לבצע ניתוח הגדלת שדיים נחלקת לשני חלקים. תחושת המטופלת ומצבו האמתי של השד. כאשר אישה אינה מרוצה מגודל השדיים ומראה זה גורם לה לחוסר ביטחון, מתקיים המדד הראשון והלא פחות חשוב בהחלטה האם לעבור ניתוח או לא. כמובן שהרגשה אינה בהכרח מספיקה ויש לבחון את מצב השדיים ולקבל החלטה מושכלת.

הגדלת שדיים עושים במקרים בהם מדובר בחזה שהתרוקן, למשל עקב הנקות מרובות, במקרים בהם יש אי סימטריה במראה השדיים וכמובן דבר העונה על הצורך במקרה של חזה קטן או לא פרופורציונלי למראה הכולל של האישה.

מה חשוב לדעת על הליך הגדלת שדיים


השיטה המקובלת היום להגדלת חזה הנה באמצעות הכנסת שתלי סיליקון אל השד, דרך חתך מתחת לפטמה או השד או דרך חתך בבית השחי. מדובר בניתוח לכל דבר הנעשה בתנאי הרדמה מלאים, בבית חולים עם מנתח פלסטי. לפני שמבצעים הגדלת שדיים חשוב מאוד לעבור ייעוץ פרטני ולהחליט על גודל ומראה השתל למטופלת עצמה.

הגדלת שדיים – השתלים

הגדלת שדייםכמו למשל, כיום ניתן למצוא שתלים המלאים ב100 ג'ל או שתלים המלאים רק ב80% ג'ל. מלוי השתל משפיע על מראה השד, כך שככל שהשתל מלא יותר, המראה יותר מתוח והשד יותר קשה. מי שמבקשת הגדלת חזה שתרגיש ותראה כמה שיותר טבעית, חשוב שתתעניין בשתלים המלאים רק ב80% יחד עם זאת, מי שמבקשת לקבל אפקט מלא מהניתוח, יכולה ללכת על שתל מלא ב100%. כמו כן, ישנם שתלים על ג'ל צמיגי יותר וכאלה עם ג'ל פחות צמיגי.

מעבר לסוג מילוי השתל, כיום לפני הגדלת חזה ניתן לבחור את מראה השתל, כמובן בהתאם לפרופורציות ובהמלצתו של המנתח הפלסטי. ישנם שתלים גבוהים וצרים, שתלים רחבים ושוטחים או שתלים עגולים. כאשר אתן באים לייעוץ טרום ניתוח, תוכלו לבחור את מראה השתל, בהתאם למראה השדיים וכמובן בהתאם לרצונכן.

ניתוח הגדלת שדיים נחשב כיום לניתוח מקובל אשר מסייע לנשים להיראות ולהרגיש טוב יותר. אם את אינך מרוצה מגודל או מראה השדיים, תוכלי לשקול הגדלת שדיים במקום מסודר, בעל ניסיון ומוניטין בתחום.

מאמרים מקצועיים באותו נושא:

הגדלת חזה

הגדלת חזה מחירים

כמה עולה הגדלת חזה

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top