פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה מתחת לשריר

הגדלת חזה מתחת לשריר היא הדרך שעל פי רוב הנשים, הכי כדאית והכי אסתטית כדי להפחית במידה ניכרת את מראה הצלקות. האם זה נכון ? נדון על כך בהמשך.

ניתוחים להגדלת חזה הם הניתוחים האסתטיים הנפוצים ביותר בעולם המודרני של ניתוחים קוסמטיים. החומר העיקרי שבו משתמשים להגדלת חזה הוא סיליקון. השתל בנוי ממעטפת של סיליקון קשה שבתוכה נמצא סיליקון ג'ל. מצוי גם שימוש בשתלים המלאים מי מלח אך הם פחות נפוצים. השתלים מגיעים במספר צורות וגדלים, כשהגודל נמדד ב-CC.

בדיקות חשובות לפני ניתוח הגדלת חזה

בשלב הראשון הרופא נפגש עם הלקוחה כדי להכיר אותה ולהבין את הציפיות שלה מהניתוח להגדלת החזה. לאחר מכן מתבצעת בדיקה גופנית חיונית שמטרתה למפות את השד ולקבל מידע חשוב בשני כיוונים עיקריים: מיקום הפטמה ביחס לשד כולו, ועובי העור והרקמה של השד. שתי הבדיקות האלה יקבעו את אופי הניתוח, את מקום הכנסת השתל ואת דרך הכנסתו.

השיטה המקובלת ביותר בישראל היא הכנסת השתל דרך הקפל שבחלק התחתון של השד אם כי באירופה מקובל להכניס את השתל דרך חתך בשולי הפטמה. כמו כן יש מקרים שבהם השתל מוכנס דרך בית השחי. השאלה הבאה והלא פחות חשובה היא היכן להניח את השתל: מעל השריר או לבצע ניתוח הגדלת חזה מתחת לשריר.

הגדלת חזה מתחת לשריר
הגדלת חזה מתחת לשריר

הגדלת חזה מתחת לשריר, מה זה?

כדי להכניס את השתל יש ליצור כיס מתחת לרקמת השד. השאלה שעומדת בפני המנתח היא האם השתל יוכנס בכיס בין רקמת השד ובין שריר החזה או שהשתל יוכנס בכיס מאחורי שריר החזה וקרוב יותר לעצם החזה, כלומר עמוק יותר. בכל מקרה רקמת השד לא תיפגע. הבחירה אם לבצע הגדלת חזה מתחת לשריר או מעליו, תלויה בבדיקות הראשוניות שערך הרופא לגבי מבנה השד. המטרה היא שהשתל ישב טוב בכיס שלו, לא יורגש, והסיבוכים הצפויים מהמיקום הנבחר יהיו מינימליים. עכשיו כשהבנו את שני המיקומים: הגדלת חזה מתחת לשריר החזה או מעליו, נראה מה גורם לרופא להחליט כך או אחרת.

הגדלת חזה מתחת לשריר, מתי?

כאשר המנותחת היא בעלת שדיים קטנים, כלומר רקמת השומן של השד קטנה, ואין בעיה עם מיקום הפטמה, הרופא יעדיף להחדיר את השתל מתחת לשריר החזה, כלומר למקום העמוק יותר. בדרך זו מקבל השתל ריפוד מקסימלי. הוא מוגן על ידי שכבות רבות: שכבת העור, שכבת השומן של השד, רקמת השד, שריר החזה ורק לאחר מכן מונח השתל. בדרך זו השתל פחות מורגש, יותר יציב ויהיו פחות סיבוכים. במיקום זה, מתחת לשריר, הסיכוי לגלים, קפלים או התקשות נמוכים יותר.

מתי מעל השריר?

במקרים שבהם רקמת השד טובה ויכולה לספק ריפוד מספיק לשתל, יש אפשרות להכניס את השתל מעל השריר. במקרה כזה גם תקופת ההחלמה תהיה קצרה יותר. יחד עם זה ייתכן שבמהלך הניתוח הרופא יחליט בכל זאת לבצע הגדלת חזה מתחת לשריר ולא מעליו, עקב נתונים אנטומיים שלא נצפו לפני כן. מובן שהרופא המנתח יסביר למנותחת את כל האופציות לפני הניתוח, כדי שהיא תדע ותחוש בטוחה שהשיקול הרפואי הוא הראשון במעלה גם בניתוחים אסתטיים.

מאמרים קשורים לתחום זה:

עלות הגדלת חזה | סבסוד במחיר הגדלת חזה | התאוששות והחלמה | סיליקון לחזה – שתלים

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top