פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה מעל השריר

ניתוח הגדלת חזה מעל השריר או מתחת השריר נחשב לניתוח נפוץ מאד, הן בארץ והן בעולם כולו. החזה הוא סמל לנשיות ונשים שאינן שלמות עם המראה שלו מרגישות פעמים רבות שלא בנוח ופעמים רבות הן בעלות דימוי עצמי נמוך. ניתוח הגדלת חזה מחירים ומידע נוסף על ההליך אפשר למצוא כיום באתרים השונים ומומלץ לבחון אותם לעומק לפני שעוברים את ההליך. חושבות לעבור הליך שכזה? מתלבטות האם ועד כמה הוא מתאים לכן? השאירו את פרטיכן לרבות מספר הטלפון שלכן ואנו נדאג שנציג מטעם המרפאות המבצעות את ההליך יחזור אליכן בהקדם.

 

מהו ניתוח הגדלת חזה מעל השריר, ומהו מתחת לשריר

ניתוח הגדלת חזה מתחת ומעל השריר מתאים לכל אישה המעוניינת להשיב לחזה שלה את המראה שעליו היא חלמה. חשוב לזכור שמדובר בהליך פולשני, הליך כירורגי לכל דבר המצריך פנייה אל המומחים בתחום. פנייה אל פלסטיקאים, בעלי ניסיון בביצוע ניתוח הגדלת חזה מתחת ומעל השריר. הניתוח, וכפי שניתן לנחש, כולל הכנסה של שתלי סיליקון לחזה, שתלים המגיעים בגדלים שונים. שתלי הסיליקון, המוחדרים אל החזה נבדלים אלה מאלה הן בגודל שלהם כמובן, הן בצורה שלהם וגם במיקום שבו הם יושתלו. ניתוח הגדלת חזה מתחת השריר הוא כזה שבמהלכו מוכנסים שתלי הסיליקון בחלל שבין הצלעות לבין שריר החזה. ניתוח הגדלת חזה מעל השריר הוא ניתוח שבו מכניסים את שתלי הסיליקון בחלל שבין רקמת השד לשריר. קיימים מספר הבדלים בין שני הניתוחים כשההבדל הבולט בא לידי ביטוי במראה עצמו.

כשבוחנים מידע על ניתוח הגדלת חזה מחירים ופרמטרים נוספים כדאי לבדוק את המשמעות של ההליך ובמיוחד בהשוואה לניתוח שנעשה מעל השריר. לרוב, ניתוח מעל השריר הוא כזה המשיג תוצאות יפות ומרשימות יותר ומראה אסתטי יותר. אולם, לא תמיד מומלץ לאישה לעבור ניתוח חזה מתחת השריר או ניתוח מעל השריר ויש לבדוק כל מקרה לגופו.

מידע נוסף ובהרחבה בנושא הגדלת חזה בקישור: הגדלת חזה המדריך המלא! | מחירים, עלויות ואפשרות סבסוד

הגדלת חזה מעל השריר

מדוע כדאי לעבור ניתוח הגדלת חזה מתחת השריר

מידע על ניתוח הגדלת חזה מחירים ועוד אפשר למצוא דרך המרפאות המציעות אותו, מרפאות המעסיקות רופאים מומחים בעלי ניסיון של שנים. ניתוח הגדלת חזה מומלץ מאד במקרים מסוימים הרבה יותר מניתוח הגדלת חזה מעל השריר. ניתוח שכזה מתאים בעיקר לנשים בעלות שדיים קטנים יחסית ולנשים רזות מאד. לנשים אלו אין רקמת שד מספקת, שיכולה לעטוף את שתלי הסיליקון המוחדרים אל המקום ולקבע אותם. ולכן, בוחרים בהליך של ניתוח הגדלת חזה מתחת לשריר כדי להפוך את השריר עצמו להגנה ולספק לשתלי הסיליקון את התמיכה הנדרשת להם. כך נמנעים סיבוכים מיותרים, נוקשות במקום וגם קפלים שאינם רצויים. מי שבוחרת לעבור הליך של ניתוח הגדלת חזה מתחת השריר ולא הגדלת חזה מעל השריר חשוב שתדע שבמסגרתו מוחדרים שתלי הסיליקון עמוק הרבה יותר. 

החלמה מניתוח הגדלת חזה מתחת לשריר

ההחלמה מהניתוח ארוכה מניתוח הגדלת חזה אחר ונדרשת מנוחה ממושכת יותר כדי לאפשר לרקמות העמוקות שבמקום להחלים בצורה הטובה ביותר.
חשוב לזכור – מי שרוצה לעבור ניתוח הגדלת חזה ולא משנה באיזה סוג של ניתוח מדובר, כדאי שתפנה אך ורק למרפאות הידועות בתחום. מרפאות אלו תוכלנה לספק לה את הייעוץ הנדרש לפני ההליך והסבר חשוב על האופן שבו הוא מתנהל וכמובן גם על תהליך ההחלמה. כדאי לפנות למספר מקומות שונים ולהשוות ביניהם לפני שמקבלים את ההחלטה.

 

אנו מציעים לך להשאיר לנו פרטים ואנו נדאג שמרפאות ממומחים יפנו אליך ויספקו לך מידע
בנוגע להליך ניתוח הגדלת חזה מעל השריר או מתחת ובהתאם למה שתבקשי, מידע לגבי התהליך,
ההמלצות והמחירים המקובלים.

השירות לנו ניתן בחינם וללא התחייבות ממך כלל!

היו חברתיים ועזרנו לנו לשתף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לכמה ביותר כוכבים 🙂 [kkstarratings]

 

 

Scroll to Top