פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה למה לצפות אחרי הניתוח ?

הגדלת חזה למה לצפות אחרי הניתוח? טוב, קודם נוריד את התחבושות, הא? ויכול להיות שיהיה מאד נחמד, שפתאום יתגלה מולך זוג שדים זקוף ועגול, ממש כמו שביקשת. בסדר, קודם כל יש לעבור שלב של החלמה. אל תשכחי, היה כאן ניתוח. לפעמים החזה כולו חבוש ואין בכלל מה לראות ואפילו לא להרגיש, חוץ מן הכאב כמובן ואין מה לעשות, הניתוח כרוך בכאב. הגדלת חזה כרוכה בציפייה לרגע שאחרי אז בואי נראה מה יש לנו כאן.

סביר שמתחת לתחבושות מונח זוג שדיים חביב וסביר שכשתיפטרי מן החבישה אז תשמחי מאד אבל, בינתיים, יש כאב וכל כמה שלא נעים להגיד, יש הגבלה בתנועה. לא פשוט אפילו להתחבק כי כל הרמה של הידיים כרוכה בכאב. שרירי הזרוע קשורים לשרירי החזה ויחד אתם שרירי הצוואר והאזור כולו. לכן, התנועה מוגבלת אחרי הניתוח ולפעמים תמצאי שגם ישיבה ושכיבה הן קשות.

זה עובר. תוך מספר ימים זה עובר והציפייה מן הרגע שאחרי רק גדלה. החבישה נחלקת לשני סוגים. בניתוח שבו השתל ממוקם מעל לשריר ומתחת לרקמה לפעמים החבישה היא רק חזייה שהרופא מרכיב בסוף הניתוח. את החזייה הזו תוכלי להסיר אחרי יומיים בערך ואז תגלי מה יש בפנים. חכי, לפני שאת מסירה אותה תתכונני לראות גם דם ושאריות של ניתוח. לא נעים אבל לא נורא, רק צריך להתכונן לזה במסגרת הציפייה שאחרי הגדלת חזה.

הגדלת חזה למה לצפות אחרי הניתוח ?בינתיים, עברנו יומיים של כאבים אבל גם נגדם תקבלי כדורים עם היציאה מבית החולים. משככי כאבים הם חלק מן ההחלמה. לפעמים תראי לפנייך זוג שדיים זקופים, זקופים יותר מדי וגם זה עובר, הם יחזרו לעצמם ואפילו יפלו קצת אחרי ההחלמה. בינתיים, הם לפעמים גורמים לתחושת אי נוחות. משהו כמו 'הלו, מה קפצתם?' אבל, כאמור, זה עובר ומשתנה.

הציפייה אחרי הגדלת חזה היא לא רק שלך כי גם הסביבה סקרנית. אותם אלה שליוו אותך בבחירת המנתח, בהחלטה על הניתוח ואולי אפילו בתשלום, כולם מחכים לראות. אם סיפרת בעבודה אז תתכונני למבטים ורק מזלך הוא שאלה מבטים שאת רוצה בהם. הרי לשם כך שילמת עבור הניתוח, לא?

הגדלת חזה למה לצפות אחרי הניתוח ?

                                   גם המשקל שלך גדל

נשים נוטות להרגיש חוסר יציבות אחרי ניתוחי חזה ואין זה פלא. המשקל שהחזה נושא עכשיו הוא גדול יותר מקודמו. הדחת כלים תבהיר לך בדיוק עד כמה גדל המשקל ותמיד תוכלי להשתמש בהומור כדי להקל על הציפייה שאחרי הגדלת חזה. בהגדלת חזה, צריך לדעת למה לצפות ברגע שאחרי והרגע הראשון, שנמשך על פני מספר ימים, הוא קודם כל החלמה מניתוח ואחר כך מבטים ארוכים מול המראה.

במקרים רבים יש מקום לשמחה במסגרת הדברים שלהם ניתן לצפות ברגע שאחרי הגדלת חזה ואנחנו מקווים שכך הוא גם אצלך.

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו

Scroll to Top