פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה ללא ניתוח

הגדלת חזה ללא ניתוח הוא משאת נפשן של נשים רבות החוששות לשכב תחת סכין המנתחים. הרעיון של הליך ללא ניתוח תפס תאוצה בשנים האחרונות וקיימות שיטות שונות, חלקן יעילות וחלקן פחות, המציעות אלטרנטיבות נוספות לניתוח הגדלת חזה.

נשים רבות מחפשות אחר פתרונות שונים של הגדלת חזה ללא ניתוח או הגדלת חזה ללא צלקות. הביקוש הרב עבור הגדלת חזה ללא צורך בהליך כירורגי, הביאה להתפתחות של תעשייה גדולה ומסיבית המציעה שיטות שונות המבטיחות הגדלת חזה מבלי מהיכנס לחדר הניתוחים, החל בתכשירים וקרמים מיוחדים למריחה על השדיים, דרך גלולות כימיות ועד דיקור סיני ומאכלים מסורתיים שונים, אך בפועל אינן מספקות את הסחורה.

הגדלת חזה ללא ניתוח – פתרונות נוספים

הגדלת חזה ללא ניתוח
יחד עם זאת, הרפואה המודרנית מנסה למצוא פתרונות אמתיים שונים, לא פולשניים וללא ניתוחים, המאפשרים הגדלת חזה לא כירורגית בצורה בטוחה ויעילה. חשוב לציין כי גם שיטות אלה נחשבות עדיין יעילות פחות מול הניתוחים של השתלת שתלי סיליקון או שתלים אחרים הקיימים היום, אך ככל שמתקדמת הטכנולוגיה, כך מתקדם הסיכוי לפתרון אפשרי אשר יחליף את הניתוח.

הגדלת חזה ללא ניתוח על ידי נטילת הורמונים: נשים הנוטלות הורמונים נשיים יכולות לחוות התפתחות וגדילה של החזה, אולם קיימות שתי בעיות עיקריות: 1. הגדלת החזה באופן שאינו רצוי (לא מספיק גדול או יותר מדי גדול), 2. תופעות לוואי שונות כאשר החמורה שביניהן היא הגדלת הסיכויים לחלות בסרטן. כיום מדענים וכימאים שונים בודקים את השפעתם של הורמונים אלה ומנסים למצוא פתרון הולם אשר בעתיד יאפשר שימוש בטוח יותר בהורמונים.

הגדלת חזה בהזרקת מקרוליין

הזרקת מקרוליין כפתרון להגדלת חזה: חומר המילוי מקרוליין מוזרק לרקמות השד תחת הרדמה מקומית, ואורך כחצי שעה. שעה לאחר ההזרקה כבר ניתן לשוב לפעילות יומיומית שגרתית. הזרקת מקרוליין מאפשרות רמת דיוק גבוהה בעת עיצוב נפח וצורת השד, וכן מהווה שיטה הפיכה מאחר והחומר נספג בגוף כעבור שנה עד שלוש שנים, ואז ניתן ל'סדר' את החזה באמצעות הזרקה נוספת. החיסרון הגדול של שיטה זו היא עלותה הגבוהה של הזריקה.

הגדלת חזה ללא ניתוח באמצעות הזרקה של שומן עצמי: שיטה המשתמשת בשומן שנשאב מאזורים מסוימים בגוף המטופלת, כחומר מילוי המוזרק לרקמת השד. השיטה הזו שונה יותר מהזרקת מיקרוליין אך בשיטה זו רק מעט מהשומן נקלט ברקמה בעוד השאר נספג בגוף. בנוסף שיטה זו לא נבדקה מספיק על מנת לזהות את כל תופעות הלוואי והסיכונים אשר עשויים להתפתח כתוצאה מהשימוש בה.

הגדלת חזה ללא ניתוח – לסיכום

הגדלת חזה ללא ניתוח הולכת ותוספת תאוצה בקרב הקהילה הרפואית ובקרב נשים ברחבי העולם. המדע בתחום זה הולך ומתפתח וסביר להניח כי בעוד לא מעט שנים כבר תהיינה שיטות מתקדמות לביצוע הגדלת חזה ללא ניתוח כמו שימוש בתאי גזע ושכלול ההזרקה של שומן עצמי. נתונים אלו מעודדים מאד את כל הנשים החוששות מניתוחים, מצלקות ומסיכונים אליהם הן חשופות כאשר הן בוחרות באופציה כירורגית.

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,
זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,
ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?   השאירי לנו פרטים בטופס צור קשר.

השירות ללא כל עלות וללא התחייבות!!

היו חברתיים ועזרנו לנו לשתף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לכמה ביותר כוכבים 🙂 [kkstarratings]

Scroll to Top