פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

על מה להקפיד אחרי ניתוח הגדלת חזה

כמעט לכל אחת מאיתנו יש איבר בגופה שהיא הייתה רוצה לשנות. גם כשהביטחון העצמי שלנו גבוה ואנחנו מרגישות טוב, עדיין עשוי להיות משהו אחד קטן שהיינו רוצות שייראה קצת אחרת, בין אם האף מרגיש קצת גדול או לא אסתטי, או אם עלייה קלה במשקל גורמת לפגיעה קלה בביטחון. יש דברים שאפשר לטפל בהם לבד. אם הבעיה היא משקל עודף, דיאטה וספורט יעזרו לנו להשיג את המטרה של גוף מחוטב ומוצק לבד. אלא שיש דברים שהטיפול בהם דורש התערבות חיצונית, למשל כאשר מדובר בחזה קטן.
אין ספק שנשים רבות מרוצות מהחזה שלהם, וגם אין ספק שהגודל באמת אינו קובע, אבל כשמדובר בתחושה אישית אפשר להבין מדוע נשים שהחזה שלהן קטן שואפות למצוא פתרון שיעניק להן היקף קצת יותר גדול, ובמצב כזה הפתרון היחיד הוא ניתוח הגדלת חזה. רגע לפני שאת מתחילה לברר מחירים לניתוח הגדלת חזה קובעת תור, חשוב לתכנן את התהליך היטב ולהבין מה צפוי לקרות לאחר הניתוח, ועל מה חשוב להקפיד.

 

קבלת ההחלטה

כמו בכל נושא אחר בחיים, קבלת ההחלטה באשר לניתוח הגדלת חזה דורשת מחשבה ותכנון. הצעד הראשון הוא ייעוץ עם רופא, ואת הרופאים שאתם תתייעצי תוכלי למצוא באמצעות האינטרנט ובאמצעות חברות שעברו תהליך דומה. חשוב מאוד להגיע לייעוץ אצל רופאים ששמעת עליהם המלצות משום שהניסיון והמיומנות הם שני נושאים קריטיים.

 
כשמדברים על ניתוח פלסטי מדברים על הליך כירורגי משמעותי, תחת הרדמה ועם תהליך התאוששות ראוי, ואת המהלך הזה כדאי לעבור עם גורם שיידע להמליץ על ניתוח שיתאים לך ולצרכים שלך, מתוך דאגה לתחושה האישית שלך יותר מאשר להצלחתו העסקית. ערכי מחקר מקדים, בדקי המלצות וקבעי פגישות עם רופאים מקצועיים, מנוסים ואמינים, וגם אל הפגישות הללו הכיני את עצמך עם שאלות ותהיות. סביר להניח שאת יודעת מה התוצאה הרצויה מבחינתך, ואת זה עלייך לשקף לרופא המייעץ, כדי לוודא שאתם פועלים כדי להגיע לנקודה זהה, שבה תרגישי נינוחה ובטוחה.

 

לבחינת האפשרויות שלך ולפרטים נוספים, השאירי לנו את פרטי ההתקשרות עמך, ונייעץ בשמחה!

 

על מה להקפיד אחרי ניתוח הגדלת חזה – 

רגע אחרי שקיבלת חזה חדש

אחרי שביררת מחירים של ניתוח הגדלת חזה, התייעצת עם רופאים ובחרת את זה שאת מרגישה שהוא המתאים לך ביותר, חשוב להבין גם איך ייראה הבוקר שאחרי, כשתתעוררי מההרדמה. בשלב ראשון תקבלי חזיית ספורט שתלווה אותך עם תחילת תהליך ההחלמה ולבישתה תספק לחזה החדש את התמיכה הדרושה. בנוסף, מאחר וההליך שעברת הוא ניתוח לכל דבר, הקפדה על היגיינה לאחר מכן היא קריטית כדי למנוע זיהום: השתמשי בסבון וב-ג'ל אנטיבקטריאלי והימנעי ככל האפשר ממגע ישיר בתפרים.
בשבוע הראשון קרוב לוודאי שתקבלי גם טיפול אנטיביוטי, שיסייע גם הוא למניעת זיהומים שונים, והקפדה על נטילת האנטיביוטיקה תפחית את הסיכון משמעותית.

עוד נושאים חשובים

כדי להתאושש מניתוח הגדלת חזה באופן חלק וטוב, הקפידי להשתמש בגזה בשבועות הראשונים לאחר הניתוח כדי למנוע שפשוף של החזה, ובחודשים הראשונים אף הקפידי להימנע משכיבה על הבטן כדי שלא ללחוץ על השתלים. בתחילת הדרך תתבקשי גם להימנע מספורט, משום שפעילויות שונות מערבות את שרירי החזה, שאמורים להתאושש מהתהליך הכירורגי. סביר להניח שאת רוצה גם לקנות ביקיני חדש ולמהר לחוף הים כדי להראות את השדרוג שביצעת, אבל גם עם זה כדאי להמתין קצת, עד להחלמת החזה באופן מלא.
הנחיות אלה ואחרות בוודאי יינתנו לך על ידי הרופא. הקשיבי לו ופעלי בהתאם – לטובת ולטובת גופך החדש.

Scroll to Top