פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה בהזרקה

אם את מעוניינת בחזה גדול יותר ומתלבטת האם לעשות ניתוח הגדלת חזה, חשוב שתכירי גם את המונח הגדלת חזה בהזרקה. מדובר בהליך קוסמטי מבוקר ופשוט יחסית, אשר מאפשר להגדיל את החזה לתקופה מוגבלת וללא החדרת שתלי סיליקון לגוף.

מהי למעשה השיטה שהוגדרה בהזרקה? מדובר בהליך פשוט יחסית, אשר מבוסס על החדרת ג'ל לרקמה מתחת לעור, החדרת הג'ל מאפשרת למלא ולנפח את החזה במקומות המתאימים ובכך להגדיל את החזה, ללא צורך בניתוח פולשני, היות וניתוח הגדלת חזה בהזרקה נעשית תחת הרדמה מקומית.

למי מתאימה הגדלת חזה בהזרקה

הגדלת חזה בהזרקהבאופן כללי, הליך זה מתאים לכל מי שנמצאה מתאימה או מעוניינת לבצע ניתוח הגדלת חזה, אך כמובן שיש לקבל יותר מידע קונקרטי על אופן הטיפול ועל התאמתך האישית.

כמו כן, הליך זה, מתאים גם למי שאינה מעוניינת להחדיר לגופה שתלי סיליקון או מי שעדיין לא בטוחה שהיא רוצה להגדיל את החזה לצמיתות. היות והליך זה מתבצע בהזרקה האפקטיבית לתקופה של עד שלוש שנים, ניתן להתרשם מחזה גדול יותר לפני ביצוע ניתוח הגדלת חזה. מעבר לכך, תהליך בהזרקה מתאים למי שעשתה כבר ניתוח הגדלת חזה ומעוניינת לשפר את התוצאה, על ידי הזרקת ג'ל למילוי או עיבוי החזה – מקרוליין.

כיום אפשר למצוא יותר ויותר נשים, בעיקר נשים צעירות או נשים הסובלות מחוסר סימטריה בחזה, המבקשות לבצע תיקון חזה בהזרקה, במקום ניתוח הגדלת חזה והחדרת שתלי סיליקון לגוף.

הגדלת חזה בהזרקה – יתרונות

להזרקה יתרונות רבים, היתרון הבולט הנה החזרה המהירה לשגרה, שהרי הפרוצדורה הנעשית מרפאה ולא בחדר ניתוח, כאשר זמן ההתאוששות קצר ומהיר יחסית ומאפשר להמשיך בשגרה, ללא תקופת החלמה. כמו כן, היות ומדובר בפעולה המתבצעת על ידי מחט מיוחד, כשעושים בהזרקה מגיעים לרמת דיוק מרבית ותוצאות מעולות, כך שגם אם בחרתם בהזרקה במקום ניתוח, אתן לא מתפשרות על התוצאה.

כמובן שגם הגדלת חזה בהזרקה, כמו כל פרוצדורה קוסמטית או רפואית, חובה לעשות אך ורק במקום מורשה, אצל מנתח פלסטי או מטפל מורשה. כשזה נוגע לגוף שלנו, אסור להתפשר על איכות ומקצועיות הטיפול ויש לשאול את כל השאלות, כולל שלבי החלמה, מתי נצטרך לחדש את ההזרקה וכמה זמן אחרי ההזרקה, ניתן לעשות ניתוח הגדלת חזה, במידה ונרצה.

הגדלת חזה בהזרקה – חסרונות

  • טיפול קצר טווח המיועד לנשים שמעוניינות רק "לבדוק" איך הן נראות עם חזה גדול יותר ומשך אפקט בהזרקה די קצר הנמשך עד שנתיים כאשר משתמשים במקרוליין. עד חצי בחומר מילוי אחרים כמו בוטולינום טוקסין.
  •  אי יכולת איתור ואבחון בעיות גידול סרטניים בשל התפוגגות החומר המוזרק והתפזרות בגוף.
  • על אף מחירו הגבוה של טיפול זה, בין עם מדובר בהגדלה או הרמה, יכולת המילוי מוגבלת לנשים המעוניינות בחזה בינוני עד 300 סמ"ק.
  • יצירת אי סימטריה בחלוף הזמן.

מעוניינים לדעת עוד בנושא הגדלה או הרמה ללא ניתוח ? היכנסו למאמר : ניתוח הרמת שדיים ללא ניתוח

הגדלת חזה בהזרקה מחיר

מחיר הגדלת חזה בהזרקת מקרוליין נע בין 20.000 שקלים לבין – 25.000 שקלים.

מחיר הגדלה או הרמת חזה בבוטולינום טוקסין נע בטווח מחירים 10.000 לבין – 15.000 שקלים.

השיטה היא הליך מהיר, בטוח ואפקטיבי להגדיל את החזה, ברגע שהנכן מקבלות ייעוץ מקצועי, פרטני ואישי על ההליך, קל לכם יותר לקבל החלטה שקולה ומודעת ולהחליט האם בשלב זה בחייכן אתן רוצות ללכת על הגדלת חזה בהזרקה או על ניתוח הגדלת חזה, לכל הליך יש את היתרונות והחסרונות שלו. ביצעו השוואת חומרים, סוגי טיפולים והשוו בין היתרונות וחסרונות בצורה מחקרית של ממש ואל תתפתו לאף מחיר מפתה בטרם קיבלתם החלטה מושכלת בעניין סוג הטיפול, ההליך, החומרים ורמת המנתח.

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top