פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

איך להגדיל חזה קטן – צרות חזה קטן

הטבע ברא אותנו שונות זו מזו. אז איך להגדיל חזה קטן ? חלקנו קיבלנו בירושה שיער שחור וחלקנו שיער אדמוני או בלונדיני. ייתכן שבזכות הסבתא יש לנו עיניים כחולות מהפנטות או דווקא עיני דבש שמושכות תשומת לב. במקרים רבים גם מבנה הגוף נקבע על ידי הגנטיקה, כך שישבן גדול או קטן, מותניים צרות או רחבות או מבנה הלחיים נקבעו עבורנו עוד לפני שלמדנו מה זו דיאטה ואילו סוגי ספורט קיימים. עם רוב הנתונים הללו קל לנו להתמודד ואת חלקם ניתן גם לשנות באמצעות פעילות גופנית מסוימת או דיאטה מיוחדת. את צבע השיער ניתן לצבוע בקלות ואפילו את צבע העיניים בזכות עדשות צבעוניות.

 

עם נתונים אחרים זה קצת פחות אפשרי, כמו גודל החזה. דיאטות ופעילות גופנית עשויים אמנם להוביל גם לשינויים בנתון הזה, אבל השינוי איננו משמעותי לרוב. אלא שנשים רבות מאמינות שחזה גדול הוא יתרון ושהוא יכול לחזק את הביטחון העצמי שלהן, ולכן הן בוחרות באפשרות של הגדלת חזה.

 

איך להגדיל חזה קטן ? – למען ההרגשה האישית

איך להגדיל חזה קטן ?

קשה לקבוע מה באמת נכון לכל אחת, משום שזהו עניין של הרגשה אישית. נשים שיש להן חזה גדול עשויות להרגיש שלא בנוח ולפנטז על חזה קטן, בעוד נשים שהחזה שלהן קטן יותר ירצו בדיוק ההיפך. ייתכן שמדובר במקרה קלאסי שבו הדשא של השכן ירוק יותר, אבל בשורה התחתונה זה באמת לא רלוונטי. כל אחת מאיתנו יודעת מה בגוף שלה גורם לה להרגיש טוב יותר או פחות ומה היא הייתה רוצה לשנות כדי לשפר את הביטחון העצמי שלה. הקשר בין חזה גדול וביטחון עצמי תלוי באמת בתחושה האישית שלך, ואם זה מה שישפר את התחושה האישית שלך, הרי שאין מחיר להגדלת חזה.

 

קבלת ההחלטה

 

נשים רבות תוהות איך ניתן לקבל החלטה האם לעבור ניתוח הגדלת חזה או לא, מבלי לדעת מה יקרה בבוקר שאחרי. החדשות הטובות הן שניתן להתייעץ עם רופאים פלסטיים מקצועיים ומנוסים עוד בטרם תקבלו החלטה כלשהי, כדי שתוכלו להבין מה האפשרויות שלכן, מה כרוך בניתוח ולמה אפשר לצפות.

 

במקרים רבים תוכלו אף לראות הדמיה ממוחשבת של המראה החדש הצפוי לכן לאחר הניתוח. מחיר הגדלת חזה איננו זול, כך שרצוי לדעת מראש את כל הפרטים, לרבות הליך הניתוח ותופעות הלוואי שצפויות לאחריו, ורק לאחר קבלת כל המידע ניתן יהיה להחליט באופן מושכל האם הניתוח הוא אכן הדבר הנכון בשבילך. החלטה מהירה, מבלי לשקול את כל הנתונים, עשויה להתברר כשגיאה ביום שאחרי הניתוח, כשתתקשי לזהות את גופך שלך או כשתרגישי שהתוצאה אינה תואמת את מה שציפית לו כלל וכלל.

 

היי שלמה עם ההחלטה

 

לפני שאת יוצאת לדרך ובודקת מחיר הגדלת חזה, אפשרויות ומרפאות מתאימות, חשוב שתהיי שלמה עם ההחלטה שתקבלי. ניתוח הגדלת חזה אמנם איננו בלתי הפיך, ואם תרצי לשנות את התוצאה בהמשך תוכלי לעשות זאת, בין אם תרצי להגדיל אותו יותר או דווקא להקטין, אבל מדובר בתהליך כירורגי שישנה את ההופעה החיצונית שלך.

 

אם זהו החלק היחיד בגופך שגורם לך להרגיש חוסר נוחות או פוגע בביטחון העצמי שלך, בהחלט ייתכן שניתוח הוא הפתרון המתאים, אם את מוכנה לעבור את התהליך הדרוש. כאמור,עם רוב הפגמים שהחלטנו שיש לנו, אנחנו יכולים להתמודד. עם פגמים אחרים, כמו גודל החזה בהנחה שהוא אכן נחשב לפגם מבחינתך, אין פתרון פשוט. אז אל תמהרי לקבל החלטות. עצרי, בחני את האפשרויות שלך ואת הסיכונים, ורק לאחר מכן חשבי עם עצמך האם את באמת מוכנה לזה.


מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות,

זכאות לסבסוד דרך קופת החולים או לערוך "סבב" מרפאות לצורך התרשמות,

ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ?    צרי איתנו קשר עוד עכשיו 

Scroll to Top