פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי

נשים רבות אינן מרוצות ממידות החזה שלהן. בין אם בשל מידתו קטנה, בין אם בשל חוסר סימטריה ובין אם בשל כך שאיבד את נפחו ונעשה קטן יותר עם הגיל או לאחר לידות והנקה. כשחוסר שביעות הרצון גובר על ההשלמה עם "מה שהטבע נתן" הפתרון המתבקש הוא ניתוח להגדלת חזה. החשש מובן ושאלות כמו – האם מדובר בפתרון הטוב ביותר בשבילי? כמה עולה הגדלת חזה? וכיצד הניתוח ישפיע על חיי? הנן מובנות מאליהן, אולם מספיק להסתכל על הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי, כדי לראות איזה שינוי ניתוח יכול לעשות וכיצד הוא יכול לשפר את חייכן.

 

 

כל החלטה על הגדלת חזה צריכה להתחיל בפגישת ייעוץ

אם קיימת התלבטות לגבי מידת הנחיצות של הניתוח, כמו שאומרים לעתים אין טוב יותר ממראה עיניים. לכן מומלץ ורצוי לתאם פגישת ייעוץ עם רופא מומחה. לפגישה זו ישנה חשיבות רבה, ראשית כל בעזרתה ניתן להתרשם מהרופא המטפל, לראות תמונות של עבודות קודמות שלו ואף לברר כמה עולה הגדלת חזה, כדי להגיע להכרעה סופית בנושא. תמונות של הגדלת חזה יכולות להשפיע על דעתכן ללא היכר. כאשר תראו במו עיניכן את השינוי הדרסטי שניתוח יכול לחולל, ודאי תוכלו לקבל מושג האם תוצאותיו עולות בקנה אחד עם הציפיות שלכם והאם התוצר הסופי יהיה משתלם, מכל הבחינות.

 

הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי כי תמונה אחת שווה אלף מילים

בעת פנייה לניתוח הגדלת חזה מחירים הם, ללא ספק, אינם הנתון היחיד אותו יש לבדוק. ישנם עוד פרמטרים שיש לקחת בחשבון לפני שנכנסים לתהליך, אחד מהם הוא גודל החזה שיהיה לכן. לא כל הנשים יודעות כיצד יראה החזה שלהן לאחר הניתוח ואיך יהיו החיים עם חזה גדול. לא פעם גודלו של החזה משפיע לחלוטין על היציבה וכן על סגנון הלבוש ואלו הן גם סוגיות שיש לקחת בחשבון. בעזרת צפייה בתמונות של הגדלת חזה, ניתן לראות את הגדלים השונים ולקבל מושג לגבי גודל החזה אותו רוצים להשיג. לא פעם גודל החזה עליו חשבתן, לא יתאים למבנה גופכן ולהפך, לעתים החזה הרצוי קטן מדי ולכן השינוי לא יהיה כל כך משמעותי. לאחר התבוננות בתמונות והחלטה על גודל החזה הרצוי זה הזמן לשאול את השאלה הבלתי נמנעת והיא – כמה עולה הגדלת חזה? ואף לעשות סקר שוק והשוואת מחירים ולו רק בגלל שגם גודלו של השתל, משפיע על המחיר הסופי.

 

בנוסף, אל תהיינה תמימות, שכן ברר מאליו כי כל תמונה שיראה לכן המנתח או מי מטעמו עשוי להיות תמונות של מנותחות מאד מרוצות ומניתוח מוצלח במיוחד. על מנת למזער נזקים והטעיות, עדיף לבקש רשימה של 5-7 מנותחות אחרונות, ממש עם תאריכים בהם נותחו, לייצור קשר איתן ולשמוע חוות דעת אמתית יותר. אין לבקש מהמנתח "אני רוצה טלפונים של מנותחות שממליצות", כי זו אינה גדולה שכן, המנתח יספק לכן בקלות כמה כאלה, ומה עם אלה שלא שבעות רצון ? עם החלטתן שזהו המנתח שלכן, כדאי לחקור כמה שיותר אודותיו וכי עליכן לשמוע כמה שיותר חוות דעת ולקבל החלטה בהתאם.

 

גודל השתל ומה שביניהם

היות והמחירים בין הגדלות חזה שונים ממרפאה למרפאה ותלויים גם במיומנותו של הרופא המטפל וגם בגודלו של השתל, חשוב לברר נושאים אלו מבעוד מועד. על גודל השתל ניתן להחליט בעזרת ייעוץ מטעם רופא מומחה וכן על ידי צפייה ב- הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי. לאחר שעל כל אלו סומן וי, זה הזמן לבדוק את סוגיית המחירים, כדי שהניתוח יענה גם על סדר גודל התקציב. כאשר בודקים פרטים על הגדלת חזה מחירים הם נושא חשוב שאין להקל בו ראש ואלו יכולים לנוע בין 15,000 ₪ לבין 35,000 ₪.

 

מאמר נושף באותו נושא:  הגדלת חזה מחירים ועלויות

 

מה עוד יש לקחת בחשבון?

כאשר גודל השתל משפיע באופן ניכר על העלות הסופית, חשוב שהתאמת השתל תעשה על הצד הטוב ביותר. לכן לפני שבודקים פרטים על הגדלת חזה מחירים, סוג הרופא וכיוצא בזה, מומלץ להתבונן בתמונות ולקבל מושג לגבי גודל החזה הרצוי ועם המידע הזה לגשת ולברר כמה עולה הגדלת חזה, על מנת לקבל מושג טוב יותר לגבי טווח המחירים.

 

מעוניינות לדעת כמה עולה הגדלת חזה? רוצות לצפות ב- הגדלת חזה תמונות לפני ואחרי ? השאירו פרטיכן באתר ונציגים מטעם המרפאות המובילות בתחום יחזרו אליכן עם כל הפרטים אותם תרצו לדעת לפני שאתן מחליטות.

השירות ללא כל עלות וללא התחייבות!!

Scroll to Top