פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה מקרוליין

אידיאל היופי משפיע על החיים של כולנו. נשים רבות מרגישות כי חוסר הפרופורציות בין החזה לגוף שלהן מוריד להן את הביטחון העצמי ופוגע באיכות חייהן. נשים אשר עברו ניתוחים פלסטיים בחזה מדווחות על עלייה בביטחון העצמי, תחושה של העצמה נשית וסיפוק רב יותר מן הגוף שלהן.
אם בעבר ניתוחים פלסטיים היו יקרים וההחלמה מהם הייתה ארוכה ומאתגרת, הרי שכיום המצב שונה לחלוטין.
מספר המרפאות הרב והרופאים המנתחים המומחים הפך את הניתוחים לזמינים כמעט לכולן.
מעבר לכך, קופות חולים רבות מציעות סבסוד חלקי והנחות משמעותיות ללקוחותיהן אשר מעוניינות בכך.
חלק מהקופות מסבסדות ניתוחים פלסטיים גם אם הם "רק" למטרות אסתטיות. הגדלת חזה מקרוליין היא שיטת טיפול חדשה אשר מסוגלת,
ללא הליך כירורגי, להגדיל ולשנות את צורת החזה שלך.
לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נדאג לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך.

מה זה מקרוליין ?

הגדלת חזה מקרוליין
מחטב זמני לאחר הזרקת מקרוליין

החומר מיועד להזרקות לצורך תיקונים אסתטיים לרבות מילוי קמטים, הגדלת חזה בהזרקה ולעיצוב אזורים שונים בגוף. בבסיס החומר נמצא החומר המופלא הנקרא חומצה היאלורונית. את החוצה ההיאלורונית מעבירים תהליך שהופך אותו לג'ל. מקרוליין הנו פיתוח של חברה אירופית בכירה בענף חומרי ההזרקה לענף האסתטיקה והניתוחים Q-med.
החומר מאושר לשימוש על ידי זריקה מטעם ה-CR ונמצא תקין לשימושים גם בישראל ומאושר על ידי משרד הבריאות בישראל.

כיצד נעשית הגדלת חזה בהזרקת מקרוליין ?

בכדי לשנות את צורת החזה ולהגדיל אותו ללא הליך כירורגי, חתכים או כאבים יש להזריק לתוך השד מילוי הנקרא מקרוליין. מילוי זה הינו פיתוח שוודי המבוסס על חומצה היאלורונית דמוית ג'ל.
החומצה הינה רב סוכר חומצי אשר נמצא בגוף האדם באופן טבעי ולכן החומר נחשב לידידותי לגוף.
הגדלת חזה בהזרקה מקרוליין היא הליך רפואי לכל דבר ועניין. יש לעבור אותו רק במרפאות מוסמכות על ידי רופא מנתח. לאחר ההזרקה אין צורך בתקופת התאוששות. תוך פרק זמן של שעה עד שעתיים מתום הטיפול כבר ניתן לחזור לשגרת חיים מלאה.

ניתן לחפש דוגמאות להגדלת חזה באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית. ישנן תמונות רבות של לפני ואחרי  באינטרנט. במעמד פגישת הייעוץ במרפאות השונות המנתחים יראו לך את תיקי העבודות שלהם. התיקים יכללו תמונות של הגדלת חזה בהזרקה לפני ואחרי.
תוצאות ההזרקה נשמרות לתקופה של בין שנה לשלוש שנים. יש לחזור על הטיפול אחת לתקופה.

למי מתאים לעבור הגדלת חזה בהזרקה ?

מקרוליין

הגדלת חזה בהזרקה של מקרוליין מתאימה לנשים אשר לא מרוצות מהגודל או מצורת החזה שלהן אך אינן מעוניינות לעבור הליכים כירורגיים פולשניים. בעזרת הזרקה נכונה של מקרוליין ניתן לתקן חזה לא סימטרי, להגדיל את החזה, למלא חלקים ספציפיים בכל שד ולשלוט לחלוטין בצורת השד. מכיוון שיש לשמר את התוצאה בעזרת טיפולים תקופתיים, נשים אשר אינם בטוחות יכולות לעבור את ההגדלה בראש שקט מתוך ידיעה שגם אם יתאכזבו מהתוצאות בתוך שנה עד שלוש שנים החזה שלהן יחזור לקדמותו.

השיטה להגדלת חזה מקרוליין בהזרקה מתאימה במיוחד לנשים אשר אין להן זמן לעבור ניתוח שאחריו הן יזדקקו לתקופת ההתאוששות הארוכה שנדרשת לאחר ניתוח הגדלת חזה.
מומלץ לראות בפגישות הייעוץ במרפאות אשר מציעות לך הגדלת חזה בהזרקה תמונות של נשים אשר עברו את הטיפול במרפאה ואת התוצאות שלו. כדאי לראות גם איך התוצאות נשמרו לאורך זמן, כלומר לראות תמונות של אחרי חצי שנה ושנה מהטיפול.

למידע נוסף אודות יתרונות וחסרונות בשיטה זו יש ללחוץ על קישור זה:

מה ההבדל בתחושה בין הגדלת חזה באמצעות מקרוליין להשתלה ?

אחד היתרונות העיקריים בהגדלת חזה בהזרקה מקרוליין הוא תחושת המגע הכמעט טבעית לחלוטין של השד לאחר הטיפול. התחושה היא רכה ונעימה בהרבה מאשר זו המתקבלת לאחר ניתוח פלסטי בו מושתלים שתלי סיליקון. כאשר מדובר בהגדלת חזה בהזרקה תמונות רבות מראות כיצד השד שומר על המראה טבעי שלו.

הגדלת חזה מקרוליין מחיר:

הגדלת חזה מקרוליין בהזרקה תהיה במרבית המקרים יקרה יותר מהאפשרויות הכירורגיות מכיוון והחומר בו משתמשים בהגדלת חזה בהזרקה מקרוליין הוא יקר ויש לעבור טיפולי חיזוק אחת לתקופה. המחיר ייקבע על פי נפח ההגדלה ולכן טיפולים אשר נועדו לתקן את צורת החזה ולהגדיל אותו מעט יהיו זולים מטיפולים אשר מנפחים את החזה מאוד. בפגישות הייעוץ יוכלו להראות לך תמונות של הגדלת חזה מקרוליין לפני ואחרי ולהסביר לך את הכמויות והעלויות אשר נלוות לכל שינוי.

החזה שתמיד רצית עכשיו זמין לך, בלי ניתוח, צלקות, הרדמות או כאבים, לאחר השארת פרטים בטופס
אנו נוודא שהמרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך ייצרו איתך קשר ויספקו לך את כל המידע.

שירות זה ניתן לגולשים ללא תשלום וללא התחייבות !

Scroll to Top