פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי

הידעתם כי הגדלת חזה אינו עוד ניתוח פלסטי, אלא כזה בו משתתפות קופות החולים? הידעתם כי בשונה מלא מעט מפגשים עם פלסטיקאים שמסתיימים במפח נפש בשל המחיר היקר של הטיפול, כאן ייתכן כי תוכלו לעמוד במוסר התשלומים? בשביל לבצע הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי מציעות סבסוד אטרקטיבי מאד. כך, למשל, אם אתם חברי מכבי ומעוניינים ליישם הגדלת חזה דרך מכבי שלי הוא המסלול בו הסבסוד נחשב נדיב במיוחד בתוך קופת חולים זו.

הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי

מהו בדרך כלל קהל היעד של הניתוח?

נשים שחוו רוב הילדות שלהם חוויה של חזה קטן לעומת חברותיהן.

בגיל הילדות והנערות עצמו לא מומלץ לבצע את הניתוח, אך בגיל מאוחר יותר בו הנערה הופכת לאשה –

ייתכן כי ניתן יהיה ליישם את הניתוח. מקרה שני שנחשב נפוץ למדי הוא לאחר הנקה.

ההנקה עשויה לשחוק את שדיה של האשה, ואז זה אידיאלי לפנות להגדלת חזה.

הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי מוזילה בעשרות אחוזים את מחירו המקורי של הניתוח.

הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי
הגדלת חזה

מה עושים אם גם לאחר הסבסוד המחיר יהיה לנו יקר?

אנו סבורים כי לבריאות האישה אין מחיר. נכון, ייתכן כי אם תצאו מאתנו למרפאות אחרות יהיו מחירים אחרים, אבל יהיה זה חוסר אחריות ממדרגה ראשונה להיות מטופלות שם. אם המרפאה לא ידועה, טיבה לא ידוע, או שבדקתן ומצאתם שהוא שלילי, רישום לניתוח כזה הוא סיכון החזה שלכן ובכלל – הבריאות שלכן, לא פחות! בפורטל זה רק מרפאות שעמדו במבחנים קשים והסבו תוצאות טובות למטופלות הם המרפאות שנכנסו פנימה. אנו ממליצים לבצע הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי, לראות במחיר שלאחר הסבסוד כמחיר אחרון ולפעול לגיוס הסכום הדרוש.

הגדלת חזה דרך כללית מושלם ופלטינום:

לחברים בכללית מושלם או פלטינום: ולעתים גם לחברי כללית הגברים, המעוניינים בניתוח הגדלת חזה כללית פלטינום הוא המסלול המועדף מבחינתכם. במסלול זה הסבסוד עבור הניתוח יהיה בהיקף של עשרות אחוזים, ויאפשר לכם ליהנות מניתוח במחיר יחסית נגיש. כך, גם אתם ואתן תוכלו להגיע לניתוח מבלי שהורגשה הכבדה גדולה מאד בכיס, ועדיין להיות מטופלים על ידי טובי הרופאים והאחיות. כאשר מדובר באישה מגיע לכן סבסוד לחברי מושלם עבור 3 ניתוחים בהם: הגדלת חזה, הרמת חזה והקטנת חזה.

הגדלת חזה דרך מכבי שלי:

לחברים וחברות מכבי שלי הזקוקים לניתוח הגדלת חזה מכבי שלי הוא מסלול שמציע סבסוד בהיקף נכבד. לכן, אם אינכם במסלול הזה, מהרו להירשם אליו וליהנות מההטבה. אם אתם שואלים אותנו, לאחר שנפגשתם עם הרופא והמחיר נשמע לכם יקר, אל תחפשו מרפאה שלא רשומה בפורטל. כאן יש אבטחת איכות, וברפואת החזה זה אולי הנושא החשוב ביותר, בטח יותר מהמחיר. יחד עם זאת עליכן לבצע בדיקות מעמיקות בטרם תתקשרו סופית עם מרפאה או מנתח מסוים וכי עליכן לאתר כמה שיותר מנותחות בניתוח הגדלת חזה באותה מרפאה על מנת לנסות ולמזער סיכונים ואכזבה.

הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי על בסיס מרפאות הפורטל

זהו הפתרון הראוי ביותר והבטוח ביותר עבורכם כמנותחים. בכך, אתם גם מבטיחים לעצמכם איכות טיפול חסרת פשרות, וגם משלמים פחות מאשר משלמים בדרך כלל על ניתוח פלסטי של רופא פרטי. ישנם תחומי פלסטיקה שאינה במימון קופות החולים, וחבריכם בהחלט יכולים להעיד על כך בהצעות המחיר שהם קיבלו. עצה זו פונה כמובן לנשים אבל גם לגברים שחשים כי החזה שלהם קטן מדי ביחס לממדי גופם והם מעוניינים בייעוץ מרופאים מומחים לקראת הגדלת חזה. יצוין כי לא כל מועמד או מועמדת יתאימו לניתוח. הוא יתבצע רק על סמך אבחונו של הרופא קודם לכן.

הגדלת חזה המלצות וחוות דעת

נופר בר ששת – הרבה נשים עושות ניתוח פלסטי בחזה אך אני ממליצה לכן לעבור אותו רק במרפאה שבה אני עשיתי את הניתוח. ההליך הוא מאוד פשוט וההחלמה גם היא קלה והניתוח פשוט הקנה לי מראה חדש שבו אני מאוד גאה. אני אישית עברתי הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית והרווחתי ניתוח מעולה ומספק במחיר משתלם במיוחד!

גיתית יהודה – פתאום מתחילים איתי הרבה יותר ואני מרגישה הרבה יותר מחוזרת וכל זאת תודות לניתוח הגדלת חזה. לכל מי שמרגישה כי מגיע לה להיות מיוחדת אני ממליצה לבצע ניתוח פלסטי בחזה וכך להרגיש אישה חדשה ומיוחדת שיודעת מה היא רוצה מהחיים וגם עושה הכול בכדי להשיג אותם.

הגדלת חזה בסבסוד קופות החולים והשוואת מחירים

לפרטים נוספים על הגדלת חזה דרך קופת חולים כללית ומכבי צרו קשר באמצעות הפורטל! וזכו תוך 24 שעות לקבלת מידע רב בנושא מחירים ממיטב מנתחי החזה בישראל תוך תחרות בין המרפאות אשר ירצו לנתח אתכם במחיר הוגן ומוזל. אל תטעי, גם המנתחים "הגדולים" והמוכרים ביותר מעוניינים בשירות זה בשל התחרות הגבוהה הקיימת בתחום הניתוחים הפלסטיים וריבוי מרפאות ורופאים. עצרי מלפנות למרפאה שלא דרך שירות השוואת מחירים שכן לרוב הסיכוי להנחה משמעותית במחיר הניתוח לאחר פגישת ייעוץ במרפאה שלא בשירות זה הנו נמוך ביותר שבמידה ותתרשמי ממנו מאד תצטרכי להסתפק במחיר מעל הממוצע השווה לאלפי שקלים ובכ-30% יותר!!

שירות השוואת מחירים על ידי פורטל

"חזה מושלם" ללא עלות וללא התחייבות!!

Scroll to Top