פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

דברים שכדאי לדעת על מחיר הגדלת חזה

דברים שכדאי לדעת על מחיר הגדלת חזה, עלות הגדלת חזה, מידע נוסף בנושא מחירים ועוד.

מי שרוצה לעבור ניתוח הגדלת חזה, תגלה שישנן לא מעט מרפאות המציעות אותו כיום. מידע על ניתוח הגדלת חזה מחירים, אורך ההליך, זמן ההחלמה ופרטים נוספים נמסרים על ידי כל מרפאה, המספקת אותו ישירות לפונה. עלות הגדלת חזה נקבעת בהתאם לפרמטרים שונים ומשתנה לרוב בין מרפאה אחת לשנייה. רוצות לקבל פרטים נוספים על ההליך? תוהות כמה עולה הניתוח ומי מציע אותו? כדי לקבל מידע נוסף, שיעזור לכן בהחלטה, השאירו את פרטיכן באתר שלנו ונציג מטעם המרפאות הרלוונטיות יחזור אליכן בקרוב.

 

לניתוח הגדלת חזה מחירים משתנים

כשבוחנים את המידע הנמסר כיום על ניתוח הגדלת חזה מחירים, מרפאות מומלצות ואיזו הגדלה מומלצת לכל אחת מאיתנו, ניתן לראות שמדובר בפער רחב יחסית של מחירים, הנעים בין כמה אלפי שקלים לכמה עשרות. עלות הגדלת חזה נקבעת, כאמור, בהתאם לכמה פרמטרים, המשפיעים ישירות על המחיר והם אלה שיכולים לעזור בקבלת ההחלטה. הנה סקירה קצרה של כמה מהפרמטרים הבולטים המשפיעים על כך:

 

 

היכן מתבצע ההליך

מדובר באחד הפרמטרים הבולטים, המשפיעים ישירות על המחיר. עלות הגדלת חזה נקבעת, בין היתר, בהתאם למקום שבו מתבצע ההליך. מי שמתעניינת בנושא ומחפשת פרטים על ניתוח הגדלת חזה מחירים ורופא מנתח מומלץ, תגלה שישנו פער בין המחיר הנדרש עבור ניתוח המבוצע במרפאה פרטית או בבית חולים פרטי לבין המחיר הנדרש עבור ניתוח, אותו מבצעים בבית חולים ציבורי. הדבר נכון גם לגבי ניתוחים והליכים אחרים, שעלותם גבוהה יותר במרפאות פרטיות. הסיבה נעוצה לרוב בתנאים המיוחדים שמהם נהנים המטופלים המנותחים, מהיחס האישי, מרמת מקצועיותם של הרופאים וגם ממידת זמינותם.

 

 

מי מבצע את הניתוח ומי מבצע את ההרדמה

ניתוח הגדלת חזה, ולמרות שהפך לפופולרי מאד בשנים האחרונות, הוא הליך כירורגי לא פשוט המצריך ניסיון רב ורמת מקצועיות גבוהה מאד. הרופא המבצע אותו הוא פרמטר מרכזי מאד המשפיע על המחיר, פרמטר שמומלץ שלא להתפשר עליו. רופא מקצועי, רופא מנוסה העוסק בתחום לא מעט שנים, סביר שידרוש עבור הניתוח סכום גבוה יותר, בהשוואה לרופא בתחילת דרכו או רופא שמנוסה פחות. אותו הדבר לגבי ההרדמה עצמה. ישנן לא מעט מרפאות, העובדות באופן קבוע עם רופאים מרדימים מקצועיים ומובילים בתחומם. רופאים אלה גובים עבור השירות שלהם סכום גבוה יותר, בהשוואה לרופאים אחרים.

 

דברים שכדאי לדעת על מחיר הגדלת חזה – סוג ואיכות השתלים

שתלי הסיליקון הם השתלים הנפוצים ביותר כיום והם מיוצרים על ידי מספר חברות שונות, המתמחות בתחום. טווח המחירים שלהם רחב והוא מושפע לרוב ממידת האיכות של השתל. כשבוחנים את האפשרויות הקיימות, חשוב לשים דגש רב מאד על איכות השתל וגם על היותו מאושר לשימוש. כשמדובר בשתל סיליקון המיוצר על ידי חברה מוכרת וידועה, ישנה כתובת שניתן לפנות אליה בכל מקרה של בעיה, וזאת בניגוד לשתלי הסיליקון הזולים, המיוצרים על ידי חברות שתלים לא מוכרות וגם לא מבוססות.

קראו בהרחבה בנושא: – שתלי סיליקון

 

 

דברים שכדאי לדעת על מחיר הגדלת חזה – הרדמה מקומית או הרדמה מלאה

כשבוחנים פרטים הקשורים בניתוח הגדלת חזה מחירים ומידע נוסף, מגלים שגם לסוג ההרדמה תפקיד מרכזי, בכל הקשור לקביעת עלות הגדלת חזה. מכיוון שמדובר בניתוח הנעשה לרוב תחת הרדמה כללית, עלותו תהיה יקרה יותר בהשוואה לניתוחים אחרים, להם נדרשת הרדמה מקומית בלבד.

 

 

אשפוז – כן או לא?

עלות הגדלת חזה מושפעת מפרמטר נוסף – האשפוז. ישנן מרפאות הבוחרות להשאיר את המנותחות במרפאה עצמה מספר שעות (לרוב 6 שעות) לצורך השגחה ורק לאחר מכן לשחרר אותן לביתן. לעומתן, ישנן מרפאות אחרות ובתי חולים פרטיים המעדיפים דווקא להשאיר את המנותחת לאשפוז לילה. הדבר משפיע על המחיר ומהווה פרמטר שיש לקחת בחשבון.

 

Scroll to Top