פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

הגדלת חזה מחירים

הגדלת חזה מחירים הנו מאמר אשר נכתב לאחר מחקר מחירים מעמיק בנושא.

נשים רבות כיום פונות לניתוח הגדלת חזה. הסיבות לפנייה לניתוח הגדלת חזה הן רבות ומגוונות. היום אידיאל היופי הנשי הוא של אישה עם חזה גדול ומרשים, ונשים עם חזה קטן, או חזה שעבר שינויים משמעותיים בשל הריון, הנקה וגיל – מרגישות פחות מושכות ופחות יפות. כל מי שמכיר נשים ולו במעט יודע שכשאישה מרגישה לא נאה, זה משפיע על כל הפסיכולוגיה הפנימית שלה, האושר שלה, ההתנהגות שלה ושביעות רצונה הכללי.

השלב הראשון לקראת הגדלת חזה היא כמובן ההחלטה עצמה. לאחר ההחלטה שלב קריטי הוא מחיר הגדלת חזה. מחירי הגדלת חזה הם משמעותיים מאוד מאחר והם מכריעים האם אפשר להמשיך הלאה לשלב הבירורים, הבחירות והניתוח עצמו. בתהליך הבירורים על הגדלת חזה מחירים יהוו את שריקת הפתיחה ומתן אור ירוק לתהליך כולו, האם את יכולה להרשות לעצמך ניתוח הגדלת חזה?

הגדלת חזה מחירים
הגדלת חזה מחירים

הגדלת חזה מחירים

מה משפיע על מחירי הגדלת חזה? איזה סוג שתל את צריכה? האם את צריכה ניתוח הגדלת חזה בלבד או גם ניתוח הרמת חזה? היכן כדאי לעבור ניתוח הגדלת חזה? מי יהיה המנתח הפלסטי שלך?
שאלות אלה הן דוגמה לנקודות שישפיעו על מחיר הגדלת חזה. לכן, כדאי ראשית לברר מהן האפשרויות שעומדות מולך, מהן היתרונות והחסרונות של כל אפשרות, על מה לא תהיי מוכנה להתפשר, ורק אז לצאת לדרך ולהתחיל בתהליך בירור של הגדלת חזה מחירים ועליות.

סוגי השתלים משפיעים על מחיר הגדלת חזה


כיום מרבית המנתחים משתמשים בסוגים של שתלי סיליקון. ראשית ניתן לחלק את שתלי הסיליקון לשתל במבנה אנטומי ושתל עגול. מבנה אנטומי מנסה לחקות את המבנה הטבעי של השדיים – רחב בחלק התחתון של השתל והולך ונהייה צר יותר ככל שעולים למעלה. לעומתו, שתל עגול יכול להיות מלא יותר או פחות בחלקו העליון או התחתון – בהתאם למילוי לו זקוקה האישה, אך צורתו עגולה.

השתל היקר יותר, שמשפיע על מחיר הגדלת החזה כמובן – הוא השתל האנטומי. פרמטרים נוספים הם כמובן איכות השתל עצמו, סמיכות החומר הממלא, מרקם השתל וגודל השתל – כל אלה משפיעים מאוד על מחירי הגדלת חזה.
הגדלת חזה מחירים

אופי הניתוח והמנתח עצמו משפיעים על מחיר הגדלת החזה


כמו בכל ניתוח, נדרשת רמת מיומנות שונה מהמנתח על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. ניתן להחדיר את השתל בקפל התת שדי – כלומר בחלק התחתון של השדיים, דרך היקף הפטמה ודרך בית השחי. בשלבים הראשונים המנתח מבצע בדיקות ומדידות על מנת להכריע מה תהיה האופציה הטובה ביותר עבורך, בהתחשב במרחק בין הפטמה לקפל השד, בגודל השתל בו את מעוניינת ובסוג השתל בו את מעוניינת.

כל הפרמטרים האלה משוכללים ומשנים את מחיר ניתוח הגדלת החזה כמו גם המנתח עצמו. ישנם מנתחים בעלי שם עולמי שעל מנת לעבור את הניתוח אצלם – תצטרכי לשלם כמובן יותר. כפי שניתן לראות, בבירור מחירי הגדלת חזה יש לקחת בחשבון פרמטרים רבים לפני שאפשר להכריע היכן הכי משתלם לעבור את הניתוח.

כמה עולה ניתוח הגדלת חזה ?

הגדלת חזה היא למעשה מושג כללי ומחיר הניתוח משתנה בין עשרות פרמטרים, העיקריים שבהם זה: מיקום המרפאה וותק המנתח הכולל את הפופולריות שלו בענף, מיקום המרפאה מבחינה גאוגרפית גם משתנה את מחירי הגדלת חזה שכן עלות ניתוח הגדלת חזה במרכז ובפרט בתל אביב לא תעלה לעולם כלום בצפון ובחיפה או הגדלת חזה בדרום, באר שבע ואשקלון. כמו כן, מחיר הגדלת חזה ישתנה בצורה ניכרת כאשר לסוגי השתלים יש מרכיב גדול במחיר.

באופן כללי ניתן לציין שמחיר ניתוח הגדלת חזה נע בין 15000 שקלים לבין – ל35000 שקלים.

 

הגדלת חזה דרך קופת החולים כללית

בעולם של היום אידיאל היופי משפיע על כולנו ולעתים קרובות מדי עופפת מעלינו
ההרגשה שכל העיניים מתמקדות בדברים שאנו הכי לא אוהבים בעצמנו.
מעבר לכך שגודל ומבנה החזה משפיעים בצורה דרמטית על מראה הגוף,
החזה הוא גם סמל לנשיות ופוריות ובמקרים רבים נשים המרגישות שגודל החזה
שלהן אינו מספק סובלות מביטחון עצמי נמוך. ניתוחי הגדלת חזה צוברים תאוצה
בשנים האחרונות וכיום ישנו מגוון רחב של שיטות אשר יכולות לספק לך את החזה
שתמיד חלמת עליו במחיר הגיוני וכמעט ללא כאבים או תקופות התאוששות.
כמובן שכאשר מדובר בהגדלת חזה מחירים כללית מושלם או פלטינום וקופות חולים
אחרות מציעות עזרה במימון ההליך אשר יכולה להקל משמעותית על ההחלטה שלך.
עכשיו זה התור שלך לקחת צעד אחד לכיוון החלטה שתשנה את חייך, לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נדאג לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך. מרפאות אלו יוכלו לספק לך את כל הפרטים כולל עלות הגדלת חזה דרך כללית, כמה עולה הגדלת חזה באופן פרטי ולקבוע לך פגישת ייעוץ ראשונית ולא מחייבת.

 

כמה עולה הגדלת חזה דרך כללית מושלם / פלטינום

אם בעבר ניתוחים פלסטיים בכלל וניתוחי הגדלת חזה בפרט היו יקרים מבחינה
כלכלית וגופנית, הרי שהיום המצב שונה לגמרי. העלויות של ההליך משתנות על פי
הנתונים האישיים שלך, התוצאה הרצויה וסוג ההליך שברצונך לעבור בכדי להגדיל את החזה שלך.

כמובן שישנו הבדל במחירים בין המרפאות השונות ושעלות הגדלת חזה
דרך כללית מושלם / פלטינום תהיה שונה מביצוע ההליך דרך קופת חולים
אחרת או באופן פרטי. מכיוון ושלהגדלת חזה מחירים כללית "מושלם" מציעה
לחבריה עד לשלושים אחוזי הנחה ועד לשבעים אחוזי הנחה ללקוחות כללית "פלטינום”.

 

הגדלת חזה מחירים כללית מושלם / כללית פלטינום:

במספרים: נשים בעלות חברות בכללית מושלם דיווחו כי שילמו בין 13.000-17.000 ש"ח לניתוח בעוד שחברות בכללית פלטינום שילמו בין 10.000-13.000 ש"ח לניתוח. יש לקחת בחשבון כי המחירים כוללים שתלי סיליקון די סטנדרטיים. עלות הגדלת חזה עשויה להשתנות לאף יותר ובהרבה עם מחליטים על שתלים איכותיים יותר ויוקרתיים יותר כמו שתלי פוליאוריתן.

 

כמה עולה ניתוח להגדלת חזה באופן פרטי

בהערכה גסה ניתוח להגדלת חזה יכול להעלות בין 20.000 לבין 30.000 שקלים. הגורמים העיקריים אשר ישפיעו על מחיר ההליך הם עלות השכרת חדר הניתוח, הרופא המנתח והצוות המסייע והמרדים, ימי אשפוז במקרה הצורך וסוג השתלים. כבר בפגישת הייעוץ הראשונה הרופא המנתח יוכל להסביר לך בדיוק מה הן האפשרויות שלך ומה המשמעויות הכלכליות שלהן.

>> כמה עולה ניתוח הגדלת חזה

 

בדיקה וייעוץ לפני ניתוח להגדלת חזה

חשוב להבין שלמרות הפופולריות שלו והסיכויים הקלושים לסיבוכים, ניתוח
להגדלת חזה הוא הליך כירורגי לכל דבר ויש לעבור אותו רק אצל רופא מנתח
מוסמך ומיומן אשר יוכל לספק לך את התוצאה הנחשקת. כבר בפגישת הייעוץ
הראשונית והלא מחייבת הרופא יסביר לך כיצד כל שתל ושיטת הגדלה ישפיעו על
מראה ומרגש החזה שלך בסוף הניתוח, כמה עולה הגדלת חזה ומה בדיוק תדרוש
ממך תקופת ההתאוששות. במהלך הבדיקה הראשונית תיבדק צורת השדיים,
מיקום וצורת הפטמה והעטרה ואיכות העור ורקמת השד.

 

היכן נעשה חתך

כיום ישנן מגוון של שיטות להגדיל את החזה ואף על פי שרובן כוללות חתך באורך של ארבעה עד חמישה סנטימטרים, ישנן מספר שיטות חדישות אשר לא מצריכות חתך כלל. באופן הכללי החתך לקראת הגדלת החזה שלך ייעשה בקפל התת שדי, בגבול התחתון של העטרה או בבית השחי. החתכים נעשים במקומות אשר אינם חשופים לעין והצלקות הן, במרבית המקרים, כמעט ולא ניתנות להבחנה לאחר שהן סיימו להחלים.

 

עכשיו זה התור שלך ללכת עם חזה מתוח וראש למעלה

ניתוח להגדלת חזה מחזק את תחושת הביטחון העצמי, מתקן פגמים במבנה השד, מטפל בצניחת השד וישפר בצורה משמעותית את הפרופורציות של הגוף שלך. לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נוודא כי המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך ייצרו איתך קשר ויסביר לך על הגדלת חזה מחירים כללית מושלם ופלטינום, על מגוון שיטות הטיפול ועל עלות הגדלת חזה דרך כללית או דרך קופת החולים שלך.

 

מתלבטת ? אינך בטוחה לאן לפנות בנושא זה ? רוצה לדעת עוד בנוגע למחירים, הטבות, זכאות לסבסוד דרך קופת החולים ולערוך סבב מרפאות יעיל ונכון, ייעוץ וקבלת הצעות מחיר  ? 

  צרי איתנו קשר עוד עכשיו

השירות אינו בתשלום וללא התחייבות !!

Scroll to Top