פורטל השוואת מחירים ניתוחי חזה ממרפאות מומחים ומחירים נדירים

כמה עולה ניתוח גניקומסטיה

גניקומסטיה מהווה הליך כירורגי להקטנת החזה אצל גברים. גברים שגדלו בצלו של חזה מפותח שהחל להידמות לחזה הנשי משתמשים בשירות הזה על מנת להחזיר לעצמם מראה של אדם במידות רגילות ולא חריגות שמעוררות הדים ותשומת לב רבה מדי בקרב עוברי אורח. יחד עם זאת, בל נשכח שזה ניתוח, ובישראל השירות הזה, כשהוא נצרך בשוק הפרטי, אמנם יותר מקצועי ובטיחותי אבל גם הרבה יותר יקר מאשר בשירות הציבורי. כיצד בכל זאת ניתן להוזיל את השירות? מהם המחירים המקובלים, כמה עולה ניתוח גניקומסטיה דרך קופת חולים כללית או מכבי ?

להוזלת גניקומסטיה מכבי או כללית צריכות לתת כיסוי. השאירו פרטים בפורטל להמשך תהליך, בדיקת זכאותכם, אודות מבצעים בקרב מנתחי חזה שונים ומידע נוסף ומועיל. השאירו פרטים פה

מימוש טיפול גניקומסטיה מהטובים ביותר

הטובים ביותר הם גם הרופאים המקצועיים ביותר, ובעלי השם הטוב ביותר. הם גם אלו שעובדים עם קופות חולים ומקבלים מימון מהן במסגרת סבסוד לקוחות פוטנציאליים כמוך. לפני שתפנה לקופת החולים שלך ותלמד כיצד לעשות את הבירורים, כדאי קודם לבחור ברופא שהכי עונה על הצרכים שלך. לכן, השארת הפרטים בפורטל היא התחלה מצוינת, וכעת אתה צריך לחקור עוד על מנת להכיר טוב יותר את רופאייך עוד בטרם התחייבת להיות מנותח אצלם. אנו מציעים לך להשאיר לנו את הפרטים שלך ולקבל מאיתנו את כל המידע בנושא לרבות כמה עולה ניתוח גניקומסטיה. כל זאת ועוד ללא כל עלות וללא כל התחייבות מצידך!

כמה עולה ניתוח גניקומסטיה
כמה עולה ניתוח גניקומסטיה

גניקומסטיה כללית בירור דרך חברים

אין כמו חברים שהיו פעם מנותחים קודמים על מנת לדעת מה היה טיבו של השירות שאתה צפוי לקבל: האם הם סבלו מכאבים לאחר הניתוח? כמה זמן התאוששות הם היו צריכים? האם הם היו צריכים להתאשפז במרפאה להשגחה או שמא שוחררו הביתה מידית? מי הוא הרופא שטיפל בהם ומהו טיבו? עד כמה הוא מפורסם וידוע, ועל אלו מקרי מבחן ניתן להסתמך על מנת להיוודע לטיבו? אם יש לכם חבר מאותה קופת חולים זה גם יכול לסייע לכם לדעת מה המחירים המקובלים לניתוח זה וכמה עולה ניתוח גניקומסטיה עבור חברי כללית מושלם ולחברי כללית פלטינום שצפוי להם לאחר סבסוד והשתתפות עצמית. למשל אם אתם חברים בכלליתנסו להשיג מכר או חבר אשר עובד או עבד באחד המוסדות של כללית שיברר לכם את המידע הזה, שכן לא תמיד גברים זכאים לניתוח זה, ישנם מקרים שכן ולא ורצוי להיות עם "שיעורי בית מוכנים" .

בירור מקוון – גניקומסטיה מכבי או כללית

בירור מקוון נועד למצב בו אין לך עם מי להתייעץ ולקבל המלצות בטרם הניתוח. מה שתעשה במצב זה, כנס לפורומים וקבוצות דיון מקוונות, ודווח על שם המרפאה או הרופא. בפורום או בקבוצת הדיון יועלה מידע על טיב השירות, רמתו של הרופא, שמו של הרופא, האם מחירו מוצדק או מהווה מחיר יקר מדי, וכן – כמה כיסוי מעניקה קופת החולים. חברי מכבי יספרו לך כיצד למען הורדת מחיר גניקומסטיה מכבי סייעה להם. חברי כללית יספרו לך כיצד למען הורדת מחיר גניקומסטיה כללית סייעה להם. כך תדעו כמה עולה לעשות ניתוח גניקומסטיה ולהיות מוכנים כלכלית בנושא זה.

בירור מערכתי בקופת החולים

בשלב זה אתה נדרש לגשת לקופת החולים שלך ולברר מהו היקף הסבסוד. יש לברר באלו מסלולים בכל קופה ניתנים סבסודים, ובכמה אחוזים ביחס לעלות הגולמית של הניתוח. ברר כיצד עבור מחיר טוב של גניקומסטיה מכבי יכולה לעזור לך במסלוליה השונים, ואם אתה חבר בקופת חולים כללית, ברר באיזה מסלול ביטוחי העוסק בניתוח גניקומסטיה כללית יכולה לסייע לך להוריד את המחיר הכי הרבה. מצאת מסלול אטרקטיבי? הירשם אליו וגש עם ההפניה למרפאה אשר בחרת.

כמה עולה ניתוח גניקומסטיה דרך מכבי או כללית

זה לא סוד שיש הרבה מאד פרמטרים שמשפיעים על הורדת מחיר הניתוח, למשל מחיר השוק של חומרי הגלם בהם ייעשה שימוש במהלך הניתוח, או מעבר מרופא יקרן לרופא המתמחר את שירותיו מעט יותר בזול, אבל על פי רוב אלו הפרשים קטנים. המשמעותי הוא מחיר הסבסוד ולכן להורדת מחיר רצינית של גניקומסטיה כללית או מכבי או קופת חולים אחרת בה הנך חבר הן הכתובת, הלכה למעשה.

ניתוח גניקומסטיה מכבי לחברי "מכבי שלי"

עבור ניתוח גניקומסטיה דרך קופת חולים מכבי ורק עבור חברי מכבי שלי תשלמו השתתפות עצמית בסך של 6.000 שקלים עבור השתתפות בשכר המנתח
ובנוסף כ- 5.000 שקלים נוספים עבור הוצאות חדר ניתוח. כך שעלות הקטנת חזה לגבר דרך מכבי עשויה לעלות לך כ- 11.000 שקלים.

תנאים ומגבלות:

  • תקופת המתנה – על החבר להיות חבר במכבי שלי לפחות 6 חודשים.
  • לא תינתן אפשרות לסבסוד המקרה של תיקוני חזה לאחר ניתוח או ניתוח חוזר.
  • חבר חדש שהצטרף למכבי והיה חבר בקופה אחרת כגון: כללית פלטינום או מאוחדת שיא או לאומית זהב יהיה זכאי למימוש וסבסוד גם עם הנו חבר במכבי מתחת ל-6 חודשים ולמעשה שומר על הוותק שצבר בקופה הקודמת.
  • אין החזר כספי.

 

ניתוח גניקומסטיה כללית מושלם פלטינום

עבור ניתוח גניקומסטיה דרך קופת חולים כללית מושלם פלטינום תשלמו השתתפות עצמית בסך 9.240 שקלים עבור ניתוח ה
קטנת חזה לגבר על ידי שאיבת שומן עצמי מהחזה. המחיר נכון למרץ 2014 .

  • מימוש הטבה תינתן לאחר 12 חודשים מיום הצטרפות כחברים במושלם פלטינום.
  • מימוש ההטבה תינתן למנותחים ברשת מרפאות האסתטיקה המובילות: כללית אסתטיקה וקאר שירותי רפואה בע"מ.

 

למידע מדויק בנושא כמה עולה ניתוח גניקומסטיה, דרכי הוזלה במחיר וסבסוד דרך הקופה, כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר – והמומחים בתחום יחזרו אליך עם כל הפרטים בהקדם!.  אלפי מנותחים ומנותחות לא טעו וחסכו כסף רב באמצעות השירות שלנו, מה אתכם?

ללא כל עלות וללא כל התחייבות מצידך!

היו חברתיים ועזרנו לנו לשתף בפייסבוק או בגוגל+

נשמח גם לכמה ביותר כוכבים 🙂 [kkstarratings]

Scroll to Top